יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן כספות תוך 20 דקות

שירות מנעולן לכל סוגי הכספות מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן כספות מנעולן כספת police-tag
050-5757-888

באילו נסיבות צריכים מנעולן כספות?

רבים מאיתנו משתמשים בכספות; לעתים אלו הן כספות המותקנות בבית ולפעמים במשרדים. אפילו בתי מלון מתקינים כספות לצורך שמירה על החפצים האישיים של האורחים במלון. על מנת לשמור על חפצים ומסמכים יקרי ערך משתמשים בכספת אשר מספקת סוגים שונים של הגנה. כספת היא כבדה ובדרך כלל גם מקובעת לקיר, כך שקשה לגנוב אותה. מעבר לזאת היא כוללת מנגנוני נעילה רב בריחים המקשים על פתיחתה באמצעות כלי עבודה כבדים. כמו כן החומרים מהם היא עשויה מקשים על ניסור הכספת. והדבר האחרון הוא מנעולי הכספת שבמקרים מסוימים אף כוללים מערכת כפולה של מפתחות בצירוף קוד סודי לצורך פתיחת הכספת. במקרה שישנה בעיה כלשהי המונעת מכם לפתוח את הכספת שלכם, מנעולן כספות הוא האיש אשר יכול לפתור לכם את הבעיה. מנעולן כספות יכול לבצע גם פריצה וגם תיקונים בכספת.

מנעולן כספות - הכל מתחיל בפריצה

בעיות שונות יכולות למנוע מכם את היכולת לפתוח את הכספת ולגשת לחפצי הערך שלכם. למשל ישנם מקרים של איבודי מפתחות, מקרים של מפתחות שנשברו בתוך המנגנון; מקרים של נזק למנגנון הנעילה; מקרים שבהם שוכחים את הקוד הסודי וחבלות שנגרמות במהלך ניסיונות פריצה. לא משנה מה בדיוק הבעיה, למנעולן כספות יש את הפתרון. עליכם להזמין מנעולן כספות אשר יבדוק את הכספת ויעניק לו את הטיפול הנכון. כאשר לא ניתן לפתוח את הכספת יש לבצע פריצה, אך הפריצה היא רק ההתחלה. על המנעולן לפתור את הבעיה על מנת שתוכלו לעשות בכספת שימוש גם בעתיד מבלי לקרוא למנעולן כספות. למעשה, מנעולן כספות הינו גם כן פורץ כספות.

מנעולן כספות דיסקרטי

אנשים נוהגים לשמור חפצי ערך ואף מסמכים וחפצים אישיים אשר הם אינם מעוניינים לחשוף בפני אחרים, בסופו של דבר זוהי הסיבה מדוע בחרו לשים אותם בכספת. כאשר ישנה בעיה בכספת וישנו צורך להזמין מנעולן כספות, זה עלול ליצור מעט אי נוחות. אך חשוב לדעת שמנעולן כספות מחויב לסטנדרטים מקצועיים ובכללם שמירת חיסיון הלקוח; מנעולן כספות שומר על דיסקרטיות מלאה ומתמקד אך ורק בסיבה שפנו אליו - פריצת הכספת ותיקון בעיות בכספת.

שירותי מנעולן כספות

אצל יוסי המנעולן תוכלו לקבל שירותים לכספות, שירותי מנעולן כספות הכוללים ייעוץ, התקנה, פריצה ותיקון כספות. כל השירותים ניתנים בדיסקרטיות מלאה וניתן לקבל אותם 24 שעות ביממה במקרי חירום.

בבתי עסק רבים וגם בבתים פרטיים אנו יכולים למצוא כספות. הכספות יכולות להיות שונות אחת מהשנייה בגודלן, בשיטת הנעילה ובמאפיינים אחרים של הכספת. אנו בוחרים את הכספת על פי אופי השימוש ועל פי רמת האבטחה הנדרשת. במקרים רבים אנו בוחרים את הכספת על פי הדרישות שמכתיבה לנו חברת הביטוח. מנעולן כספות מעניק שירות לכל סוגי הכספות - תיקון כספות ביתיות, שירות לכספות משרדיות, פריצת כספות משוריינת, כספות למדיה, פריצת כספות אש, כספות אלקטרוניות, כספות מכניות ועוד.

אנו משתמשים בכספות על מנת לשמור על חפצי ערך ועל כל מיני דברים רגישים - בתוך הכספות ניתן למצוא כסף מזומן, תכשיטים, פרטי אספנות נדירים ויקרים, נשק, מסמכים מסווגים ועוד כל מיני דברים חשובים.

מנעולן כספות מעניק שירותים שונים לכספות. במידת הצורך הוא מבצע עבורכם פריצת כספות בצורה המקצועית ביותר, אך ישנם שירותים נוספים הכוללים: תחזוקת כספות; החלפת מנעול כספת; שכפול מפתחות לכספת והתקנת כספות.

דגשים לפריצת הכספת

חשוב לדעת שמנעולן כספות מבצע פריצה מקצועית. המטרה של מנעולן כספות היא לבצע פריצה אשר תאפשר לכם לעשות שימוש עתידי בכספת, לכן הוא לא מנסר אותה ולא משתמש בכל מיני אמצעים אשר פותחים את הכספת תוך כדי הוצאתה מכלל שימוש. לכל כספת יש את הטריק שלה, מנעולן כספות למד כיצד לפרוץ כספות בצורה מקצועית ויש לו ניסיון בכך. כספת בפני עצמה היא דבר יקר, לפחות הכספות האיכותיות, ולכן צריך לפרוץ מבלי לגרום לשום סוג של נזק.

הנקודה השנייה היא הימנעות מפגיעה בתכולת הכספת. כאשר מנעולן כספות מבצע פריצת כספות עליו להיות מאוד זהיר ולהבטיח שפעולותיו לא יפגעו בתכולת הכספת. מנעולן כספות מבצע פריצה עדינה ואלגנטית אשר אינה מסכנת את תכולת הכספת.

הנקודה השלישית, ואולי הראשונה בחשיבותה כאשר מדברים על מנעולן כספות, היא הדיסקרטיות. מנעולן חייב לשמור על סודיות מלאה בכל הנוגע לכספת. כל פרט שייחשף עלול להעמיד בסיכון את בעל הכספת - דגם הכספת, מיקום הכספת ותכולה הם פרטים שחייבים להישמר בסודות מוחלטת.

נקודה רביעית, גם היא קשורה לאתיקה מקצועית היא האחריות של מנעולן כספות לוודא שמי שהזמין את העבודה הוא אכן בעל הזכויות על הכספת ותכולה. על מנעולן להיות מאוד זהיר שלא יערבו אותו באיזה עוקץ וינצלו את הידע והכישורים שלו על מנת לפרוץ כספת למטרות פליליות.

אם אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן כספות, בבית, בעסק או במשרד, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר - יוסי הוא פורץ ומנעולן כספות בעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל וניסיון של שנים במקצוע.