יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בירדן רמת גן

שירותי מנעולנות ברחוב הירדן רמת גן 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת גן הירדן מנעולן הירדן רמת גן police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברחוב הירדן רמת גן?

תמיד חשוב שיהיה לכם מנעולן שעליו אפשר לסמוך בשעת הצורך. מנעולן ברחוב הירדן רמת גן מעניק שירותים לתושבי הסביבה והעסקים הפועלים באזור. זה תמיד טוב שיש מישהו קבוע שאפשר לעבוד איתו ולפנות אליו בכל פעם שיש צורך באיזו עבודה מתחום המנעולנות. יוסי מנעולן הירדן רמת גן הוא האיש שלכם בכל הנוגע לשירותי התקנה, פריצה ותיקונים של מנעולם ודלתות, כולל שירותי מנעולנות רכב. ליוסי יש ותק של שנים במקצוע והוא מביא איתו ערכים של אמינות, מסירות ויושר וכמובן גם זמינות 24 שעות ביממה למקרים דחופים.

מבחר שירותים

מנעולן הירדן רמת גן מעניק לכם מגוון של שירותי מנעולנות מתקדמים, להלן כמה דוגמאות לשירותיו של יוסי שלום:

התקנת עינית דיגיטלית - אל תסתפקו בעינית אופטית, הגיע הזמן לשדרג את הביטחון שלכם ולעבור לעינית דיגיטלית. פנו למנעולן ברחוב הירדן רמת גן והזמינו התקנת עינית דיגיטלית מקליטה. כך תוכלו לראות על מסך הטלפון מי מצלצל בפעמון וכך תוכלו להקליט כל מי שמרחרח לכם בדלת הכניסה. זה יתרום בצורה יוצאת דופן לביטחון שלכם.

אמצעים נגד פריצה - לאחר שהמנעולן התקין עבורכם עינית דיגיטלית מקליטה, כדאי גם לבקש התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול כספת עליון. אמצעים אלו הופכים את הפריצה לביתכם למורכבת, הן מבחינת הזמן הדרוש לגנבים והן מבחינת הרעש שזה יוצר. כך שסביר להניח שהם יחפשו קרבן אחר ולא יתעסקו אתכם. ובמידה והם ינסו לפרוץ, העינית תתעד אותם ותשמור את סרטי הווידאו בענן.

פריצת רכבים - מנעולן הירדן רמת גן מעניק לכם שירותי פריצת רכבים. אם איבדתם את מפתחות הרכב, אם המפתחות ננעלו בפנים או שיש איזו תקלה טכנית - המנעולן יפרוץ עבורכם את דלתות הרכב. במידה ויש צורך לשכפל מפתחות או לשחזר מפתחות המנעולן יטפל בכל ההיבטים של הבעיה, זה כולל קידוד צי‘פ ושחזור שלטים במידת הצורך.

תיקון דלתות ממ“ד - הלחימה האחרונה מול החמאס המחישה לנו כי איום הטילים יכול להגיע למרכז הארץ. חשוב מאוד להיות מוכנים עם ממ“ד תקין. במידה ויש לכם בעיה עם דלת הממד, הזמינו מנעולן ברחוב הירדן רמת גן על מנת לתקן את הבעיה. אל תחכו לסבב הלחימה הבאה, היו מוכנים מראש.

תיקון דלתות רב בריח - הדלת זקוקה לכיוון צירים? צריך להחליף מנגנון? תיקון דלתות כניסה זו עבודה למנעולן מקצועי ומנוסה. פנו ליוסי המנעולן ותקבלו תיקון דלת דלתות רב בריח, פלדלת וכל סוגי הדלתות האחרים.

מנעולן הירדן רמת גן גם בשבת

תקלות דחופות עשויות להתרחש בכל יום ובכל שעה. זוהי עשויה להיות פריצת דלת כניסה בשבת או פריצת רכב בשעת לילה מאוחרת. יוסי המנעולן מעניק לכם שירות 24 שעות ביממה ותמיד מגיע מהר לפתור כל בעיה! ישנן בעיות שחייבים לפתור באופן מיידי ולא ניתן לדחות אותן.