יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן פארק הירקון תל אביב

שירותי מנעולנות בפארק הירקון תל אביב 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בתל אביב פארק הירקון מנעולן פארק הירקון תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בפארק הירקון תל אביב?

מנעולן בפארק הירקון מעניק לתושבי האזור, המבקרים ובעלי העסקים הסמוכים שירותים שונים וחשובים. להלן כמה דוגמאות לשירותים שתוכלו לקבל אצל יוסי המנעולן:

פריצת דלת טרוקה - בעיה המתרחשת אצל רבים שיש להם ידית חיצונית קבועה היא דלת טרוקה. אם יש לכם ידית שכזו, בכל פעם שתטרקו את הדלת תזדקק למפתח על מנת להיכנס (או שמישהו מבפנים יפתח). לכן קל להבין מדוע רבים מגיעים למצב שבו הם זקוקים למנעולן לצורך פריצת הדלת. זה קורה להרבה אנשים הממהרים לעבודה, ורק כאשר הם מחוץ לבית הם קולטים שהמפתח נשאר בפנים. לפעמים אפשר לפרוץ לבד, אך אם לא הצלחתם, הזמינו מנעולן פארק הירקון תל אביב לצורך ביצוע העבודה.

התקנת מנעול פרפר - על מנת למנוע מצבים בהם אינכם יכולים לפתוח את הדלת מכיוון שיש מפתח בחור המנעול בצד הפנימי, התקשרו ליוסי המנעולן והזמינו התקנת מנעול פרפר לדלת.

פריצת רכבים - אחד השירותים השכיחים והמבוקשים של מנעולן בפרק הירקון הוא פריצת רכב. לא אחת קורה שאנשים נועלים את המפתח בתוך הרכב ואז זקוקים לפריצה וחילוץ המפתחות. מקרים אחרים יכולים להיות תקלות טכניות שאינן מאפשרות לפתוח את הדלת של הרכב. לא משנה מה סוג הבעיה, התקשרו למנעולן והוא יפתור את הבעיה. היזהרו מאוד מחובבים מכיוון שהם עלולים לגרום נזק לרכב. חשוב להתאים את שיטת הפריצה לסוג הרכב.

שחזור מפתחות - בוודאי שאלתם את עצמכם מה עושה מנעולן פארק הירקון תל אביב במקרה שאיבדתם את מפתחות הרכב. הרי ברור שהפריצה עצמה לא תפתור לכם את הבעיה. למנעולן ישנן שיטות שונות לבצע שחזור של המפתח. ואם אתם דואגים גם לשלט הרכב, המנעולן יודע כיצד לתכנת שלט חדש. אתגר גדול יותר הוא הצ‘יפ המותקן במפתח. היום לכל רכב יש צ‘יפ והדבר דורש רמה גבוהה יותר של ידע וציוד מיוחד על מנת להתחבר למחשב הרכב ולקודד את הצ‘יפ.

התקנת אמצעי ביטחון - מנעולן בפארק הירקון יכול לעזור לכם לשפר את הביטחון האישי שלכם. למשל חברות הביטוח ממליצות על התקנת מנעול כספת ג‘ואל (מנעול כספת עליון) וצילינדר נגד פריצה שקטה. אמצעים אלו, כאשר הם מותקנים יחדיו, יכולים לתת מענה לכל שיטות הפריצה. לאחר שהותקנה הפריצה הופכת לממושכת ורועשת ולכן אמצעים אלו מרתיעים את הגנבים. אמצעי נוסף שנכנס לשימוש הוא עינית דיגיטלית מקליטה. אנשים רבים בוחרים בהתקנת עינית דיגיטלית לדלת המצוידת בחיישני תנועה וראיית לילה. עינית שכזו מסוגלת לתעד כל ניסיון פריצה.

תיקון דלת המרפסת - במרפסות רבות ישנן דלתות הזזה על מסילה. באופן טבעי לאחר שנים ישנו בלאי ואנו מגיעים למצבים שבהם סגירה ופתיחה של הדלת דורשת מאמץ רב והיא משמיעה רעשי חריקה וגרירה. אם זה נשמע לכם מוכר, הזמינו מנעולן פארק הירקון תל אביב לצורך תיקון דלת הזזה.

וזוהי רק רשימה חלקית של השירותים שתקבלו אצל יוסי המנעולן.