יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בטיילת תל אביב

שירותי מנעולנות ברחוב טיילת תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בטיילת תל אביב מנעולן טיילת תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בטיילת תל אביב?

הטיילת של תל אביב היא מקום נהדר להסתובב בו. ניתן להגיע לבלות בחוף הים של תל אביב; לעסוק בפעילות ספורטיבית; לצאת לטייל עם הכלב; לבלות במסעדות שבאזור וכו‘. כולנו מקווים שהכול יעבור בשלום ולא תיתקלו בשום בעיה מיוחדת. אך באופן טבעי לעתים מתרחשות תקלות ואז אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן טיילת תל אביב.

מנעולן טיילת תל אביב יכול להעניק מגוון של שירותים גם לתושבים הסמוכים ברחוב הירקון והסביבה, וגם לבעלי העסקים והאנשים המבקרים באזור.

מנעולן טיילת תל אביב - רשימת השירותים

פריצת רכבים - לפעמים אנו נזקקים לשירות של פריצת רכבים. אלו יכולים להיות דיירי האזור, האנשים אשר הגיעו לבלות בטיילת וגם בעלי העסקים. לפעמים הרכב ננעל והמפתח בפנים, לפעמים זו תקלה טכנית ולפעמים מאבדים את המפתחות במהלך בילויי סוף השבוע. מנעולן טיילת תל אביב מעניק שירות לכל סוגי הבעיות הדורשות פריצת רכב. בין אם המפתח בתוך הרכב ובין אם יש צורך לשחזר את המפתחות, השלט והצ‘יפ. רק הקפידו לעבוד עם מנעולן מקצועי ומנוסה על מנת שלא יגרמו נזקים מיותרים.

תיקון דלתות - בכל מקום ישנן דלתות ולפעמים יש צורך בתיקוני דלתות. אלו יכולות להיות הדלתות של כניסת הבית, דלתות העסק או אחת מדלתות הפנים. ישנם סוגים שונים של דלתות ומנגנונים שונים. אלו עשויות להיות דלתות פתיחה או דלתות הזזה, לכל מקום יש את הדלת שלו. גם הבעיות בדלתות יכולות להיות שונות ולפעמים אפילו משונות. מנעולן טיילת תל אביב חייב להכיר את כל סוגי הדלות ולדעת איך לפתור כל סוג של בעיה.

חילוץ מפתח שבור - אחת התקלות המציקות ביותר היא מפתח אשר נשבר בחור המנעול. כאשר המפתח שבור בחור המנעול אינכם יכולים לחלץ אותו ואינכם יכולים לפתוח או לנעול את הדלת. במקרה כזה יש להזמין מנעולן אשר יחלץ את המפתחות. כמו כן קחו בחשבון שיתכן שישנה בעיה חמורה יותר בצילינדר או המנגנון והיא סביה מדוע הפתיחה קשה. לכן גם אם אתם מצליחים לחלץ את המפתחות בכוחות עצמכם, סביר להניח שיש צורך להזמין מנעולן טיילת תל אביב.

שירות לכספות - בבתים רבים ועסקים רבים תוכלו למצוא כספות מסוגים שונים. במידה ואינכם יכולים לפתוח את הכספת, לא משנה מה הסיבה, או שנתקלתם באיזו תקלה בתפעול הכספת יש להזמין מנעולן לצורך התיקון. מנעולן טיילת תל אביב יעניק לכם שירות מקצועי ודיסקרטי.

וזה רק קצה הקרחון, אל מנעולן טיילת תל אביב תוכלו לקבל עוד שירותים רבים הכוללים: פריצת מנעול אופניים; התקנת מנעולי רתק; התקנת מגן אצבעות; תיקון מנעול מגנטי; החלפת פרזולים; תיקון דלתות פנדור; החלפת צילינדר; התקנת מנעול כספת עליון; התקנת דלתות בהלה; פריצת דלתות פנים; מנעולן בתל אביב והסביבה ועוד. אם אתם זקוקים לשירות של מנעולן בטיילת תל אביב, התקשרו ליוסי המנעולן.