יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן לדירה תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בכל שעות היממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן לדירה מנעולן דירה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן לדירה?

כל אחד מאיתנו נזקק לפעמים לשירותיו של מנעולן בדירה. אם אתם נזקקים למנעולן לדירה אנו ממליצים לכם להיעזר בשירותיו של יוסי המנעולן. כיצד יוסי יכול לעזור לכם ומדוע דווקא יוסי, על זאת נדבר במאמר הבא.

שירותיו של מנועולן לדירה

מנעולן לדירה מעניק לכם שירותים רבים, שימושיים והכרחיים:

פריצת דלת טרוקה - בבתים רבים ישנן דלתות בעלות ידית קבועה ולא ידית חופשית. דלתות אלו מבטיחות שהדלת תהיה סגורה כל פעם שמישהו יוצא גם אם לא נעל את הדלת. אך מצד שני אם מישהו יוצא ושוכח את המפתחות בפנים הוא לא יכול להיכנס (דבר שלא קורה בידית חופשית). במקרה שכזה יש להזמין מנעולן לדירה אשר יבצע עבורכם פריצת דלת טרוקה. אם אינכם מרגישים בנוח עם ידית קבועה תוכלו גם לבקש החלפת ידיות לדלת ולהתקין במקומה ידית חופשית על מנת שלא יקרה שוב מצב זה.

פריצת דלת נעולה - זהו עוד שירות שכיח של מנעולן לדירה. במצבים של תקלות טכניות או אבדן מפתחות אתם עלולים למצוא את עצמכם בלי יכולת להיכנס לביתכם (דמיינו שזה קורה באמצע הלילה…). במקרים אלו מנעולן לדירה יבוא ויבצע עבורכם פריצת דלת כניסה.

שדרוג הביטחון - מנעולן לדירה יכול גם לעזור לכם להתגונן מפני פריצות באמצעות שדרוג המנעולים בבית. מומלץ מאוד לפנות למנעולן לדירה לצורך התקנת מנעול כספת עליון וצילינדר נגד פריצה שקטה. אלו הם אמצעים מתקדמים אשר יכולים לתת מענה טוב לשיטות הפריצה של הגנבים והם מייצרים הרתעה. אתם מוזמנים לקרוא בהרחבה על הנושא במאמרים אחרים שפרסמנו באתר.

קיצור דלתות - לפעמים כאשר מתקינים ריצוף חדש בבית או פרקט על גבי הרצפה הקיימת נוצרת בעיה עם הדלת אשר הותאמה לגובה הרצפה הקודמת ועכשיו היא נוגעת ברצפה או ממש מפריעה לצורך התקנת הריצוף החדש. במקרה זה יש להזמין מנעולן לדירה לצורך ביצוע קיצור דלתות. במקרים רבים מדובר בדלת הממ“ד, דלת כבדה וחשובה הדורשת מנעולן מיומן.

תיקון דלתות - ישנן בעיות שונות אשר יכולות להופיע בדלתות הבית ומנעולן לדירה יכול לתקן את כולם. למשל דלתות הכניסה הכבדות לפעמים גורמות לסטייה בצירים ואז יש צורך לחזק את הצירים. או ישנם מקרים בהם בהם ישנה חלודה בחלקה התחתון של דלת הממ“ד. במקרים אלו ניתן לבצע קיצור של הדלת אם צריך והתקנת סף אלומיניום אשר יגן על הדלת. אלו הן רק שתי דוגמאות לבעיות אשר יכולות להופיע בדלתות הכניסה.

החלפת פרזולים - לפעמים פרזולי הדלת מתבלים ומקבלים מראה מיושן. על מנת ליהנות מדלת בעלת מראה חדש תוכלו להזמין מנעולן לדירה לצורך החלפת פרזולים.

ולסיום, למה דווקא יוסי? יוסי המנעולן הוא כל מה שאתם צריכים - מנעולן מוסמך, מנעולן בעל ניסיון רב שנים ומנעולן אשר מעניק לכם שירות 24 שעות ביממה.