יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בנמל תל אביב

שירותי מנעולנות ברחוב נמל תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בנמל תל אביב מנעולן נמל תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בנמל תל אביב?

נמל תל אביב הוא אזור נחמד להסתובב ולבלות בו. אנשים מגיעים לכאן לצורך פעילות ספורטיבית, בילוי בבתי הקפה וקניות. ובלילות תוכלו למצוא כאן את מיטב חיי הלילה של תל אביב, במיוחד בסופי השבוע. אך המבקרים הרבים שבאזור, כמו גם העסקים עשויים להזדקק לשירותיו של מנעולן נמל תל אביב. מנעולן נמל תל אביב מעניק מגוון של שירותי מנעולנות אשר יכולים להתאים לבעלי העסקים הנמצאים כאן וגם למבקרים, וכמובן שדיירים המתגוררים ברחובות הסמוכים גם כן יכולים ליהנות משירותיו של מנעולן.

שירותים לעסקים

בכל עסק ישנן דלתות ומנעולים ועסקים עשויים להזדקק לשירותיו של מנעולן נמל תל אביב, בדיוק כמו הדיירים אשר מתגוררים באזור אשר גם הם עשויים להזדקק לשירותיו. אך ישנם גם שירותים מסוימים אשר עסקים עשויים להזדקק להם בתדירות גבוהה. למשל בעלי עסקים, בהתאם לתקנות השונות נזקקים להתקין דלתות בהלה בעלות ידיות תקניות. אם אתם זקוקים להתקנת ידיות בהלה או תיקון דלתות בעסק מנעולן נמל תל אביב הוא האיש שאליו יש לפנות.

עוד שירות שכיח בקרב עסקים הוא פריצת כספות או שירותי תיקון לכספות. עסקים רבים מחזיקים את הפדיון היומי או חפצים יקרי ערך בכספת ולפעמים ישנן תקלות. אלו יכולות להיות תקלות טכניות, או איבוד של מפתח. במקרה שכזה מנעולן נמל תל אביב יודע להעניק פתרון מקצועי. אין מדובר אך ורק בפריצה של הכספת באמצעות ניסור או איזה כלי הדורש הפעלת כוח. מדובר בפריצה המבוססת על הכרות עם המכניזם של הכספת ומתן פתרון אשר מאפשר לכם להמשיך להשתמש בכספת גם בעתיד.

עוד שירות אשר עסקים רבים נזקקים לו הוא התקנת מחזיר הידראולי לדלת (מחזיר שמן לדלת) או תיקון בעיות במחזיר הדלת. מחזיר הידראולי הוא הכלי שמאפשר לסגור את הדלת באופן אוטומטי וזהו דבר שכיח מאוד בעסקים רבים. מנעולן נמל תל אביב יתקין עבורם מחזיר דלת בצורה אסתטית.

שירותים לנהגים

אחת הבעיות השכיחות באזור היא מקרים של איבודי מפתחות הרכב. זה לא נעים שזה קורה אבל זה יותר שכיח ממה שאתם חושבים. אנשים יוצאים לבלות, הראש שלהם במקומות אחרים ואז הם מאבדים את מפתחות הרכב. במקרה שכזה יש להתקשר למנעולן נמל תל אביב. אם זה קרה לכם אתם בטח מתחילים לשאול את עצמכם כל מיני שאלות. אבל מה עושים שאין מפתח לשכפל… מה עושים עם השלט… האימבולייזר… אל דאגה! למנעולן נמל תל אביב יש את כל הפתרונות הטכנולוגיים על מנת לפרוץ את הרכב ועל מנת לשחזר מפתחות, שלטים וצ‘יפים.

מנעולן נמל תל אביב - 24 שעות ביממה

בהתחשב באופי הבעיות אשר יכולות להתרחש, כאשר מחפשים מנעולן נמל תל אביב חשוב לחפש מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. למשל הרבה מהמקרים של איבודי מפתחות מתרחשים במהלך בילויי סוף השבוע. לא כל מנעולן נמל תל אביב פנוי וזמין להעניק לכם שירות ביום שישי ב 2 בלילה.