יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן מונטיפיורי תל אביב

שירותי מנעולנות ברחוב מונטיפיורי תל אביב תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בתל אביב מונטיפיורי מנעולן מונטיפיורי תל אביב police-tag
050-5757-888

אילו שירותים מעניק מנעולן מונטיפיורי תל אביב?

התקנת מנעול לחלון הזזה - אולי אינכם מודעים לכך אך חלונות הזזה הם דבר קל מאוד לפריצה. מנעול סטנדרטי של חלון הזזה, מהסוג שדורש לחיצה כלפי מטה או מעלה על מנת לנעול ולפתוח, הוא מנעול שקל מאוד לפרוץ. על מנת למנוע מגנבים לפרוץ בקלות את חלונות ההזזה של המרפסת שלכם, הזמינו מנעולן במונטיפיורי לצורך התקנת מנעול לחלון הזזה.

פריצת מנעול כספת עליון - בדלתות רבות ניתן למצוא מנעול כספת איטלקי אשר הותקן בתור מערכת להגברת הביטחון. זוהי מערכת יעילה ומומלצת, אך מה תעשו במקרה ויש בה תקלה או שאיבדתם את המפתחות.פריצת מנעול עליון היא דבר מסובך הדורש זמן ועבודה רבה. במידה ואתם זקוקים לשירות זה עליכם להזמין מנעולן מונטיפיורי תל אביב.

התקנת מגן אצבעות לדלת - חוששים שהילדים יפצעו בעת סגירה ופתיחה של הדלת? התקנת מגן אצבעות תמנע מהם להכניס את האצבעות למקומות שלא צריך.

התקנת ידיות חירום (ידיות בהלה) - רבים מהעסקים ומקומות הומי אדם נזקקים להתקנת דלתות מילוט עם ידיות בהלה, זוהי דרישה הכרחית לצורך קבלת טופס 4 או רישיון עסק במקרים רבים. אם יש צורך בהתקנת ידיות בהלה או תיקון ידיות בהלה, הזמינו מנעולן במונטיפיורי.

פריצת רכבים- המפתח שלכם אבד או אולי פשוט ננעל בתוך הרכב ועכשיו אינכם יכולים לפתוח את הרכב, אינכם יכולים לנהוג ואינכם יכולים לעשות כלום. במצב זה אתם פשוט תקועים ואתם חייבים להזמין את יוסי המנעולן על מנת לבצע עבורכם פריצת רכב מקצועית.

החלפת ידיות - לא אוהבים את סוג הידית המותקנת בדלת, או אולי היא פגומה והגיע הזמן להחליף אותה? הזמינו מנעולן מונטיפורי בתל אביב לצורך החלפת ידית הדלת.

כיוון דלתות - דלתות כבדות עשויות לצאת מאיזון, דבר גורם לחיכוך עם הרצפה ובעיות שונות בתפקוד הדלת. אשר יש צורך לכוון ולחזק את הצירים יש להזמין מנעולן במונטיפיורי.

ברגעים בהם זקוקים לשירותים של מנעולן מונטיפיורי תל אביב תמיד אפשר לסמוך על יוסי מנעולן בתל אביב יצאת צדיק אשר יעניק לכם שירות מהיר ומקצועי. אצל יוסי תוכלו לקבל פתרון לכל בעיה 24 שעות ביממה.