מנעולן יצאת צדיק 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן יצאת צדיק תוך 20 דקות

שירותי פריצת והחלפת מנעולים 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן יצאת צדיק פורץ מנעולים יצאת צדיק police-tag
050-5757-888

איך מנעולן יצא צדיק?

אף אחד לא רוצה להיות פראייר ואף אחד לא רוצה לשלם מחירים מופקעים. לכולנו יש את הפחד הזה שיעבדו עלינו ולפעמים הפחד מוצדק. מבלי להאשים אף אחד, אנו חייבים להכיר במציאות בה אנו לפעמים נתקלים בכל מיני רמאים המבקשים מחירים מופקעים או מבצעים שאר הונאות. גם כאשר אנו מחפשים מנעולן חשוב לנו שהוא יצא צדיק ולא יפקיע לנו מחירים. האמת שלא רק המחירים הם הנושא כאן, מדובר בנושא רגיש מאוד. מנועלן הוא איש מקצוע בעל ידע בפריצת מנעולים ושכפול מפתחות, אפשר להגיד שמנעולן הוא פורץ עם רישיון. לכן חשוב מאוד להיזהר ולא להפקיר את מנעולי הבית בידיים של מישהו בלתי אמין. אז מה בעצם צריך לצפות מהמנעולן בשביל שיצא צדיק? להלן כמה נקודות חשובות:

פורץ מנעולים יצאת צדיק - טיפים

ידע מקצועי - מנעולן צריך לשלוט היטב ברזי המקצוע, אין אפשרות אחרת. הוא חייב להכיר את המנעולים השונים ודרכי הפריצה. זהו לא ידע שקונים על הדרך בניסיונות פריצה כושלים אלא ידע שרוכשים במסגרת הכשרה מסודרת. מנעולן הפורץ רכבים חייב להכיר את הדגמים השונים של מערכות הנעילה על מנת שידע איך להתמודד איתם מבלי לגרום נזק. אז הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא האם המנעולן אכן עבר הסמכה מסודרת או שמדובר בחאפר.

מתן הפתרון המתבקש - ישנם סוגים שונים של בעיות שעלולות להתעורר במנעולים, לפעמים אפשר לתקן ולפעמים אפשר להחליף. מנעולן שרוצה לצאת צדיק חייב לתת ללקוח את תמונת המצב המלאה ולא רק את מה שנוח לו או משתלם עבור המנעולן מבחינת העלות. המנעולן צריך להסביר ללקוח מה הבעיה ומהן הפתרונות. המנעולן חופשי לתת את המלצתו האישית אך בתנאי שהסביר ללקוח את כל האפשרויות העומדות בפניו.

סטנדרטים מקצועיים - הקפדה על סטנדרטיים מקצועיים היא דבר מתבקש כאשר מדובר בפורץ מנעולים יצאת צדיק. למשל מנעולן המתקין מנעול חדש צריך לפתוח את המארז מול הלקוח על מנת שהלקוח ידע שהמנעולן לא שכפל קודם את המפתחות… זוהי רק דוגמה בסיסית אך בגדול על המנעולן לשמור על שירות אדיב וכבוד ללקוח; הבנה לצרכיו של הלקוח וכו׳.

מחירים סבירים - במקרים רבים לקוחות פונים למנעולן ברגעים של מצוקה, זה הרי ברור שאתם במצוקה במצבים בהם אינכם יכולים להיכנס לבתיכם בגלל בעיה כלשהי, במיוחד אם זה בלילה. בשום פנים ואופן אסור למנעולן לנצל את המצוקה על מנת לגבות מחיר מופקע. מקובל לגבות תעריף מיוחד על קריאות חירום מעבר לשעות העבודה אך זה בגבול הסביר והמחירים המקובלים בשוק. על מנת להיות בטוחים שלא מרמים אתכם במחירים תוכלו לבצע סקר שוק ולבחור מנעולן יצאת צדיק.

מתן אחריות - פורץ מנעולים יצאת צדיק הוא איש מקצוע מוסמך שיודע מה הוא עושה. הוא יודע כיצד לפרוץ מנעול, כיצד להחליף מנעול וכיצד לבצע את העבודה בתחום המנעולנות. מכיוון שקיבל הסמכה ויודע לעשות את הדברים כפי שצריך לעשות אותם אין לו שום בעיה לתת לכם אחריות, הוא מאמין בעבודה שלו. חובבנים אשר אינם יודעים מה הם עושים מתחמקים ממתן אחריות.

מנעולן יצאת צדיק

אם המנעולן שלכם עומד בקריטריונים, סביר להניח שבסיום השירות תוכלו להסתכל לו בעיניים ולהגיד מנעולן יצאת צדיק. אנו ביוסי מנעולים מעניקים שירותים מקצועיים לכל לקוחותינו, תוך כדי הקפדה על שירות מקצועי, אדיב ומסור. אנו מקפידים על כל הסטדנרטים המקצועיים וגובים מחירים הוגנים.


מנעולן יצאת צדיק – שירות למנעולים

אנשים רבים, או בעצם כל אחד מאיתנו, עלולים להיתקל בבעיות שונות במנעולים, בעיות המפריעות לתפקודם התקין של המנעולים ולפעמים ממש משבשות את המהלך התקין של החיים – במקום להיכנס הביתה, להתקלח ולישון אתם צריכים לחכות למנעולן אשר יצא צדיק. כאשר אתם נתקלים בבעיה תוכלו להתקשר ליוסי המנעולן ולקבל שירות מהיר ויעיל לפתרון הבעיה. יוסי הוא מנעולן יצא צדיק מוסמך ומנוסה אשר יכול לפתור כל בעיה בקלי קלות. אבל בואו נשמע עוד קצת על תקלות אפשריות במנעולים ואפשרויות הפתרון.

המפתח לא נכנס לחור המנעול

כאשר המפתח אינו נכנס לחור המנעול יתכנו שתי סיבות. סיבה אחת יכולה להיות בעיה במפתח עצמו והסיבה השנייה יכולה להיות בעיה בצילינדר. לפעמים מפתחות מתעקמים ואז אתם עלולים להיתקל בבעיה זו. על מנת לפסול אפשרות זו יש לנסות עם מפתח אחר. במידה ומפתח אחר נכנס ללא בעיה אז מוטב לא לחזור להשתמש במפתח הבעייתי על מנת שלא ייכנס ויתקע בחור. פשוט שכפלו את המפתח התקין. אם ניסיתם להשתמש במפתח אחר והוא גם לא נכנס, זוהי ככל הנראה בעיה בצילינדר. יתכן שאחד הפינים נתקע. אל תנסו לדחוף אותו בכוח, פשוט הזמינו מנעולן יצאת צדיק לתיקון הבעיה.

כאשר המפתח לא יוצא

תיתכן גם בעיה הפוכה בה המפתח לא יוצא החוצה מחור המנעול ונשאר שם תקוע. על מנת שהמפתח יצא הצילינדר חייב להיות בפוזיציה הנכונה. במצב זה שבו הצילינדר יצא מכיוון תצטרכו להזמין מנעולן יצא צדיק. הפתרון הסביר ביותר הוא להחליף את הצילינדר, אך יתכן שהמנעולן יוכל לכוון מחדש את הצילינדר הקיים. ככל הנראה עדיף להחליפו על מנת למנוע את חזרת הבעיה.

מפתח מסתובב על ריק

ישנם מקרים בהם אתם רוצים לפתוח או לנעול את הדלת בעזרת המפתח. המפתח מסתובב אבל לא מעורר שם פעולה או כמו שאומרים מסתובב על ריק. במצב זה ככל הנראה הצילינדר פגום ויש להחליפו. כמו כן ישנה סבירות גבוהה שזה מתרחש כאשר הדלת במצב נעול ואז יש להזמין מנעולן מיצאת צדיק לצורך פריצת דלת והחלפת צילינדר.

מפתח שבור בחור המנעול

אם המפתח נשבר בחור המנעול, ניתן לחלצו בעזרת ספריי שמן, כלי עבודה מתאימים והרבה מיומנות. בכל מקרה מומלץ לפנות למנעולן ולא לנסות לעשות זאת בעצמכם. הסיבה לכך היא שישנה סבירות גבוהה שהמפתח נשבר בגלל שהמנעול תקוע. וגם אם ישנה סיבה אחרת, עדיף עדיף שמנעולן יחלץ את המפתח השבור על מנת לא לגרום נזק למנעול. אך בטרם הגעתם למצב של מפתח שבור, במידה ואתם מרגישים קושי בסיבוב המפתח, התיזו פנימה שמן. אם זה לא עוזר התקשרו למנעולן ותקבלו פתרון.

הערה חשובה לסיום; לפעמים ישנן בעיות מינוריות במנעול. המנעול עובד אבל יש קושי כל פעם. אל תתעלמו ממצבים אלו, אלו הן נורות אזהרה. בכל רגע הוא עלול לשבוק חיים. הזמינו מנעולן יצא צדיק בהקדם ואל תחכו שזה יקרה באמצע הלילה.


יצאת צדיק מנעולנים

נזקקים להחלפת צילינדר בדלת הכניסה, התקנת מנעול מגנטי או פריצת רכב? אתם צריכים מנעולן מהסוג של יצאת צדיק מנעולנים. למה חשוב לחפש מנעולן יצאת צדיק? איך מוודאים שניתן לסמוך על המנעולן ואלו אמצעי זהירות נוספים אפשר לנקוט?

במאמר זה ניתן לכם כמה דוגמאות לבעיות אשר יכולות להתעורר והן ימחישו לכם את החשיבות של מנעולן אמין ומקצועי. כמו כן נסביר לכם על מה יש להקפיד בעת בחירת מנעולן וניתן לכם טיפ להתנהלות מול המנעולן. אך ראשית כל בואו נסביר מהו ”מנעולן יצאת צדיק“?

כאשר אנו אומרים צדיק אנו מתייחסים לזה במלוא מובן המילה. אנו מצפים שזה יהיה מנעולן מקצועי אשר יודע מה הוא עושה, כלומר שולט בחומר. אנו מצפים שהוא גם יהיה אמין ולא יספר לנו סיפורים ושקרים. אנו מצפים שהוא יגבה מאיתנו מחירים כמקובל בשוק ולא ינסה להוציא מאיתנו כספים במרמה. באופן כללי אנו רוצים חוויית שירות טובה.

למה חשוב לחפש מנעולן יצאת צדיק?

ישנן בעיות שונות אשר עשויות להתעורר, חלקן לא נעימות וחלק הרבה יותר מלא נעימות. למשל חובבן המתחזה למנעולן הוא נטול ידע מקצועי והוא עלול לגרום לנזקים רבים במהלך עבודתו. רבים מזמינים מנעולן לצורך פריצת רכבים וזהו המקרה הקלאסי שבו חובבן גורם ליותר נזק מתועלת. מספיק שישתמש בשיטת הפריצה שאינה מתאימה לסוג הרכב וכבר נגרם נזק. אך זוהי אינה הבעיה היחידה, למשל הוא יכול לזהות את הבעיה בצילינדר שזוהי בעיה אשר נפתרת מהר באמצעות החלפת צילינדר, אך לספר לכם שצריך להחליף את המנעול רק בשביל לגבות מכם יותר כסף. אך זה רק הולך ונעשה יותר גרוע, יכולים להיות מעשיים פלילים של ממש כמו ניצול ההזדמנות לצורך הכנת שכפולי מפתחות עבור גנבים. לכן חייבים להיות זהירים ולחפש מנעולן יצאת צדיק.

כיצד נבחר מנעולן?

על מנת להגדיל את הסיכויים שזה יהיה מנעולן יצאת צדיק יש להקפיד על הדברים הבאים:

- רק מי שיש לו תעודת מנעולן.

- רק מי שיש לו תעודת יושר.

- העדפה של מנעולן החבר באגודת המנעולנים.

- חיפוש אחר מנעולן שהומלץ על ידי חברים ומכרים.

- עריכת השוואת מחירים.

- חיפוש של מנעולן שיש לו ניסיון של שנים במקצוע.

- מנעולן אשר מעניק שירותי חירום 24 שעות ביממה.

אם תקפידו על הכללים הללו בעת בחירת המנעולן אתם תפחיתו את הסיכויים שתיתקלו בנוכלים. אך גם כאשר יש לכם מנעולן שכולם אומרים שהוא מנעולן יצאת צדיק, עדיין חייבים להמשיך להיות זהירים. אתן לכם טיפ קטן איך להתנהל מול המנעולן. אם הזמנתם אותו לבצע החלפת צילינדר חשוב שתתעקשו שיציג בפניכם את הצילינדר באריזתו המקורית כאשר היא סגורה. לא משנה אם יש לו תעודת יושר אתם עדיין חייבים להקפיד על כך. אם הצילינדר מגיע באריזה פתוחה קיימת האפשרות שמישהו ביצע שכפול של המפתחות. אין טעם שיחליפו לכם צילינדר אם לאדם זר יש את המפתחות ודי ברור לאיזו מטרה…

יוסי מנעולן יצאת צדיק

אם אתם רוצים להימנע מבעיות אשר יגרמו לכם לכאבי ראש ונזק בכיס, אל תחפשו הרפתקאות - פנו הישר ליוסי המנעולן. יוסי יעניק לכם שירות מקצועי ומסור כפי שהוא עושה כבר במשך שנים. ישנם אינספור לקוחות מרוצים מחדרה ועד גדרה אשר נהנו משירותיו המקצועיים לבית, לרכב ולעסק. ליוסי יש אישור מטעם משטרת ישראל והוא איש ישר ואמין.

במקרה ויש לכם בעיה דחופה, כמו צורך בפריצת דלת טרוקה באמצע הלילה, אתם מוזמנים להתקשר ליוסי מנעולן יצאת צדיק ולקבל שירות מנעולן 24 שעות ביממה.