יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן סוקולוב הרצליה

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בסוקולוב הרצליה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן סוקולוב הרצליה מנעולן בהרצליה סוקולוב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן סוקולוב הרצליה?

סוקולוב הוא אחד מרחובותיה הראשיים של הרצליה. מתגוררים בו אנשים רבים ופועלים בו עסקים רבים וגם מבקרים בו אנשים רבים. כל אחד מהם עשוי להיזקק ברגע זה או אחר לשירותיו של מנעולן סוקולוב הרצליה.

מנעולן סוקלוב הרצליה - רשימת השירותים

יוסי המנעולן מעניק לתושבי הרצליה את כל שירותי המנעולנות, שירותים הכוללים פתרון לכל מצב. אם אבדו המפתחות, אם שכחתכם את הקוד הסודי של הכספת ועוד.

פריצת דלתות פנים - דלת השירותים ננעלה מבפנים או שיש לכם בעיה טכנית באחת מדלתות הפנים של הבית ואינכם יכולים לפתוח, התקשרו למנעולן בסוקולוב הרצליה וקבלו פתרון מיידי.

פריצת דלתות טרוקות - ישנן דלתות אשר דורשות את פתיחתן עם מפתח אפילו שהן אינן נעולות. לפעמים כאשר אנו ממהרים לעבודה אנו סוגרים את הדלת ורוצים לנעול ואז מגלים שהמפתחות נשארו בפנים. במצב זה יש להזמין מנעולן סוקולוב הרצליה אשר יבצע פריצת דלת טרוקה.

פריצת דלת נעולה - לפעמים בגלל איבוד מפתחות או תקלה טכנית אינכם יכולים להיכנס לביתכם. זהו מצב לא נעים ואתם חייבים מנעולן סוקולוב הרצליה אשר יגיע במהירות ויעניק לכם פתרון לבעיה.

החלפת צילינדר - בדרך כלל כאשר מזמינים מנעולן סוקלוב הרצליה לצורך פריצת דלת יש גם צורך בהחלפת צילינדר. אך ישנם גם מקרים אחרים בהם מחליפים צילינדר. אנשים אשר נכנסים לדירה שכורה ומבינים שהמפתחות עברו הרבה ידיים ואולי לדייר קודם יש העתק; אנשים אשר רוצים להתקין צילינדר מתקדם יותר וכו‘. אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר התקשרו ליוסי המנעולן.

פריצת כספות - אנשים רבים מחזיקים בביתם או במשרדם כספות לשמירת כסף ושאר חפצי ערך חשובים. לפעמים גם מקבלים בירושה כספת ולא יודעים כיצד לפתוח אותה. בכל מקרה שבו אינכם יכולים לפתוח את הכספת כתוצאה מאיבוד מפתחות או שכיחת הקוד הסודי, אתם צריכים מנעולן בסוקולוב הרצליה לצורך פריצת הכספת מבלי לגרום נזק לתכולתה. יוסי המנעולן מבצע עבורכם שירותי פריצת ותיקון של כספות מכל הדגמים.

תיקון תיבות דואר - אם אתם נזקקים להחלפת צילינדר, תיקון דלת או כל בעיה אחרת בתיבת הדואר אתם צריכים מנעולן שיתקן את הבעיה. מנעולן בסוקולוב הרצליה יתקן עבורכם את תיבת הדואר ויעניק לה מראה נאה.

פריצת רכבים - אם דלת הרכב אינה נפתחת פנו למנעולן בסוקולוב הרצליה. המנעולן יבדוק את סוג הרכב והמודל וישתמש בשיטת הפריצה המתאימה. חשוב להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב על מנת לא לגרום לנזקים מיותרים. פריצת רכבים היא אינה עבודה לחובבנים.

מנעולן בסוקולוב הרצליה 24 שעות ביממה

בכל בעיה שיש לכם התקשרו לפורץ מנעולים בהרצליה. בעיות הדורשות פריצת דלתות של רכב או של בית הן בעיות דחופות. מסיבה זו יוסי תמיד זמין ואפשר להתקשר אליו ולקבל שירות בכל שעות היממה ובכל ימות השבוע. בכל שעה יוסי יגיע במהירות עם ניידת השירות ויבצע את התיקון הנדרש.