יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בכיכר המדינה

שירותי מנעולנות באזור כיכר המדינה תל אביב

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן כיכר המדינה תל אביב מנעולן בכיכר המדינה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בכיכר המדינה תל אביב?

רוצים לדעת למה צריך מנעולן כיכר המדינה? הרשו לי לתת לכם כמה דוגמאות:

* ועד בית או חברת ניהול עשויים להזדקק לדלתות חירום במבנה. ישנם תקנים מיוחדים המחייבים אתכם להתקין דלתות חירום עם ידיות בהלה תקניות. המטרה של ידיות אלו היא לאפשר פתיחה מהירה וקלה ללא מפתח בתנאי חירום (למשל שרפה). ידיות בהלה נועדו לאפשר פתיחה מבפנים כלפי חוץ, אך לא לאפשר כניסה מבחוץ ללא מפתחות. מנעולן כיכר המדינה מעניק שירותי התקנה ותיקונים של דלתות בהלה לעסקים ומבנים ציבורים הזקוקים לפתרון זה.

* אנשים אשר חוזרים לדירתם ומגלים שהם לא יכולים לפתוח את הדלת צריכים להתקשר למנעולן כיכר המדינה. יכולות להיות סיבות שונות מדוע אינכם יכולים לפתוח את הדלת. תקלות טכניות ואיבודי מפתחות הן סיבה שכיחה, אך לצערנו ישנם מקרים שפורצים מחבלים במנעול וגורמים נזק ואז לא ניתן לפתוח את הדלת ואתם זקוקים לעזרתו של מנעולן.

* מקרה אחר יכול להיות של עסק אשר רוצה להתקין מחזיר דלת הידראולי, או לתקן את מחזיר הדלת. מנעולן כיכר המדינה יכול להתקין עבורכם מחזיר דלת נסתר אשר יאפשר לשמור על דלת העסק סגורה. לאחר שהלקוח נכנס, או יוצא, מחזיר הדלת יביא את הדלת למצבה הסגור.

אלו הן רק כמה דוגמאות למקרים שבהם אתם זקוקים לשירותים של מנעולן כיכר המדינה. אך זהו רק חלק קטן מהשירותים.

מנעולן כיכר המדינה - סל שירותים רחב

במסגרת השירותים של מנעולן כיכר המדינה תוכלו ליהנות משירותי החלפת צילינדר; התקנת אמצעים נגד פריצה; תיקון מנעול מגנטי; תיקון ידית בשירותים; תיקון דלתות פנים; תיקון דלתות הזזה פנדור; תיקון דלתות יוקרה; פריצת רכבים; פריצת מנעול אופניים; התקנת מגן אצבעות לדלת; תיקון דלתות פלדלת; קיצור דלתות ממ“ד; החלפת פרזולים; כיוון דלתות; שכפול מפתחות ועוד שירותים רבים.

מנעולן לשירותי חירום

כאשר מחפשים מנעולן כיכר המדינה לעבודה גבוהה, דבר מומלץ, חשוב לחפש מנעולן 24 שעות. עליכם לקחת בחשבון גם את המקרים בהם תזדקקו לשירותים דחופים של מנעולן. למשל בעיות הדורשות פריצת דלת הכניסה מחייבות טיפול מיידי גם במקרים בהם הבעיה מתגלה באמצע הלילה. לכן חשוב למצוא מנעולן אמין בתל אביב אשר יודע לבצע את העבודה, ואתם יודעים שהוא תמיד זמין ומגיע מהר עם רכב השירות.

אם אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן כיכר המדינה, אתם מוזמנים לנסות את שירותיו של יוסי המנעולן. אם צפויים להיווכח כי יוסי מעניק שירות מקצועי ואיכותי, ובהחלט תרצו לשמור איתו על קשר ולהיעזר בשירותיו גם בעתיד. יוסי הוא מנעולן מוסמך, מנוסה ובעל אישור מטעם משטרת ישראל. הסטנדרטים המקצועיים ניכרים בעבודתו ובהחלט מומלץ לפנות אליו כאשר זקוקים לשירותיו של מנעולן.

עסקים, אנשי תחזוקה, חברות ניהול, בתים פרטיים, מוסדות חינוך, מסעדות ובתי קפה, כולם נזקקים מידי פעם לשירותיו של מנעולן בכיכר המדינה. כדאי לשמור את מספר הטלפון של יוסי.