יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בגוש הגדול תל אביב

שירותי מנעולנות בגוש הגדול והסביבה תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בגוש הגדול תל אביב מנעולן הגוש הגדול תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בגוש הגדול תל אביב?

בצפון תל אביב נמצאת השכונה הנפלאה נופי ים, אשר כונתה בעבר הגוש הגדול ורבים עדיין דבקים במונח. תושבי השכונה השלווה נזקקים לפעמים לשירותיו של מנעולן הגוש הגדול תל אביב. ולא רק התושבים, גם עסקים, חברות ניהול ומוסדות שונים. זה טוב שיש מנעולן מוכר שאפשר לסמוך עליו ותמיד להיעזר בשירותיו, לכן אנו ממליצים לכם לבחור היטב את המנעולן מתוך מחשבה לא רק על העבודה הנוכחית, אלא גם על שירותים להם אתם עשויים להזדקק בעתיד.

מנעולן הגוש הגדול - רשימת השירותים

ברשימת השירותים של מנעולן הגוש הגדול תל אביב תוכלו למצוא שירותים רבים וחיוניים. לא נזכיר את כל השירותים, אך להלן כמה דוגמאות המשקפות את רוח הדברים ושירותים שלהם התושבים והעסקים באזור עשויים להזדקק.

פריצת דלת טרוקה - בחיים המודרניים אנו תמיד ממהרים לאיזה מקום, תמיד יש משהו שאנו חייבים להספיק. אם זה לא העבודה, אז הלימודים או החוג של הילדים. וכאשר אנו ממהרים אנו לא שמים לב לפרטים קטנים. כך בקלות יכול להיות מצב שבו אנו ממהרים לצאת מהבית, יוצאים בריצה, טורקים את הדלת ולא לוקחים את המפתח. ואז, אם אין אף אחד בדירה אנחנו בבעיה. זהו הזמן להזמין מנעולן הגוש הגדול לצורך פריצת דלת טרוקה.

קיצור דלתות ממ“ד - החלטתם שהגיע הזמן לחדש משהו בבית, אולי להתקין איזה פרקט אלגנטי במקום הריצוף הרגיל? אחלה. אבל יש בעיה עם דלתות הפנים ובעיקר דלת הממ“ד. סף הדלת התחתון אינו מתאים לגובה הרצפה/הפרקט החדש ויש לקצר את הדלת. במקרה שכזה יש להזמין מנעולן הגוש הגדול תל אביב על מנת לבצע עבורכם קיצור של הדלת.

התקנת ידיות בהלה - מבנים ציבוריים ומגדלי מגורים זקוקים לידיות בהלה על פי הנדרש בחוק. אלו הן הידיות הרחבות המותקנות על הדלתות ומאפשרות פתחה קלה ונוחה מבפנים כלפי חוץ בשעת חירום. אם יש צורך להתקין או לתקן בעיות בדלתות הבהלה, הזמינו מנעולן הגוש הגדול בתל אביב ותזכו בהתקנה מקצועית ובהתאם לתקנים.

החלפת צילינדר - נכנסתם לדירה שכורה בגוש הגדול, או אולי רכשתם דירה מיד שנייה. אם כך אחד הדברים הראשונים שעליכם לעשות זאת להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר. ישנה סכנה שלדיירים קודמים ישנם מפתחות של הנכס, ולכן כדאי לבצע החלפת צילינדר.

פריצת רכבים - מנעולן הגוש הגדול תל אביב מעניק לתושבי האזור שירותי פריצת רכב. זהו השירות שלו אתם עשויים להזדקק בכל אותם המקרים בהם איבדתם את מפתחות הרכב, נעלתם את מפתחות הרכב בתוך הרכב או שיש איזו תקלה טכנית במנגנון הנעילה. חשוב להקפיד לעבוד עם מנעולן תל אביב 24/7 מקצועי ומנוסה אשר יודע לעשות זאת בשיטה המתאימה לסוג הרכב, ומבלי לגרום נזקים.

זקוקים למנעולן הגוש הגדול תל אביב? יוסי המנעולן עומד לשירותכם עם מיטב שירותי המנעולנות 24 שעות ביממה.