יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בדרך שלמה תל אביב

שירותי מנעולנות ברחוב דרך שלמה תל אביב

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן דרך שלמה תל אביב מנעולן בדרך שלמה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בדרך שלמה תל אביב?

מנעולן דרך שלמה תל אביב יכול להעניק לכם שירותים רבים ושימושים לצורך פתרון בעיות בתחום המנעולנות. אם בחרתם את איש המקצוע בצורה הנכונה תוכלו ליהנות ממבחר שירותים מקצועיים, שירותים הכוללים:

החלפת צילינדר - אם הצילינדר התקלקל או שאיבדתם את המפתח, מנעולן דרך שלמה תל אביב יבצע עבורכם החלפה של צילינדר; אחד השירותים השכיחים ביותר שתוכלו לקבל אצל המנעולן. אם מדובר באיבוד מפתחות, לאחר החלפת הצילינדר תוכלו לפתוח את הדלת באמצעות מפתח חדש.

החלפת מנגנון - לפעמים הבעיות בדלת יכולות להיות קצת יותר רציניות ואז אנו זקוקים להחלפת מנגנון בדלת. זוהי יכולה להיות דלת פלדלת, רב בריח או כל דלת אחרת. רק חשוב להקפיד לעבוד עם מנעולן מקצועי אשר יודע לבצע נכון את העבודה.

חילוץ מפתח שבור בצילינדר - בדרך כלל זה מתחיל במפתח אשר נתקע, ואז מאמץ לסובב אותו והמפתח נשבר בחור המנעול. תתפלאו עד כמה שביר המפתח המתכתי. אם נשבר לכם המפתח, פנו למנעולן דרך שלמה תל אביב על מנת לשלוף אותו מחור המנעול. קחו בחשבון שככל הנראה ישנה בעיה בצילינדר או במנגנון, וזו הסיבה שמלכתחילה גרמה לקושי בסיבוב. המנעולן יבדוק ויתקן כל בעיה.

התקנת עינית בדלת - רוצים לראות מי עומד מהצד השני של הדלת לפני שאתם פותחים? אין צורך להתקין מצלמות או ציוד טכנולוגי מתוחכם. הפתרון הזול והאמין ביותר הוא להזמין מנעולן לצורך התקנת עינית לדלת.

החלפת ידית בשירותים - מדוע אנשים רבים פונים למנעולן דרך שלמה תל אביב לצורך תיקון ידית הדלת בשירותים? ובכן, זוהי אחת הידיות היותר שימושיות ולכן באופן טבעי יש בה רמה גבוהה של בלאי וצורך בתיקון הידית.

פריצת רכבים - סיבה טובה לפנות למנעולן דרך שלמה תל אביב היא כאשר אתם זקוקים לשירות של פריצת הרכב. למשל אם המפתחות ננעלו בתוך הרכב או פשוט הלכו לאיבוד תזדקקו להזמין מנעולן לצורך פריצת הרכב. אם מדובר באיבוד מפתחות, תצטרכו לבקש מהמנעולן גם שחזור של המפתחות.

תיקון תיבות דואר - מנעולן דרך שלמה תל אביב הוא האיש שאליו פונים גם כאשר זקוקים לשירות של תיקון תיבות הדואר, כמו למשל החלפת הדלת או תיקון הצילינדר. במידה וצריך לפרוץ גם את המנעול תיבת דואר תצטרכו פורץ מנעולים בתל אביב.