יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן פלדלת גבעתיים

שירותי מנעולן פלדלת בעיר גבעתיים והסביבה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן פלדלת בגבעתיים מנעולן פלדלת גבעתיים police-tag
050-5757-888

אילו שירותים תוכלו לקבל אצל מנעולן פלדלת גבעתיים?

שאלות ותשובות לגבי תקלות ובעיות בפלדלת

מכיוון שבבתים רבים בישראל נוכל למצוא דלתות של פלדלת, הכנו עבורכם מקבץ שאלות ותשובות הקשורות לבעיות בדלת פלדלת. כמובן שהמידע מיועד לידע כללי, ובמידה ויש צורך בתיקון מומלץ לעשות אותו באמצעות מנעולן פלדלת גבעתיים.

שאלה: לאחרונה אני רואה שהדלת ממש נוגעת ברצפה, בעיקר בקצה המרוחק מהצירים. כמו כן שמתי לב שקצת קשה לסובב את המפתח.

תשובה: לכאורה אלו הן שתי בעיות שונות, אך בהחלט יתכן שפתרון הבעיה הראשונה (נטיית הדלת), יפתור גם את הבעיה השנייה. מקור הבעיה לנפילה של הדלת הוא בצירים, זה דבר טבעי עבור דלתות כבדות. במקרה זה עליך לפנות למנעולן פלדלת גבעתיים אשר דבר ראשון יבצע הרמה וכיוון של הדלת. ישנו סיכוי סביר שתנועת המפתח קשה בגלל שהצירים אינם מסונכרנים עם החריצים (זו תוצאה של נפילת הדלת כלפי מטה). אם זה המקרה אז הבעיה תיפתר ברגע שהדלת תכוון. כמובן שיתכן שינה גם בעיה בצילינדר או במנגנון, המנעולן יבדוק זאת.

שאלה: נכנסתי לגור בדירה שכורה, יש כאן דלת פלדלת אבל אני חושש שלדיירים הקודמים עדיין יש מפתח לדירה. האם יש דרך לבטל את המפתח שלהם?

תשובה: במקרה זה הפתרון הוא פשוט, יש לבצע החלפת צילינדר. לאחר שמנעולן פלדלת יבצע החלפת צילינדר תקבל מפתח חדש. המפתח הישן שברשותך ושברשות הדיירים הקודמים יהיה בלתי שמיש.

שאלה: האם אפשר להתקין עינית על דלת פלדת או שצריך להחליף לדלת עם עינית.

תשובה: בוודאי וזה אפילו לא יקר. אין צורך להחליף את הדלת (דבר שיעלה הון). פשוט להזמין מנעולן פלדלת גבעתיים לצורך התקנת עינית.

שאלה: באזור המגורים של הורי המבוגרים היו הרבה מקרי פריצה ואני חושש לביטחונם. יש להם דלת פלדלת, אבל גם לשכנים יש דלת פלדלת והיא נפרצה בלי להשאיר סימנים. האם יש משהו שאפשר לעשות על מנת לשפר את ביטחונם?

תשובה: אני לא יודע היכן מתגוררים הוריך, אך בתור מנעולן אני יכול להעיד שהבעיה קיימת בכל אזורי הארץ, כולל אזורים בעלי תדמית בטוחה. לגבי הפריצה לשכנים, מדובר בפריצה שקטה. פריצות שכאלו ברוב המקרים מתבצעות באמצעות כלי עבודה מקצועיים של מנעולן (שכל אחד יכול לקנות). גנבים שהתאמנו רכשו מיומנות והם עושים זאת בקלות רבה ממש כאילו יש להם מפתח. אפשרות אחרת, פחות שכיחה אך אפשרות, היא שהפריצה התבצעה באמצעות הכנת עותק פירטי של המפתח. ההמלצה שלי היא להתקין שני אמצעים שיגבירו את הביטחון - צילינדר נגד פריצה שקטה ומנעול כספת עליון. אמצעים אלו מקשים על הפורצים; הם הופכים את שיטות הפריצה השקטה לבלתי אפשרויות. אינני אומר שהם מקנים חסינות מוחלטת, אך פריצתם תיקח זמן רב יותר ותהיה רועשת. מנעולן פלדלת גבעתיים יכול לבצע את ההתקנה הזו וחברות הביטוח אף ממליצות על כך. עלינו תמיד להצמד להמלצות של מנעולן בגבעתיים יצאת צדיק ובכך נקבל שקט נפשי לטווח ארוך.