מנעולן יצאת צדיק 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן יצאת צדיק תוך 20 דקות

שירות פריצת מנעולים 24 שעות ביממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן יצאת צדיק פורץ מנעולים יצאת צדיק police-tag
050-5757-888
facebook

איך מנעולן יצא צדיק?

אף אחד לא רוצה להיות פראייר ואף אחד לא רוצה לשלם מחירים מופקעים. לכולנו יש את הפחד הזה שיעבדו עלינו ולפעמים הפחד מוצדק. מבלי להאשים אף אחד, אנו חייבים להכיר במציאות בה אנו לפעמים נתקלים בכל מיני רמאים המבקשים מחירים מופקעים או מבצעים שאר הונאות. גם כאשר אנו מחפשים מנעולן חשוב לנו שהוא יצא צדיק ולא יפקיע לנו מחירים. האמת שלא רק המחירים הם הנושא כאן, מדובר בנושא רגיש מאוד. מנועלן הוא איש מקצוע בעל ידע בפריצת מנעולים ושכפול מפתחות, אפשר להגיד שמנעולן הוא פורץ עם רישיון. לכן חשוב מאוד להיזהר ולא להפקיר את מנעולי הבית בידיים של מישהו בלתי אמין. אז מה בעצם צריך לצפות מהמנעולן בשביל שיצא צדיק? להלן כמה נקודות חשובות:

פורץ מנעולים יצאת צדיק - טיפים

ידע מקצועי - מנעולן צריך לשלוט היטב ברזי המקצוע, אין אפשרות אחרת. הוא חייב להכיר את המנעולים השונים ודרכי הפריצה. זהו לא ידע שקונים על הדרך בניסיונות פריצה כושלים אלא ידע שרוכשים במסגרת הכשרה מסודרת. מנעולן הפורץ רכבים חייב להכיר את הדגמים השונים של מערכות הנעילה על מנת שידע איך להתמודד איתם מבלי לגרום נזק. אז הדבר הראשון שצריך לבדוק הוא האם המנעולן אכן עבר הסמכה מסודרת או שמדובר בחאפר.

מתן הפתרון המתבקש - ישנם סוגים שונים של בעיות שעלולות להתעורר במנעולים, לפעמים אפשר לתקן ולפעמים אפשר להחליף. מנעולן שרוצה לצאת צדיק חייב לתת ללקוח את תמונת המצב המלאה ולא רק את מה שנוח לו או משתלם עבור המנעולן מבחינת העלות. המנעולן צריך להסביר ללקוח מה הבעיה ומהן הפתרונות. המנעולן חופשי לתת את המלצתו האישית אך בתנאי שהסביר ללקוח את כל האפשרויות העומדות בפניו.

סטנדרטים מקצועיים - הקפדה על סטנדרטיים מקצועיים היא דבר מתבקש כאשר מדובר בפורץ מנעולים יצאת צדיק. למשל מנעולן המתקין מנעול חדש צריך לפתוח את המארז מול הלקוח על מנת שהלקוח ידע שהמנעולן לא שכפל קודם את המפתחות… זוהי רק דוגמה בסיסית אך בגדול על המנעולן לשמור על שירות אדיב וכבוד ללקוח; הבנה לצרכיו של הלקוח וכו׳.

מחירים סבירים - במקרים רבים לקוחות פונים למנעולן ברגעים של מצוקה, זה הרי ברור שאתם במצוקה במצבים בהם אינכם יכולים להיכנס לבתיכם בגלל בעיה כלשהי, במיוחד אם זה בלילה. בשום פנים ואופן אסור למנעולן לנצל את המצוקה על מנת לגבות מחיר מופקע. מקובל לגבות תעריף מיוחד על קריאות חירום מעבר לשעות העבודה אך זה בגבול הסביר והמחירים המקובלים בשוק. על מנת להיות בטוחים שלא מרמים אתכם במחירים תוכלו לבצע סקר שוק ולבחור מנעולן יצאת צדיק.

מתן אחריות - פורץ מנעולים יצאת צדיק הוא איש מקצוע מוסמך שיודע מה הוא עושה. הוא יודע כיצד לפרוץ מנעול, כיצד להחליף מנעול וכיצד לבצע את העבודה בתחום המנעולנות. מכיוון שקיבל הסמכה ויודע לעשות את הדברים כפי שצריך לעשות אותם אין לו שום בעיה לתת לכם אחריות, הוא מאמין בעבודה שלו. חובבנים אשר אינם יודעים מה הם עושים מתחמקים ממתן אחריות.

מנעולן יצאת צדיק

אם המנעולן שלכם עומד בקריטריונים, סביר להניח שבסיום השירות תוכלו להסתכל לו בעיניים ולהגיד מנעולן יצאת צדיק. אנו ביוסי מנעולים מעניקים שירותים מקצועיים לכל לקוחותינו, תוך כדי הקפדה על שירות מקצועי, אדיב ומסור. אנו מקפידים על כל הסטדנרטים המקצועיים וגובים מחירים הוגנים.