יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בפארק לאומי רמת גן

שירותי מנעולנות בפארק הלאומי רמת גן 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברמת גן פארק לאומי מנעולן פארק לאומי רמת גן police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בפארק לאומי רמת גן?

מנעולן בפארק הלאומי מעניק שירותים שונים לתושבי האזור, בעלי העסקים והמבקרים באזור. מנעולן רגיל לקבל את כל שיחות הטלפון של אלו המאבדים את מפתחות הרכב או הבית, אלו אשר אינם מצליחים להיכנס הביתה, אלו אשר נבהלו מגל הפריצות ורוצים אמצעי הגנה ומי ששכח את הקוד של הכספת. אלו הם בדיוק השירותים שמעניק מנעולן פארק לאומי רמת גן. אם אתם נזקקים לשירותים כאלו, חייבים להודות שאלו הן סיטואציות לא נעימות. מהבחינה הזו מזל שיש מנעולן אמין שאפשר לפנות עליו. אתם תמיד יכולים לסמוך על שירותי המנעולנות של יוסי.

אך זכרו כי מנעולן מעניק שירותים מגוונים ואלו הם לא רק שירותי חירום, אלא גם התקנות ותיקונים שגרתיים.

מנעולן בפארק הלאומי - רשימת השירותים

מנעולן פארק לאומי רמת גן מעניק לכם שירותים שונים וחשובים, להלן כמה דוגמאות לשירותים שתוכלו לקבל אצל יוסי המנעולן. נציין מראש כי יוסי מעניק את כל שירותי המנעולנות, גם את אלו שאינם מוזכרים ברשימה.

התקנת מנעול רתק - שירות זה מתאים מאוד עבור עסקים ומחסנים, והוא די נדיר בקרב לקוחות פרטיים. מנעול רתק הוא פיתוח ישראלי, שיפור של מנעול האנקול. נקודת החולשה של מנעול האנקול הוא האפשרות לנסר את האנקול. לכן פותח מנעול זה המעניק לאנקול הגנה מתכתית חזקה מאוד שאינה מאפשרת ניסור. מנעולן פארק לאומי רמת גן מבצע את ההתקנה באמצעות ריתוך.

התקנת עינית - בעבר לקוחות פנו למנעולן בפארק הלאומי לצורך התקנת עינית אופטית. העינית אפשר לכם להציץ ולראות מי נמצא בצד השני של הדלת. היום עדיין משתמשים בעיניות, אך רבים מזמינים התקנת עינית דיגיטלית, לה יש יתרונות רבים. היא מאפשרת לצלם ולהקליט בענן את כל מי שנמצא בצד השני של הדלת. דגמים מתקדמים כוללים גם יכולת ראיית לילה וחיישני תנועה. כך שכל מי שמתעסק לכם בדלת יכול לחייך למצלמה.

פריצת מנעול אופניים - רבים מתושבי האזור באים לרכב על אופניים בפארק. האופניים הוא גם כלי תחבורה מעולה, וגם פעילות ספורטיבית בריאה. לצערנו הרב אנו לא יכולים להשאיר את האופניים רגע אחד מבלי לנעול אותם, אחרת ישנה סכנה שיגנבו אותם. אך לפעמים המנעולן של האופניים לא נפתח או שאולי איבדנו את המפתחות. ככל שהמנעול יותר איכותי כך יותר קשה לפרוץ אותו ויש צורך במנעולן מקצועי.

תיקון ממ“ד - לאחרונה רבים פונים אל מנעולן פארק לאומי רמת גן לצורך תיקון ממד. כיום כולם מבינים את החשיבות של הממד ואת הצורך בשמירה על תקינותו. דלתות הממד סובלות מבלאי ותקלות שונות וחשוב שהן תמיד יהיו תקינות לפעם הבאה שניקלע לשעת חירום. אם הדלת אינה נסגרת, אינה נפתחת, חורקת או שנפל אטם הגומי, יש צורך במנעולן לתיקון הבעיה.

וישנם עוד שירותים נוספים כמו התקנת מנעול פרפר לדלת הכניסה, פריצת דלת טרוקה, שחזור מפתחות לרכב, התקנת אמצעים נגד פריצה ועוד. אם אתם זקוקים למנעולן בפארק הלאומי ,התקשרו ליוסי.