יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בפולג נתניה

שירותי מנעולנות ברמת פולג תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן פולג נתניה מנעולן רמת פולג נתניה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברמת פולג נתניה?

רוצים שמישהו יתקין עינית לדלת בבית של סבתא?

מתקינים פרקט וצריך לקצר את דלת הממ“ד?

טרקתם את הדלת והמפתחות בפנים?

נראה שאתם צריכים מנעולן בפולג אשר יעניק לכם את שירותיו ויפתור כל בעיה. כאשר צריך מנעולן פולג נתניה, תמיד ניתן לפנות ליוסי המנעולן. כך תוכלו להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות מקצועי של מנעולן ותיק ומנוסה אשר יודע לפתור כל בעיה בצורה הטובה ביותר.

מנעולן בפולג - רשימת השירותים

קיצור דלתות פנים - רוצים להתקין פרקט או ריצוף חדש על גבי הריצוף הקיים? אתם בוודאי מבינים שאתם צפויים לבעיה, הרי כאשר תגביהו את הריצוף תפריעו לדלת. לכן בטרם ביצוע ההתקנה יש לפנות למנעולן פולג נתניה על מנת לבצע קיצור של דלתות הפנים. מנעולן מוסמך יכול לקצר כל דלת, כולל דלת הממ“ד.

החלפת מנגנון בדלת - לא כל יום מתקלקל מנגנון בדלת, ברוב המקרים זהו הצילינדר. אבל גם מנגנון יכול להתקלקל ולשבש את פתיחת הדלת. אם יש לכם בעיה במנגנון התקשרו למנעולן. למעשה גם אם אינכם בטוחים מה הסיבה לבעיה, פשוט הזמינו את יוסי המנעולן והוא יבוא ויבדוק.

שירות לכספות - עסקים רבים וגם אנשים פרטיים שומרים חפצי ערך בכספות. אך לפעמים ישנן תקלות בכספות, איבודי מפתחות או סתם שכחה של הקוד הסודי. במקרים כאלו אפשר לשבור את הכספת עם הרבה מאוד כוח, או לנסר אותה עם דיסק. או פשוט להתקשר למנעולן בפולג אשר יודע לבצע פריצת כספות מקצועית ולתקן כל בעיה. ההבדל הוא שהמנעולן יבטיח שלא ייגרם נזק לתכולת הכספת וגם לא לכספת עצמה. גם לאחר פריצה תוכלו להמשיך להשתמש בכספת.

מניעת פריצות - מנעולן פולג נתניה עומד לעזרתכם גם כאשר אתם רוצים לשמור על הבית והמשפחה מפני פריצות לבתים. הסטטיסטיקות מראות שכל רגע נפרץ בית בישראל, אפילו במהלך היום ואין שום אזור אשר נחשב לבטוח מפני פריצות לבתים. המשטרה חסרת אונים בעניין ועליכם לקחת אחריות. מנעולן בפולג יכול להתקין עבורכם את האמצעים הטכנולוגיים אשר הוכחו כמרתיעי פורצים כמו צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול כספת עליון.

פריצה לרכב - זה לא נעים כאשר מאבדים את מפתחות הרכב או נועלים את המפתח בפנים. אבל דברים כאלו עלולים להתרחש ומנעולן בפולג יודע לפתור את כל סוגי הבעיות. לא משנה מה סוג הרכב והאם איבדתם את המפתחות או נעלתם אותם בתוך הרכב, מנעולן יודע להעניק את הפתרון הדרוש.

שחזור מפתחות - איבדתם את כל מפתחות הרכב ואין עוד מפתח לשכפל? מה עושים עם המפתח, הצ‘יפ והשלט? אל דאגה מנעולן בפולג יודע לפתור כל בעיה.

ואלו רק חלק מהשירותים אשר תוכלו לקבל אצל יוסי המנעולן. יוסי מעניק שירות 24 שעות ביממה ועונה לכל קריאות החירום. בכל בעיה שיש לכם אתם מוזמנים להרים טלפון ליוסי מנעולן פולג נתניה.