יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן הבימה תל אביב

שירותי פריצה והחלפת מנעולים באיזור הבימה תל אביב והסביבה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן באיזור הבימה מנעולן הבימה תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן באיזור הבימה תל אביב?

במקרים רבים אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן באיזור הבימה. אלו יכולות להיות עבודות קטנות בבית, פריצות של דלתות כניסה ורכבים או תיקונים בבית העסק. מנעולן הבימה תל אביב מעניק שירותים רבים וכל אחד נזקק לשירותיו מידי פעם.

ישנם אנשים הלוקחים את עבודתו של המנעולן כדבר מובן מאליו, ואינם מבינים כמה חשוב לבחור נכון את המנעולן. ישנם מקרים שונים בהם אנשים מזמינים מנעולן, אך בפועל אין מדובר במי שהוסמך למקצוע אלא חובבן. מקרים אלו מסתיימים בתקלות, עקיצות ועגמת נפש.

”ש' מקרית ביאליק (77) התלונן במשטרה נגד מנעולן שפרץ את דלתו, וגבה, לטענתו, מחיר מופקע. כשגילה כי מדובר באדם שיש לו עבר פלילי, החליט להזהיר את הציבור: "אני לא רוצה שזה יקרה לאחרים תמימים כמוני“ - פורסם בתקשורת 1.3.22

על מנת להימנע ממקרים שכאלו, הקפידו לבחור בצורה נכונה מנעולן באיזור הבימה.

איך לבחור מנעולן הבימה תל אביב?

אנו ממליצים לכם לחפש מישהו אמין ולעבוד איתו באופן קבוע. בחירה של מנעולן יכולה להיות דבר פשוט אם מקפידים לוודא שיש לו תעודת מנעולן, אישור מטעם משטרת ישראל ושנים של ניסיון במקצוע. אם אותו האדם מהסיפור למעלה היה עושה את הבדיקות הללו הוא היא מגלה שלמי שביצע עבורו את העבודה אין תעודת מנעולן ובטח שלא אישור מטעם משטרת ישראל. כך הייתה נמנעת ממנו עגמת הנפש. למדו מהניסיון והטעויות של אחרים והקפידו לבחור מנעולן באיזור הבימה בצורה הנכונה.

אם תבחרו את המנעולן בצורה אחראית תוכלו למנוע מעצמכם את כל אותם המקרים שבהם מבצעים עבודה חובבנית, גובים מכם מחירים מופקעים, מעניקים שירות גרוע או עוקצים אתכם בשיטות שונות.

מנעולן באיזור הבימה - רשימת השירותים

מנעולן הבימה תל אביב מעניק לכם אינספור שירותים עבור הבית, העסק והרכב. בין השירותים של מנעולן : שכפול מפתחות, שכפול שלט לרכב, שחזור מפתחות רכב, החלפת סוויץ‘ ברכב, חילוץ מפתח מרכב נעול, פריצת אופנועים, פריצת דלת טרוקה, פריצת דלת פלדלת, פריצת דלתות פנים, תיקון דלתות פנדור, פריצת כספות, תיקון דלתות הזזה, החלפת צילינדר, התקנת מנעול כספת עליון, קיצור דלתות, החלפת גומי בדלת ממ“ד, תיקון ידיות, התקנת עינית לדלת, התקנת ידיות בהלה בדלתות חירום, התקנת מחזיר דלת אוטומטי ועוד שירותים רבים.

מנעולן הבימה 24 שעות ביממה

העבודות של המנעולן יכולות להיות עבודות שגרתיות ולא דחופות, כמו למשל התקנת עינית לדלת. אך ישנן גם עבודות החייבות להתבצע באופן מידיי ובמהירות האפשרית. אנו מדברים על פריצות. אלו יכולות להיות פריצות של דלתות כניסה, דלתות עסק ורכבים כאשר לא ניתן לפתוח את דלת העסק, המשמעות של זה היא שלא תוכלו להתחיל את יום העבודה. אתם חייבים מנעולן דחוף גם אם השעה היא 6 בבוקר. באופן דומה אם אינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה של הבית ואתם תקועים בחוץ - אתם חייבים שירות מיידי אפילו אם מדובר ביום שבת.

לכן חשוב לחפש מנעולן באיזור הבימה תל אביב המעניק לכם שירות זמין 24 שעות ביממה.

אל מי לפנות?

זקוקים למנעולן הבימה תל אביב? אל תסתבכו עם חובבנים ואל תיקחו סיכונים. התקשרו ליוסי המנעולן. יוסי מעניק לכם שירותי מנעולנות מקצועיים. אצל יוסי תוכלו לקבל מענה 24 שעות ביממה עבור מקרים דחופים, ופתרון לכל סוגי הבעיות.

יוסי הוא מנעולן מומלץ, ותיק ומוכר על ידי תושבי האזור ובעלי העסקים. בשעת הצורך אתם יכולים לסמוך על יוסי מנעולן תל אביב 24 שעות. אתם יכולים להתקשר בכל שעה ויוסי יגיע אליכם במהירות עם ניידת השירות.