יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן עד הבית תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים בשירות עד הבית

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן עד הבית מנעולן עד הבית police-tag
050-5757-888

מתי נצטרך מנעולן עד הבית?

לפעמים אנו נתקלים במצבים בהם אנו צריכים מנעולן. אילו הם יכולים להיות שירותים בבית, ברכב או במשרד. למשל ישנם מקרים בהם הכספת המשרדית מתקלקלת ויש צורך שמישהו יתקן; ישנם מקרים בהם רוצים להתקין צילינדר נגד פריצה שקטה; מקרים בהם שלט הרכב אינו עובד או שיש בעיה בסוויץ‘. במקרים אלו אתם צריכים מנעולן אשר יעניק לכם שירות טוב.

שירות טוב הוא שירות של מנעולן עד הבית. די ברור שצריך מנעולן עד הבית כאשר צריך לפרוץ את דלת הכניסה לביתכם. אך כאשר אנו אומרים מנעולן עד הבית הכוונה היא שהמנעולן יגיע לפתור את הבעיה בכל מקום שאתם נמצאים. לא תמיד מדובר בדלת הכניסה, לפעמים יש צורך בפריצת רכבים. יכול להיות שהרכב חונה מתחת לבית, אך יכול להיות שהוא גם חונה באיזו תחנת דלק ליד באר שבע. שירות של מנעולן עד הבית יגיע לכל מקום שבו אתם נמצאים ויעניק פתרון לכל בעיה שאתם נמצאים.

מנעולן מסביב לשעון

שירות של מנעולן עד הבית הוא דבר הכרחי. אך לאור הבעיות שאיתן אנשים מתמודדים לא מספיק מנעולן עד הבית, יש צורך גם במנעולן מסביב לשעון. כלומר מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה ויעניק לכם שירות גם כאשר תתקשרו אליו בארבע בבוקר.

אבל למה בעצם שנרצה להתקשר למנעולן עד הבית בארבע בבוקר? זה בגלל שתרצו להתקשר למנעולן בארבע בבוקר, זה בגלל שתקלעו לסיטואציה שבה אין לכם ברירה. למשל אם חזרתם מבילוי סוף השבוע בארבע בבוקר וגיליתם שניסו לפרוץ לכם לבית והדבר גרם להשחתת המנעול ועכשיו אין לכם איך להיכנס הביתה… ברור שתרצו מנעולן עד הבית אשר עונה לשיחות גם בארבע בבוקר. דוגמה אחרת יכולה להיות כאשר אתם חוזרים מסוף שבוע בבולגריה וכאשר אתם מגיעים למגרש החנייה בשדה התעופה אתם קולטים ששכחתם את המפתחות של הרכב בקזינו בורנה.

מנעולן עד הבית - רשימת השירותים

מנעולן עד הבית מעניק לכם את כל שירותי המנעולנות שלהם אתם עלולים להזדקק, כמו למשל: תיקון ופריצת כספות; תיקון דלתות פנדור; קיצור דלתות; התקנת מנעול כספת; התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה; החלפת מנעול; תחזוקת דלתות; תיקון תיבות דואר; פריצת אופנועים; החלפת פרזולים; תיקון בעיות בסווייץ‘; שכפול שלטים ועוד מבחר סוגי מנעולנות לפי הצורך.

מנעולן עד הבית - יוסי המנעולן

לא רק שיוסי הוא מנעולן עד הבית, יוסי הוא גם מנעולן הבית. כלומר מנעולן שאפשר לעבוד איתו לאורך זמן ותמיד לסמוך עליו בכל בעיה. אנו מאחלים לכם שלא תזדקקו הרבה לשירותיו, אבל טוב לדעת שבמידה וישנה תקלה יש לכם מישהו אמין שאפשר להתקשר אליו והוא יגיע לתת שירות של מנעולן עד הבית. בכל בעיה שיש לכם - התקשרו ליוסי המנעולן.