יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן הרא"ה רמת גן

שירות פריצה והחלפת מנעולים ברחוב הראה רמת גן תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן הראה רמת גן מנעולן ברמת גן הראה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברחוב הראה רמת גן?

אם אתם גרים ברמת גן, כדאי שכבר עכשיו תרשמו לעצמכם את מספר הטלפון של יוסי, מנעולן הרא“ה רמת גן. גם אם כרגע אינכם זקוקים למנעולן, ישנו סיכוי גבוה שבאחד הימים אתם תזקקו לשירותיו. וכאשר זה יקרה, יהיה לכם הרבה יותר נוח אם יש לכם מישהו לפנות אליו ולא צריך להתחיל לחפש.

הסיבה שבגללה אני קובע בכזו וודאות שישנו סיכוי גדול שתזדקקו לשירותיו של יוסי המנעולן היא בגלל מבחר השירותים העשיר שהוא מעניק. ברמת העיקרון יוסי עוסק בשני התחומים המרכזיים של המנעולנות - מנעולן לבית ומנעולן לרכב. ובעצם לכאן נכנסים כל תחומי המנעולנות וזה כולל גם שירותי מנעולנות לעסקים אשר דומים באופיים לשירותי

מנעולן הראה רמת גן - מבחר שירותים

בין השירותים המגוונים שתוכלו לקבל אצל מנעולן הרא“ה רמת גן ניתן להזכיר את השירותים הבאים:

התקנת דלתות בהלה - עסקים רבים ומקומות ציבוריים נדרשים להתקין דלתות בהלה על מנת לעמוד בתקנות ולקבל את רישיון העסק. מנעולן ברמת גן הוא איש המקצוע המוסמך להתקין דלתות בהלה לעסקים אשר עומדות בתקנים.

התקנת מחזיר דלת הידראולי - אחת הבעיות של עסקים רבים היא הלקוחות אשר משאירים את הדלת פתוחה. בעל העסק לא יכול כל רגע לסגור את הדלת ולכם הוא זקוק לפתרון אשר ישמור על הדלת סגורה, אבל גם פתוחה בפני הלקוחות שרוצים להיכנס. הפתרון לפרדוקס הוא להזמין מנעולן הראה רמת גן אשר יתקין עבורכם מחזיר דלת אוטומטי.

פורץ רכבים - אחד הדברים המבאסים ביותר הוא כאשר המפתח ננעל ברכב או שמאיזו סיבה אינכם יכולים לפתוח את דלת הרכב. במקרה שכזה אתם צריכים פריצה של הרכב לצורך חילוץ המפתח או תיקון הבעיה. לא כל אחד יכול לבצע עבודה שכזו בצורה הנכונה, ומבלי לגורם נזק. אם אתם זקוקים למנעולן הרא“ה רמת גן לצורך פריצת רכב, התקשרו ליוסי המנעולן אשר יש לו ניסיון מוכח בתחום מנעולנות הרכב.

שחזור מפתחות לרכב - דמיינו שאיבדתם את מפתחות הרכב ואין לכם שום מפתח נוסף. זה מצב לא נעים לעמוד מול האוטו היקר שלכם ואין לכם שום יכולת להיכנס פנימה ולהתניע אותו. במצב שכזה אתם צרכים שירות של שחזור מפתחות לרכב, פעולה מורכבת המיועדת למנעולן מנוסה. מנעולן הראה רמת גן יבצע עבורכם שחזור של מפתחות הרכב, הכולל קידוד האימובילייזר, השלט וכל מה שצריך.

החלפת צילינדר - במקרים רבים החלפת צילינדר נעשית במסגרת פריצת דלת. למשל אם איבדתם את המפתחות אז יש צורך לבצע פריצה ולהחליף צילינדר. אך גם אנשים אשר נכנסים לגור בדירה שכורה עשויים להתקשר למנעולן הרא“ה רמת גן ולהזמין החלפת צילינדר על מנת למנוע מצבים שבהם לאנשים זרים (אשר התגוררו קודם בדירה) יש העתק של המפתח שלכם.

יוסי שלום - מנעולן ברמת גן

זוהי רק רשימה חלקית של השירותים אשר תוכלו לקבל אצל מנעולן הראה רמת גן. אם אתם זקוקים לאחד מהשירותים הללו, או כל שירות אחר שלא הזכרנו בתחום המנעולנות, אתם מוזמנים לפנות ליוסי מנעולן ולקבל פתרון לכל בעיה. למה דווקא יוסי? יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר צבר ניסיון רב במהלך השנים והוא יודע לפתור את כל סוגי הבעיות. יוסי מקפיד על רמה גבוהה של שירות, מחירים זולים ואחריות. יוסי מעניק שירותי מנעולן הרא“ה רמת גן ותמיד משאיר אחריו שובל של אנשים המרוצים משירותיו. אם אתם זקוקים לשירות התקשרו ליוסי ותוכלו לקבל מענה 24 שעות ביממה.