יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בויצמן תל אביב

שירותי מנעולנות ברחוב ויצמן והסביבה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בויצמן תל אביב מנעולן ויצמן תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בויצמן תל אביב?

מי שמכיר את את רחוב ויצמן יודע שאין זה מפתיע שישנו ביקוש גדול למנעולן ויצמן תל אביב. כאן תוכלו למצוא את בתי המשפט, בנייני משרדים, מסעדות, חנויות, עסקים ובתי מגורים. כולם, כולל כולם, עשויים להזדקק לשירותיו של מנעולן על מנת לתת מענה לבעיות שוטפות שהם עשויים להתמודד איתן.

אילו שירותים מעניק מנעולן ויצמן תל אביב?

המנעולן מעניק שירותים רבים הכוללים: החלפת צילינדר בדלת הכניסה; תיקון מנעול מגנטי בבית; החלפת ידית בשירותים; תיקון דלת ממ“ד; קיצור דלתות פנים; תיקון דלתות פנדור; התקנת מנעול עם בקרת שכפול; פריצת רכבי יוקרה; פורץ אופנועים; תיקון מנגנון פלדלת; חילוץ מפתח שבור; תיקון לשונית תקועה; פריצת דלת טרוקה; פריצת כספות ועוד. אם אינכם בטוחים,פשוט זכרו של דבר שיש בו איזה מנגנון נעילה הוא דבר שמנעולן יכול לתקן, אפילו את תיבת הדואר שלכם.

דוגמאות מקרים בהם נזדקק למנעולן ויצמן תל אביב

מניעת פריצות - אם אתם חוששים שיפרצו לביתכם כדאי שתעשו משהו על מנת למנוע זאת. פריצות לבתים מתרחשות כל הזמן והגנבים מחפשים טרף קל. כלומר הגנבים מחפשים אחר דלתות שקל לפרוץ אותן בשקט ובמהירות. לכן כדאי להתקין אמצעים שיבטיחו שהדלת שלכם היא לא משהו אשר ניתן לפרוץ בשקט ובמהירות. מנעולן ויצמן תל אביב יכול להתקין עבורכם צילינדר נגד פריצה שקטה, יחדיו עם מנעול דלת עליון. השילוב הזה הוא קטלני ומרתיע גנבים.

קיצור דלת ממ“ד - אחת הפעולות המורכבות אשר דורשות מקצוען. קיצור דלת ממ“ד מתרחש בדרך כלל כאשר אנשים מבקשים להתקין פרקט או ריצוף חדש (על גבי ריצוף ישן). דלת הממ“ד מסונכרנת לפי הרצפה הישנה, ולכן עכשיו יש להוריד ולהוציא ממקומה את הדלת; לערוך בה מספר שינויים ולהתקינה מחדש. לאחר הקיצור תוכלו להתקין את הפרקט לא שום בעיה.

תיקון תיבות דואר - דיירי האזור אשר מתגוררים בבניינים משותפים יכולים להיעזר במנעולן ויצמן תל אביב כאשר יש להם בעיות בתיבות הדואר של הבניין. בתיבות הדואר עשויות להיות בעיות שונות כתוצאה מוונדליזם או בלאי טבעי. מנעולן בתל אביב יודע לתקן את תיבות הדואר, להחליף דלתות כאשר צריך, צילינדרים ולהעניק לכם תיבת דואר עם מנעול תקין ומראה חיצוני חדש.

פריצת דלת הבית - ישנן בעיות שונות אשר יכולות לגרום לכם להתקשר למנעולן ויצמן תל אביב ולהזמין שירותי פריצה של דלת הכניסה. אלו יכולים להיות איבודי מפתחות או נזק פיזי למפתח, כמו גם סוגים שונים של תקלות טכניות בצירים, בצילינדר ובמנגנון. הסבירות הגבוהה ביותר היא שמדובר באיבוד מפתח או בעיה בצילינדר; בכל סוג של בעיה מנעולן יעניק את הפתרון המקצועי אשר יאפשר לכם להיכנס לביתכם וליהנות מדלת תקינה אשר ניתן לנעול ולפתוח כאשר רוצים.

בכל צורך בשירות של מנעולן ויצמן תל אביב, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן.