יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן זול תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים במחיר זול

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן זול מנעולן בזול police-tag
050-5757-888

מנעולן זול, באילו מקרים?

כאשר יש לנו בעיה בבית עם הדלת או המנעול, או אולי זו בעיה ברכב, אנו נזקקים לשירותיו של מנעולן. אנחנו לא מהאנשים הפראיירים ועלינו לא יעבדו, אנחנו מחפשים מנעולן זול. יוקר המחיה, המסים, החינוך, הקנסות של העיירה… אין לנו כסף לבזבז ולכן אנחנו חייבם מנעול זול.

כאשר דלת הפלדלת שלנו התקלקלה, החיים לימדו אותי שיעור חשוב - מה שעולה בזול עלול להסתיים ביוקר. כאשר מחפשים לחסוך על כל דבר, בלי לחשוב, אנו עלולים למצוא את עצמינו משלמים ביוקר על מנעולן זול. אז הרשו לי לספר. לכם את הסיפור

מנעולן זול לתיקון דלת פלדלת

הכל התחיל כאשר דלת הפלדלת שלנו התקלקלה. כל פעם שפתחנו או סגרנו את הדלת הרגשנו שהיא כמעט נוגעת ברצפה וגם התקשנו לנעול את הדלת בקלות כמו פעם. אז חיפשנו מנעולן בזול אשר יבוא ויתקן לנו את הדלת. מצאתי איזה בחור באינטרנט, לא שאלתי אם יש לו תעודת מנעולן, אישור מהמשטרה או אם בכלל יש לו ניסיון. עשיתי כמה טלפונים, כולם דפקו מחירים בלי חשבון וזה היה הכי זול אז הזמנתי אותו. הוא תיקן את הדלת, בדקתי בעצמי והכל היה תקין. אמרתי לאשתי ”תראי איזה יופי של עבודה בזיל הזול, טוב שלא יצאנו פראיירים…“.

הדלת נפתחה ונסגרה בלי שום בעיה וגם יכולנו לנעול אותה. אמנם הייתה שריטה קטנה שהוא עשה בטעות עם המברג אבל בקטנה… העיקר שהדלת תקינה.

למחרת בבוקר כאשר מיהרתי לעבודה משהו קרה. הבעיה עוד פעם חזרה על עצמה, רק הפעם ביותר קיצוניות. הפעם בכלל לא יכולנו לנעול את הדלת. נראה כאילו הבריחים אינם מסונכרנים עם המסילות. קצת לא נעים, מנעולן זול אתמול היה כאן ופתר את הבעיה… צריך להתקשר אליו שיבוא עוד פעם… הרי אנחנו לא פראיירים.

התקשרתי אליו בעודי יורד במדרגות אבל הוא לא ענה… נו טוב זה עוד מוקדם. התקשרתי שנית כאשר הגעתי למשרד אבל הוא לא ענה… חיכיתי חצי שעה אבל הוא שוב לא ענה… צלצלתי, חיכיתי, צלצלתי חיכיתי וחוזר חלילה… הוא מעולם לא ענה….

בסופו של דבר התקשרתי ליוסי המנעולן. אותו יוסי שלפני יומיים לא שכרתי את שירותיו כי מצאתי מישהו יותר זול. הבנתי כי המחירים של יוסי הם בדיוק המחירים המקובלים בשוק ולא שקל אחד יותר. והבחור שחשבתי שהוא מנעולן בזול התגלה כחאפר יקר…

יוסי הגיע במהרה, תיקן את הבעיה כאילו הוא עשה זאת כבר אלף פעם. נתן אחריות על העבודה שלו ואפילו הסביר לנו קצת על הדלת ואיך לשמור עליה.

המסקנה - זה בסדר לחפש מנעולן זול, אף אחד לא רוצה להיות פראייר. אבל חשוב להיות מפוכחים ולהבין שזול מידי זה לא ממש הגיוני… כנראה זה לא באמת מנעולן מוסמך.
גרים בתל אביב? למנעולן זול באיזורכם שזמין כנסו ללינק - מנעולן זול בתל אביב