יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ז'בוטינסקי פתח תקווה

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בז'בוטינסקי פתח תקווה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ז'בוטינסקי פתח תקווה מנעולן בפתח תקווה ז'בוטינסקי police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ז'בוטינסקי פתח תקווה?

מנעולן מנעולן ז‘בוטינסקי פתח תקווה הוא איש המקצוע אשר אתם חייבים לשמור את מספר הטלפון שלו בטלפון הנייד לכל צרה שלא תבוא - זהו האיש אשר יציל אתכם בכל תקלה בלתי צפויה במנעולים ובדלתות.

מתי תזקקו לשירותיו של מנעולן ז‘בוטינסקי פתח תקווה?

במקרים רבים אתם עלולים להזדקק לשירותיו, להלן כמה דוגמאות:

אבדן מפתחות - במקרים רבים אנשים מאבדים מפתחות. עד כמה שזה לא נעים זה יכול לקרות לכל אחד. אם אין לכם מפתחות מהם ניתן לשכפל אתם צריכים לפנות אל מנעולן ז‘בוטינסקי פתח תקווה על מנת שיעניק לכם פתרון. הוא יכול לפרוץ עבורכם את הבית או הרכב ולבצע החלפת צילינדר או שחזור מפתחות במידה והדבר אפשרי. שימו לב! במידה ואיבדתם מפתחות כדאי תמיד להחליף את הצילינדר על מנת להימנע ממצב שבו הידיים הלא נכונות ימצאו את המפתחות ויאתרו את ביתכם.

פריצת תא המטען - לפעמים יש צורך להזמין מנעולן ז‘בוטינסקי פתח תקווה לצורך פריצת תא המטען. יתכן שבגלל תקלה טכנית או בגלל שסגרתם את תא המטען עם המפתחות בפנים. באותה המידה ניתן לקבל את השירות עבור אופנועים.

בעיות באימבולייזר - אם יש לכם בעיות באימבולייזר של הרכב ואולי זקוקים לקידוד מחדש, מנעולן ז‘בוטינסקי פתח תקווה יכול לעזור לכם גם בבעיה זו.

החלפת צילינדר - אם יש לכם בעיה טכנית בצילינדר, או אולי עברתם לגור בדירה שכורה תוכלו להזמין מנעולן ז‘בוטינסקי פתח תקווה לצורך החלפת צילינדר. סיבה נוספת יכולה להיות לצורך החלפת הצילינדר המיושן שלכם; צילינדרים ישנים הם קלים לפריצה ומומלץ לפנות למנעולן על מנת להזמין צילינדר נגד פריצה אשר מספק הגנה מקידוח ומפיקלים.

התקנת מנעול כספת עליון - אם תרצו תוספת ביטחון, תוכלו לפנות ל מנעולן ז‘בוטינסקי פתח תקווה ולהזמין התקנת מנעול כספת עליון. זהו מנעול אשר מותקן בנוסף למנעול הקיים והוא מספק לכם הגנה נוספת (וגם הרתעה).

חילוץ מפתח שבור - ישנם מקרים בהם המפתח נשבר בתוך חור המנעול. במקרה שכזה, גם אם יש לכם עוד מפתח אתם עדיין חייבים לחלץ קודם את החלק השבור. אתם יכולים לנסות לעשות זאת בעצמכם, אך חשוב לעשות זאת בעדינות על מנת לא לפגוע בצילינדר. במקרה שכזה מומלץ לפנות אל מנעולן ז‘בוטינסקי פתח תקווה על מנת שיעשה זאת בעזרת כלים מקצועיים ולא יגרום נזק.

פריצת כספות - משרדים רבים וגם אנשים פרטיים מחזיקים בכספת. לצורך פתיחת הכספת יש צורך במפתחות או קוד סודי ולפעמים גם שילוב של שניהם. במקרה ומאבדים מפתח או שוכחים קוד סודי יש להזמין מנעולן ז‘בוטינסקי פתח תקווה על מנת לבצע פריצת כספות. ישנם גם מקרים בהם אתם מקבלים בירושה תכולת בית הכוללת גם כספת שאינכם יכולים לפתוח ואז יש לפרוץ. כמובן שמנעולן יכול לעזור גם בתיקון כספות.