יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן לבית תוך 20 דקות

פורץ מנעולים, פורץ דלתות, פורץ רכבים, החלפת מנעולים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן לבית פורץ מנעולים לבית police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן לבית?

כל אחד מאיתנו נזקק למנעולן לבית בנקודת זמן זו או אחרת. זה מתחיל מדברים פשוטים כמו שכפול מפתחות וממשיך לדברים מתקדמים יותר כמו תיקון דלתות פלדלת. מנעולן לבית מעניק סל של שירותים שונים. אנו מאחלים לכם שלא תזדקקו לשירותים שכאלו, אבל האמת שזה בלתי נמנע - תמיד מגיע היום בו אנו נזקקים לשירותיו של המנעולן.

מתי צריך מנעולן לבית?

רשימת השירותים של מנעולן היא רשימה ארוכה אבל בואו נתחיל מכמה דוגמאות:

פריצת כספות - לפעמים אנו יורשים תכולה של בית ובין החפצים השונים יתכן כי ישנה גם כספת שאיננו יודעים את הצופן הסודי לפתיחתה או שאיננו יודעים היכן נמצא המפתח. יכול להיות גם שמדובר בכספת בה אתם משתמשים אך איבדתם את המפתחות או שכחתם את הצופן הסודי. אולי אפילו לא ניתן לפתוח אותה בגלל שהמנגנון פשוט התקלקל. אולי פריצת כספות היא אינה השירות הכי מבוקש אצל המנעולן אך בהחלט לפעמים נזקקים לשירות זה. מנעולן לבית יודע איך לפרוץ כספות.

בעיות בסוייץ‘ - מנעולן לבית יודע גם להעניק שירותים הקשורים לרכב. במקרים רבים ישנן בקשות לפתרון בעיות הקשורות לסוייץ‘. למשל ראינו מקרים של מפתחות אשר נתקעו בסוויץ‘ ואפילו נשברו או תקלות מסוגים שונים.

פריצת רכבים - לא רק הסוייץ‘ יכול לעשות בעיות אלא גם מערכות הנעילה של הרכב. מנעולן לבית אשר עבר קורס מנעולנות יודע גם כיצד לפתור בעיות מסוג זה. חשוב מאוד לעבוד אך ורק עם מנעולן מוסמך ובעל ניסיון, חובבנים יכולים לגרום הרבה מאוד נזק.

שדרוג מנעול או דלת - אנשים מחפשים אחר מנעולן לבית לא רק כאשר ישנן בעיות אלא גם בשביל למנוע בעיות. אף אחד לא רוצה שיפרצו לו לבית. מנעולן אמנם לא יכול להבטיח לכם את זה, אך אם יש לכם דלת מיושנת ומנעול מיושן מלאכת הפריצה (של הגנבים) היא קלה ומהירה. מנעולן לבית יכול לשדרג דלתות ומנעולים. אתם מוזמנים להתייעץ עם המנעולן לגבי הפתרונות המתקדמים והקשים לפריצה.

שירותי פריצה - במקרים רבים אנשים מזמינים מנעולן לבית על מנת לפרוץ את דלת הכניסה. בין איבוד מפתחות לתקלות טכניות מסתתרות סיבות רבות אשר בגללן לא ניתן להיכנס הביתה וצריך להזמין מנעולן לבצע פריצה.

יוסי מנעולן לבית

במידה ואתם נזקקים לאחד מהשירותים שהוזכרו למעלה, או כל שירות אחר הקשור למנעולים, התקשרו אך ורק ליוסי מנעולים ותקבלו פתרון לכל בעיה. כאשר אתם מזמינים את שירותיו של יוסי אתם בעצם מזמינים את שירותיו של איש מקצוע מוסמך, אמין, זול ואחראי. ליוסי יש את הידע הדרוש, כמו גם כלי העבודה על מנת לבצע כל משימה בצורה הטובה ביותר. אצל יוסי תקבלו שירות בכל שעות היממה, כולל סופי שבוע וימי חג.
במידה ואתם זקוקים למנעולן כנסו ללינק - מנעולן

חיפוש מנעולן לבית

ישנם אנשי מקצוע שפשוט חייבים מידי פעם וכדאי תמיד לשמור את מספר הטלפון שלהם בהישג יד. מנעולן לבית הוא אחד מאותם אנשי המקצוע. אם עבדתם פעם עם מנעולן והייתם מרוצים, כדאי שתמשיכו לעבוד איתו. במידה ואין לכם מנעולן ואתם מחפשים מנעולן לבית, חשוב שתחפשו אחר מנעולן מוסמך, מנוסה ובעל אישור מטעם משטרת ישראל. אלו הם 3 תנאים הכרחיים אשר אם לא יתקיימו, לא תהיו מרוצים.

מנעולן לבית – במה הוא יכול לעזור

במצבים שונים מנעולן לבית יכול לעזור לכם, בחלקם זה אפילו די קריטי ובהול. להלן כמה דוגמאות לשירותים שלהם אתם עשויים להזדקק בבית:

החלפת צילינדר – לפעמים כאשר אנו נכנסים לדירה שכורה, נרצה להחליף את הצילינדר על מנת להבטיח שאין אנשים אחרים (דיירים שגרו שם בעבר) להם עשוי להיות מפתח לביתכם. במידה והדיירים הקודמים שכפלו את המפתח, לאחר החלפת הצילינדר הוא לא יהיה שמיש. כמובן שזהו אינו המקרה היחידי בו מזמינים מנעולן לבית לצורך החלפת צילינדר, לפעמים צריך להחליף בגלל תקלה או חבלה. ישנם גם מקרים בהם נרצה להחליף את הצילינדר התקין על מנת להתקין צילינדר איכותי יותר כמו צילינדר נגד פריצה שקטה.

פריצת דלת טרוקה / פריצת דלת נעולה – אלו הם שני מקרים שונים, אך בעלי אופי דומה ואת שניהם יכול לפתור לנו מנעולן בבית. פריצת דלת טרוקה היא פריצה של דלת אשר נסגרה מאחורינו ואין לנו את המפתח; למרות שהיא אינה נעולה, איננו יכולים לפתוח ללא המפתחות. פריצת דלת נעולה באה במקרים בהם נעלנו את הדלת, אך איננו יכולים לפתוח אותה בשל תקלה טכנית או איבוד מפתחות.

קיצור דלתות – ישנם מקרים בהם אנו צריכים לקצר את הדלת, למשל במקרים בהם אנו מתקינים פרקט או ריצוף חדש על גבי ריצוף קיים. במקרה זה גובה הרצפה עולה והדבר יוצר הפרעה לדלת. מנעולן לבית יפרק את הדלת ממקומה, יבצע את הקיצור ולאחר מכן יחזיר את הדלת למקום. כך תוכלו ליהנות מפרקט חדש או ריצוף חדש וגם דלת תקינה בעלת תנועה חופשית.

תיקון דלתות – לפעמים ישנן תקלות בדלתות המפריעות לתפקודן התקין. למשל יתכן שדלת כבדה, כמו פלדלת, קיבלה סטייה עם הזמן והיא נוגעת ברצפה; יתכן שהמנעול שלכם מזייף וקשה לפתוח את הדלת או בעיות אחרות. במקרים כאלו מזמינים מנעולן לבית אשר מאבחן את הבעיה ומעניק את הטיפול הדרוש.

התקנת מנעול כספת עליון – לפעמים אנו מזמינים מנעולן לבית על מנת להתקין אביזרי בטיחות נוספים. מנעול כספת עליון הוא עוד מנעול אותו מתקינים על הדלת בנוסף למנעול הקיים. הוא מקשה על הפורצים ומעניק לנו תוספת ביטחון.

אלו הן רק כמה דוגמאות לשירותים אשר ניתן לקבל אצל המנעולן. במידה ואתם נזקקים למנעולן לבית, עבור אחד מהשירותים שהוזכרו או על שירות אחר – התקשרו ליוסי המנעולן ומובטח לכם השירות הטוב ביותר מידי מנעולן מוסמך, מנוסה ובעל אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר). יוסי מעניק שירות 24 שעות ביממה ותמיד עומד לצידכם ומבצע כל עבודה על הצד הטוב ביותר.