יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן מומחה תוך 20 דקות

שירות פריצת מנעולים ותיקון מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן מומחה מנעולן מומחה 24/7 police-tag
050-5757-888

מנעולן מומחה, באילו מקרים?

כאשר יש צורך בפריצה או תיקון של דלתות ומנעולים, חשוב לעשות זאת אך ורק אצל מנעולן מומחה. ישנן סיבות רבות מדוע לא תרצו לנסות לעשות זאת בעצמכם ומדוע לא תרצו לעשות זאת אצל חובבנים. מנעולן מומחה הוא מי שהוסמך לבצע עבודה זו והוא עושה אותה בצורה הטובה ביותר. גם המחירים של רוב העבודות אינם גבוהים ובאמת שאין צורך להיכנס להרפתקאות שבסופו של דבר יעלו לכם ביוקר.

מדוע אך ורק אצל מנעולן מומחה?

שימוש בכלי עבודה מתאימים - פריצה של מנעולים, החלפה של מנעולים, תיקון של דלתות או כל עבודה בתחום זה דורשת כלי עבודה מיוחדים שלא לכולם יש. חובבנים שאולי מנוסים בעבודות תחזוקה כלליות ומנסים לבצע פריצות ותיקונים בעזרת כלי עבודה שאינם מתאימים יכולים לגרום נזקים מסוגים שונים, אפילו אם מדובר אך ורק בנזקים אסתטיים בוודאי לא תהיו מעוניינים בשריטה על דלת העץ המעוצבת שלכם או דברים בסגנון. מנעולן מומחה שזהו תחום עיסוקו מחזיק בכלי העבודה המתאימים.

עבודה באחריות - כאשר יש לכם תקלה ברכב ואתם ניגשים למוסך מסודר, אתם מקבלים גם אחריות על העבודה. אם החליפו לכם את המצבר ולמחרת שוב תחזור הבעיה יהיה לכם למי לפנות על מנת לקבל תיקון ללא תוספת תשלום. זה בדיוק כך בתחום המנעולנות, כאשר פונים למנעולן מומחה מקבלים עבודה באחריות. אם למשל יש לכם תקלה במנעול והמנעולן החליף צילינדר, אך למחרת שוב הופיעה הבעיה, זה אמנם נדיר אך אם זה יקרה המנעולן הוא כתובת אחראית שאפשר לפנות אליה ולקבל תיקון ללא תוספת תשלום. חובבנים שאינם מבינים בתחום או מקרים שבהם תבצעו את העבודה בעצמכם הם ללא שום אחריות מקצועית.

ידע טכני - פריצות ותיקונם שונים דורשים ידע טכני מתקדם. בדיוק כפי שרופא למד על מערכות הגוף והתרופות השונות, כך גם מנעולן למד על המנעולים השונים ושיטות הפריצה. מנעולן מומחה יודע לזהות את מקור הבעיה ולהעניק את הפתרון הנכון. מי שלא למד עלול לגרום לנזקים, במיוחד כאשר מדובר במערכות מורכבות כמו מנעולי הרכב.

זכרו כי הקמצן משלם פעמיים, אל תחפשו הרפתקאות שבסוף יגרמו לכם להזמין מנעולן מומחה לתקן את הנזקים. הזמינו מנעולן מומחה מהרגע הראשון.
למנעולן חירום שזמין בכל יום ובכל שעה כנסו ללינק - מנעולן חירום