יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בהחשמונאים תל אביב

שירותי מנעולנות ברחוב החשמונאים תל אביב

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן החשמונאים תל אביב מנעולן בהחשמונאים תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בהחשמונאים תל אביב?

מנעולן החשמונאים תל אביב יכול לסייע לכם במצבים רבים. לא משנה אם אתם גרים באזור, שוכרים דירה, מנהלים את וועד הבית או שיש בבעלותכם עסק. תמיד חשוב שיהיה לכם את מספר הטלפון של מנעולן. להלן רשימה של שירותים לדוגמה, רשימה חלקית רק בשביל שתבינו כמה המנעולן שימושי:

התקנת מנעולן חכם אנטר - אנשים רבים מעוניינים היום במנעול חכם, כזה אשר יאפשר להם לפתוח את דלת הכניסה בעזרת הטלפון החכם או טביעת אצבע. הזמינו מנעולן לצורך התקנת מנעול חכם ותיהנו מנוחות וביטחון.

התקנת מנעול רתק - יש לכם איזה מחסן אחורי שעד היום סגרתם באמצעות מנעול אנקול? הידעתם שמנעולים אלו קלים מאוד לניסור? הזמינו מנעולן החשמונאים תל אביב לצורך התקנת מנעול רתק ותוספת ביטחון.

כיוון צירים - דלתות כניסה איכותיות הן דלתות כבדות ולכן במהלך השנים הצירים נחלשים והדלת מתחילה לגעת ברצפה. הזמינו מנעולן החשמונאים תל אביב לצורך כיוון הדלת.

החלפת צילינדר בדירה שכורה - בכל דירה שכורה יש את אותה הבעיה, אלא אם כן הותקן בה צילינדר עם בקרת שכפול. הבעיה היא שאיננו יודעים האם לדיירים קודמים יש מפתח של הדירה. מה שבטוח זה שאנו לא יכולים לסמוך על אף אחד ולכן כדאי להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר בדירה שכורה.

שכפול מפתחות/שחזור מפתחות - אחד השירותים הכי בסיסיים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולן החשמונאים ל אביב הוא שכפול מפתחות. שירות כל כך בסיסי אבל סופר חשוב. אל תישארו עם מפתח אחד בלבד, אחרת גם אותו אתם עשויים לאבד ואז תזדקקו לשירות של שחזור מפתחות לרכב,דבר מורכב ומסובך יותר.

בעיות בלשונית הדלת - תמיד מפתיע אילו בעיות גדולות יכולה לעורר לשונית כזו קטנה. הלשונית הקפיצית של המנעול לפעמים נתקעת, בפנים או בחוץ, ומפריעה לתפקוד התקין של הדלת. בכל בעיה שכזו יש להזמין מנעולן על מנת לבצע את התיקון הנדרש.

החלפת פרזולים - רוצים להחליף את ידיות הדלת ולחדש את המראה של הדלת? הזמינו מנעולן החשמונאים תל אביב לצורך החלפת ידיות.

מנעולן יכול לסייע לכם בשירותים שונים, לפעמים אפילו דחופים מאוד. במקרה שבו אתם זקוקים לשירות בהול, התקשרו ליוסי פורץ מנעולים בתל אביב.