יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן מוסמך תוך 20 דקות

שירות פריצת מנעולים ותיקון ממנעולן מוסמך

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן מוסמך מנעולן מוסמך 24/7 police-tag
050-5757-888

מנעולן מוסמך, באילו מקרים?

הרגע הזו שבו נזקקים לשירותיו של מנעולן מוסמך יכול להגיע לכל אחד מאיתנו בסופו של דבר. לפעמים זה קורה כאשר אנו חוזרים הביתה בסופו של יום עבודה מתיש, אנו כבר מדמיינים את המקלחת, ארוחת הערב ואיך אנו נזרקים על המיטה אבל משהו בתכניות שלנו משתבש. הדלת פשוט מסרבת להיפתח! לא ממש ברור לכם למה הדלת לא נפתחת, מה בדיוק השתבש אבל ברור לכם שישנו רק פתרון אחד לפנות למנעולן מוסמך שיבוא ויפתור את הבעיה.

מהו מנעולן מוסמך?

אני לא יודע מה בדיוק אתם חושבים על פורץ דלתות, אם נראה לכם שזה סתם עוד איש תחזוקה עם כלי עבודה שפורץ את הדלת בכוח אז אתם טועים. פורץ מנעולים הוא בעצם מקצוע בשם מנעולן. כשם שמי שרוצה להיות רופא צריך ללמוד רפואה, מי שרוצה להיות מנעולן צריך ללמוד את זה בקורס. הלימודים בקורס וסיומם זה בעצם מה שהופך אדם לאיש מקצוע רציני, למנעולן מוסמך. תעודת המנעולן היא מה שעושה את ההבדל בין חובבן לבן מקצוען.

האם תעודת מנעולן מספיקה?

תעודת מנעולן מעידה שלאיש המקצוע יש את הידע הטכני בשביל לבצע את הפריצה. אך האם התעודה מבטיחה לכם שירות טוב ואמין? האם התעודה מבטיחה לכם שהמנעולן הוא אדם ישר? האמת שלמרות חשיבותה הרבה, התעודה לא סוגרת את כל הפינות. כאשר אתם מזמינים מנעולן מוסמך חשוב לכם לדעת שאפשר לסמוך עליו בטרם תעניקו לו גישה למנעולים ולדלתות שלכם. לכן חובה שתהיה לו גם תעודת יושר מטעם משטרת ישראל, תעודה המוכיחה כי אין לו עבר פלילי. כך תוכלו לישון בשקט מבלי לחשוש שהמנעולן מעביר מידע לגורמים עבריינים ומשתף איתם פעולה.

אילו שירותים מעניק מנעולן מוסמך?

כולנו יודעים שכאשר איננו יכולים לפתוח את דלת הרכב או את דלת הבית, המנעולן יכול להעניק לנו שירותי פריצה. אך האמת שמנעולן מוסמך מעניק יותר משירותי פריצה לבית ולרכב וגם יותר משירותי פריצה בכלל. למעשה כל תיקון הקשור לדלתות ומנעולים הוא תחת אחריותו של המנעולן וזה מה שהוא יודע לעשות בצורה הטובה ביותר.
נזקקים לשירותיו של מנעולן מוסמך - יוסי מנעולים 24 שעות 050-5757888.