יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בדרך השלום תל אביב

שירותי מנעולנות בדרך השלום והסביבה תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בדרך השלום תל אביב מנעולן דרך השלום תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בדרך השלום תל אביב?

דלת הבית אינה נפתחת? איבדתם את מפתחות הרכב או אולי צריכים לשכפל את שלט הרכב? אלו, כמו גם אחרים, הם מקרים בהם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן באיזור דרך השלום תל אביב. לעתים מדובר בצורך דחוף, ולפעמים אלו עניינים יומיומיים אשר ניתן לבצע במהלך יום העבודה ללא צורך בשירות דחוף.

שירותים דחופים

אנו מאחלים לכם חיים ללא תקלות, אך מצב שני תקלות אכן מתרחשות. יכולות להיות סיטואציות רבות בהן תזדקקו לשירותיו הדחופים של מנעולן. כל מקרה שבו הבעיה משבשת לכם את סדרי החיים הוא בעצם מקרה דחוף המצדיק פניה למנעולן גם אם זה אמצע הלילה. להלן כמה דוגמאות לבעיות שבגינן אנשים אכן מזמינים מנעולן באיזור דרך השלום תל אביב אפילו באמצע הלילה או בימי שבתות וחגים.

המקרה של פריצת דלת טרוקה - בעיה זו יכולה להתרחש בדלתות בהן ישנה ידית קבועה. אלו הן דלתות אשר תוכננו מראש על מנת לא לאפשר פתיחה מבחוץ ללא מפתח. ולכן כל מקרה בו טורקים את הדלת מבלי לקחת מפתח (אופייני לאנשים ממהרים…) הוא מקרה בו הדלת נטרקת ולא ניתן לפתוח אותה מבחוץ. ואם אין אך אחד בתוך הבית שיכול לפתוח את הדלת אז אתם בבעיה. באופן אירוני זה תמיד קורה כאשר אתם הכי ממהרים. פריצת דלת טרוקה היא יחסית דבר פשוט ויתכן שתוכלו לעשות זאת בעצמיכם או פשוט להזמין מנעולן דרך השלום תל אביב על מנת לפתור עבורכם את הבעיה. שימו לב כי זו לא הדלת אלא הידית, בקלות ניתן לקש מהמנעולן להחליף את סוג הידית אם יש לכם את הנטייה לשכוח את המפתח.

חילוץ מפתח מרכב - ברכבים מסוימים, בדרך כלל בעקבות מערכת הנעילה האוטומטית יתכן מצב בו המפתח ננעל בתוך הרכב. זוהי בעיה שתמיד מתרחשת ברגעים שבהם יוצאים מהרכב רק לרגע. ברכבים רבים יש את התכונה הזו שהרכב ננעל אוטומטית. ואם הרכב ננעל והמפתחות בפנים אתם בבעיה. עכשיו רק דמיינו שזה קרה לכם בעשר בלילה בתחנת הדלק. אתם זקוקים למנעולן באיזור דרך השלום תל אביב המגיע במהירות ומחלץ אתכם. יתכנו גם מקרים אחרים בהם ישנו צורך להזמין מנעולן מומחה לפריצת רכב. בהזדמנות זו נזכיר כי במקרים בהם ישנו אדם לכוד ברכב ונשקפת סכנה של ממש, אין לחכות לבואו של מנעולן. עליכם לשקול האם לשבור את החלון או להזעיק את כוחות החירום.

דלת הכניסה לא נפתחת - יכולות להיות סיבות שונות מדוע דלת הכניסה לא תיפתח. למשל יתכן כי זו היא בעיה בצילנדר והגיע הזמן להחליף אותו. למרות שהחלפת צילינדר היא פעולה קלה ופשוטה למנעולן, הבעיה שהיא מעוררת (חוסר היכולת להיכנס הביתה) היא בעיה חמורה הדורשת פתרון מיידי.

מבחר שירותי מנעולנות

לצד המקרים הדחופים, מנעולן דרך השלום תל אביב מעניק לכם סל שירותים רחב גם כאשר אין מדובר במקרים דחופים. במסגרת השירותים של המנעולן תוכלו לקבל שירותי תיקון כספות; שירות איזון וכיוון דלתות; תיקון דלתות פנדור וכל סוגי דלתות הפנים; החלפת ידית בשירותים; התקנת מנעול תריס; התקנת ידיות בהלה בדלתות העסק; קיצור דלת ממד; פריצת מנעול סורגים ועוד שירותים רבים.

אל מי תפנו כאשר אתם זקוקים למנעולן באיזור דרך השלום תל אביב? אם אתם רוצים מענה מיידי, שירות מהיר ומקצועי - התקשרו ליוסי מנעולן מקצועי בתל אביב. יוסי מבצע את כל עבודות המנעולנות הכוללות התקנה, החלפה ותיקונים. אצל יוסי תמצאו ניסיון, אמינות ואת המחירים הכי טובים.