יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בנווה שאנן תל אביב

שירותי מנעולנות בשכונת נווה שאנן תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בנווה שאנן תל אביב מנעולן נווה שאנן תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בנווה שאנן?

כולנו יודעים שבמידה ומאבדים את מפתחות הבית, ניתן לפנות למנעולן על מנת לשכפל מפתחות, אך מנעולן נווה שאנן תל אביב אינו מתפרנס אך ורק משכפולי המפתחות. מנעולן מעניק מגוון של שירותים למגוון של לקוחות ביניהם גם לקוחות פרטיים, לקוחות עסקיים ואפילו לקוחות מוסדיים. אז אילו שירותים נוספים ניתן לקבל אצל המנעולן?

שירות לכספות - עסקים רבים באזור מחזיקים כספת משרדית. ישנם סוגים שונים של כספות, לפעמים יש להן מפתח ולפעמים קומבינציה סודית או פשוט שילוב של שניהם. ישנם מקרים רבים בהם אנשים אינם יכולים לפתוח את הכספת בגלל בעיה כלשהי או איבוד של מפתח. מנעולן נווה שאנן תל אביב מעניק שירות לכספות, שירות הכולל פריצת כספות ותיקוני כספות מכל הסוגים. כל השירותים ניתנים בצורה דיסקרטית ומתוך מטרה לשמר את שמישות הכספת לאחר הפריצה.

בעיות בלשונית הדלת - לפעמים אנשים פונים אל מנעולן נווה שאנן תל אביב על מנת לתקן בעיה קטנה, לשונית תקועה. אמנם הלשונית היא דבר קטן אבל לפעמים בגלל לשונית תקועה לא ניתן לפתוח את הדלת, או לחלופין לא ניתן לסגור את הדלת. מנעולן יבדוק מה הסיבה לבעיה ויעניק את הפתרון במהירות.

פריצת דלתות - ברוב המקרים שירותי פריצת דלתות נדרשים בהקשר של פריצת דלת הכניסה. כאשר הדלת אינה נפתחת אינכם יכולים להיכנס הביתה. גם דלתות פנים עלולות להיתקל בבעיות דומות ולהזדקק לשירותי פריצה, אך רוב הפניות למנעולן נווה שאנן תל אביב הן בגין בעיות בדלת הכניסה. הסיבה לכך היא שדלת הכניסה נמצאת בשימוש תכוף והיא הדלת השנייה בבית מבחינת מספר הפעמים שמשתמשים בה. במקום הראשון זו דלת השירותים, שגם בה ישנה סבירות גבוהה לבעיות.

תיקון ידיות - אם הזכרנו את דלת השירותים, אז בדרך כלל מדובר בתיקון ידיות של שירותים. ידיות אלו מתקלקלות מהר כתוצאה מהבלאי הגבוה.

פריצת רכבים בתל אביב - עוד סיבה שכיחה לפניה למנעולן נווה שאנן תל אביב היא לצורך פריצת רכבים. ראוי לציין שלא כל אדם יודע לפרוץ רכבים; מנגנוני הנעילה וההגנה המתקדמים אשר יש ברכבים מציבים אתגרים רבים והם דורשים ידע ברמה גבוהה וציוד מתאים. לא רק לצורך ביצוע הפריצה, אלא גם לצורך מתן השירותים הנלווים כמו שחזור המפתחות והצ‘יפ.

התקנת מחזיר שמן לדלת - רבים מהעסקים אשר רוצים להקפיד שהדלת בעסק תהיה סגורה לאחר כניסת עובדים ולקוחות מזמינים מנעולן נווה שאנן תל אביב לצורך התקנת מחזיר דלת הידראולי. כיום ישנם סוגים שונים של מחזירי דלת, כולל מחזירי דלת נסתרים. זהו דבר מקובל בקרב עסקים ויש בכך תועלת רבה.

ישנם עוד שירותים רבים שתוכלו לקבל אצל מנעולן בנווה שאנן תל אביב. אם אתם נזקקים לשירותים מקצועיים ברמה גבוהה את מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל שירות אמין ומקצועי.