יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן חירום תוך 20 דקות

שירות פריצת מנעולים ותיקון בשעת חירום

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן חירום מנעולן חירום 24/7 police-tag
050-5757-888

מנעולן חירום, באילו מקרים?

מנעולן מעניק שירותים שונים לדלתות ומנעולים בבית, ברכב ובמשרד. אך ישנם מקרים בהם אתם צריכים מנעולן חירום המעניק שירות 24 שעות ביממה, כלומר מקרים אשר אינם סובלים דיחוי ודורשים פתרון מיידי. אז מתי בעצם צריך מנעולן חירום 24/7, להלן 3 מקרים טיפוסיים:

אדם לכוד ברכב - כאשר ישנו אדם לכוד ברכב, כמו ילד שננעל בפנים או אפילו בעל חיים, אתם נזקקים למנעולן חירום אשר יגיע באופן מיידי ויבצע פריצה מהירה. במקרים כאלו ישנה סכנת חיים בגלל המחסור בחמצן ובגלל הפוטנציאל להתחממות מהירה של הרכב כאשר הוא חונה בשמש. במקרה כזה יש להתקשר למנעולן חירום ולראות אם הוא אכן מסוגל להגיע במהירות הבזק ולפתור את הבעיה. אם המנעולן לא יכול להגיע באופן מיידי יתכן ולא תהיה ברירה לשבור את שמשת הרכב על מנת לא לגרום לקרבן בנפש.

בעיות בנעילת הרכב - ישנים מקרים בהם אינכם יכולים להיכנס לרכב. למשל כאשר בטעות נעלתם את המפתחות בתוך הרכב או שישנה תקלה במנעולים או בשלט. כאשר זה קורה אתם בעצם נתקעים. אם בדיוק יצאתם מהעבודה או שאתם ממהרים להגיע לעבודה, אתם לא יכולים לנסוע עד שלא תפתרו את הבעיה. אך בעיות כאלו אינן מתרחשות אך ורק כאשר יוצאים או חוזרים מהעבודה, בעיות שכאלו עלולות להתרחש 24/7 ולכן אתם צריכים מנעולן חירום המעניק שירות 24 שעות ביממה.

בעיות בדלתות הבית - באופן דומה לבעיות במנעולי הרכב, אתם עלולים להיתקל בבעיות בדלתות ומנעולי הבית ולהזדקק למנעולן חירום המעניק שירות 24/7. גם בבית יכולים להתרחש מצבים בהם אתם חוזרים הביתה בשעת לילה מאוחרת ומגלים שאינכם יכולים להיכנס הביתה. אולי זה בגלל תקלה טכנית במנעול אשר נגרמה כתוצאה מבלאי טבעי ותחזוקה לקויה, אולי זה בגלל ניסיון פריצה שהשחית את המנעול. מצב שכזה בו אינכם יכולים להיכנס לביתכם דורש פתרון ללא דיחוי.

מנעולן 24/7

אם נקלעתם למצב בו אתם זקוקים למנעולן חירום, התקשרו מייד ליוסי מנעולים. יוסי הוא מנעולן מוסמך ועתיר ניסיון המעניק שירות 24 שעות ביממה ופותר בקלות כל בעיה בכל סוג של מנעול.
למנעולן חירום שעובד בכל יום ובכל שעה כנסו ללינק - מנעולן

חיפוש מנעולן בשעת חירום

בואו נתחיל לדבר דווקא על איך לא מחפשים מנעולן כאשר יש מצב חירום. אתם יכולים לדמיין בראשכם את הסיטואציה שבה אתם חוזרים הביתה בשעת לילה מאוחרת, עייפים ורעבים והדלת לא נפתחת. במצב זה ברור לכם שאתם חייבים מנעולן שעובד בשעת חירום שיבוא ויפרוץ את הדלת. מבחינה נפשית אתם מתמודדים עם מבחר רגשות שליליים – כעס, תסכול, עצבים ושאר תחושות לא נעימות. במצבים כאלו אתם רוצים פתרון מיידי, הרי לא תרצו להישאר כל הלילה בחוץ, ואינכם חושבים בצורה הגיונית. במצבים אלו אם אין לכם מנעולן חירום 24/7 שאתם מכירים וסומכים עליו, אתם תזמינו את המנעולן הראשון שיעלה לכם בתוצאות החיפוש של גוגל ושיענה לטלפון בשעה זו. לכאורה מצאתם פתרון, אבל אתם צפויים לבעיות הבאות בסבירות גבוהה:

- תשלום מחירים מופקע (ניצול מצוקת הלקוח).
- עבודה לא מקצועית.
- עבודה ללא אחריות.
- נזקים אסתטיים לדלת.
- זמן המתנה ממושך.


יתכן שיהיה לכם מזל ותיתקלו במנעולן אמין, אחראי ומקצועי, אך הנקודה היא שהמנעולן והעבודה שהוא עושה דורשים בחירת איש מקצוע מושכלת ולא בחירה אקראית. כדאי שתשנו את צורת המחשבה ותבינו שמנעולן שעובד בשעות חירום בשעות ובזמינות לא שגרתית הוא איש מקצוע לקשר ארוך טווח. היום זו פריצת דלת, מחר תיקון סוויץ' ובעוד שנה החלפת צילינדר ברכב. חשוב לחפש מנעולן חירום אמין וכל עוד אתם מרוצים מהעבודה שלו, תוכלו להמשיך לעבוד איתו בעתיד.

דגשים לחיפוש מנעולן

עכשיו שהבנו איך לא מחפשים מנעולן בשעת חירום, בואו נדבר על איך כן מחפשים מנעולן. איך עושים זאת בצורה הנכונה. הדבר הראשון שצריך להבין זה שלא מחכים לאותם רגעי המצוקה עם הכעס והעצבים, צריך להיות מוכנים מראש למצבים אלו. חפשו מראש ושמרו את איש הקשר בטלפון שלכם, שיהיה שם ואליו תוכלו לפנות ברגע המתאים, ברגע שבו תזדקקו לשירותיו.

שימו לב שחשוב שזה יהיה מנעולן חירום מוסמך. יתכן שתיתקלו באנשי תחזוקה אשר מציעים לכם שירותי פריצה. אך ההבדל בינם לבין מנעולן בעל נסיון בשעת חירום הוא שהוא למד את הנושא במכללה והוא מקפיד על סטנדרטים מקצועיים. הוא עושה עבודה טובה יותר, מהירה יותר, ללא נזק ולבסוף גם מעניק אחריות. זה לא כך עם חובבנים.

הדבר השני שצריך להפקיד עליו הוא לבחור מנעולן שיש לו תעודת יושר. אם תחשבו רגע, תבינו שיש כאן איזה סיכון. למשל כאשר מחליפים לכם את הצילינדר, בוודאי לא תרצו שהמנעולן יעשה קודם שכפול של המפתחות עבור גורמים פליליים. לכן בשביל השקט הנפשי שלכם, חשוב שזה יהי מנעולן בעל תעודת יושר.

והדבר האחרון הוא מנעולן המעניק שירות 24/7. זה לא חובה, מנעולן מוסמך לא חייב לתת שירות 24 שעות ביממה, אבל זה די ברור למה תרצו מנעולן שיכול לעזור לכם בכל יום ובכל שעה.