יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן פלדלת פתח תקווה

שירותי מנעולן פלדלת בעיר פתח תקווה והסביבה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן פלדלת בפתח תקווה מנעולן פלדלת פתח תקווה police-tag
050-5757-888

אילו שירותים תוכלו לקבל אצל מנעולן פלדלת פתח תקווה?

ובכן אלו יכולים להיות שירותים של תיקון תקלות, עבודות תחזוקה מונעת והתקנות שונות בדלת הפלדלת שלכם. להלן כמה דוגמאות לשירותים שתוכלו לקבל אצל מנעולן הפלדלת בפ“ת.

החלפת ידיות ופרזולים - לפעמים אנו פונים למנעולן פלדלת פתח תקווה בשביל להחליף ידיות ופרזולים בדלת, מסיבות עיצוביות או סיבות אחרות. למשל לפעמים ישנם אנשים מפוזרים אשר יוצאים מהבית ושוכחים לנעול את הדלת. עבור אנשים אלו מומלץ להחליף את הידית החופשית בידית קבועה, כך שלפחות הדלת תיטרק כאשר הם יוצאים מהבית ולא נועלים. בהזדמנות זו אזכיר שטריקת דלת היא אינה תחליף לנעילה, זוהי רק ברירת המחדל.

התקנת עינית לדלת - אם מישהו מצלצל בפעמון ממש לא מומלץ סתם כך לפתוח את הדלת. כדאי לראות מי עומד בצד השני. התקנת עינית לדלת היא הדבר הפשוט והבסיסי ביותר שתוכלו לעשות. אין צורך להוציא מאות דולרים על מצלמות אבטחה, גם פתרון לאו-טק יכול לעשות את העבודה. רק חשוב לעשות זאת באמצעות מנעולן פלדלת פתח תקווה אשר יתקין את העינית בצורה אסתטית.

פריצת דלת - ישנם מקרים רבים בהם אנשים פונים למנעולן פלדלת פתח תקוה לצורך פריצת דלת. למשל זה יכול להתרחש כאשר אנשים מאבדים את המפתח. תתפלאו אבל זה דבר שכיח מאוד שאנשים מאבדים את המפתח במהלך בילוי סוף השבוע. אך לא רק איבוד מפתחות, אלו יכולות להיות גם תקלות טכניות. ישנן תקלות שונות אשר יכולות לגרום למצב שבו הדלת לא נפתחת. הזמינו מנעולן והוא יבדוק את מקור הבעיה ויעניק את הטיפול הנכון. חשוב להדגיש שמנעולן לא רק פורץ את הדלת, אלא גם מבצע את התיקון הנדרש.

כיוון דלת - עוד תקלה שכיחה בדלתות פלדלת היא דלת שיוצאת מאיזון. במהלך השימוש, כתוצאה מהעומס על הצירים הדלת יכולה לצאת מאיזון והדבר גורם לבעיות שונות. במקרה שכזה יש להזמין מנעולן פלדלת פ“ת והוא יבצע הרמה וכיוון של הדלת.

התקנת אמצעים למניעת פריצות - עוד סיבה להזמין מנעולן פלדלת פתח תקווה היא לצורך התקנת אמצעים למניעת פריצות. בשביל להישאר בצד הבטוח, מנעולן בפתח תקווה יכול לבצע עבורכם התקנה של מנעול ג‘ואל (כמנעול נוסף לדלת), ולשלב אותו עם צילינדר נגד פריצה שקטה. כך תהפכו את הבית שלכם למוגן יותר.

דלת פלדלת היא דלת כבדה ובעלת מנגנון רב בריחי מורכב. יכולות להיות תקלות שונות ולכן חשוב לעבוד עם מנעולן שלמד והוסמך כיצד לתפעל את הדלתות האלו וכיצד לפתור כל סוג בעיה. אם אתם זקוקים לשירות עבור דלת הפלדלת בביתכם, פנו ליוסי המנעולן. לא רק שיוסי למד והוסמך לתקן ולפתור בעיות בדלתות פלדלת, יש לו גם ניסיון רב אשר מאפשר לו לעשות זאת במהירות ובאיכות גבוהה. אפילו אם צריך שירותי פריצת דלת פלדלת באמצע הלילה, יוסי תמיד זמין.