יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן פלדלת תל אביב

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים לדלתות פלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן פלדלת תל אביב מנעולן לפלדלת תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן פלדלת תל אביב?

בבתים רבים בישראל מותקנות דלתות פלדלת; דלתות פלדלת הן דלתות חזקות ומומלצות והן יכולות לתת לכם ביטחון רב. הן אמינות מאוד ומחזיקות מעמד שנים רבות, אך לפעמים עשויות להתגלות בהן תקלות ואז צריך מנעולן פלדלת תל אביב אשר יתקן את הבעיות.

חשוב מאוד לעבוד עם מנעולן פלדלת תל אביב אשר הוסמך לצורך ביצוע עבודות אלו על מנת לא לגרום נזקים מיותרים לדלת. עבודה חובבנית עשויה להסתיים בסוגים שונים של נזקים, זה עשוי להתבטא בפגמים אסתטיים כמו שריטות שונות, אך גם נזקים למנגנון הדלת. רק מנעולן פלדלת שהוסמך לכך יודע לאתר את הבעיות ולהעניק את הפתרון הדורש.

תיקוני פלדלת

מנעולן פלדלת תל אביב יכול לבצע סוגים שונים של תיקונים בדלת. למשל במקרים רבים בגלל משקל הדלת, לאורך זמן הצירים מתרופפים והדלת מתחילה לגעת ברצפה. דבר זה מפריע לפעולה התקינה של הדלת, אתם נתקלים בקושי לפתוח ולסגור את הדלת והיא גם עושה רעשים. מנעולן פלדלת תל יכול לתקן בקלות את הבעיה הזו.

נקודה נוספת אשר יכולה להיות תוצאה של אותה הבעיה היא שהבריחים אינם מסונכרנים עם המסילות. החזרת הדלת לזווית הנכונה תתקן את הבעיה.

החלפת צילינדר פלדלת

לעתים אלו יכולות להיות בעיות שונות במנגנון הדלת או בצילינדר. הצילינדר הוא חלק חשוב מאוד במנגנון הנעילה והוא זה שמבטיח שרק המפתח שלכם יפתח את הדלת. במקרים רבים אנשים מחפשים מנעולן פלדלת תל אביב לצורך החלפת צילינדר. ישנן סיבות שונות מדוע צריך להחליף צילינדר:

בלאי טבעי - לעתים כתוצאה מבלאי טבעי הצילינדר מתקלקל ואז יש להחליפו. שימו לב לנקודה חשובה, לא תמיד הצילינדר מתקלקל כרעם ביום בהיר, בדרך כלל ישנם סימנים מקדימים - הוא מתחיל לזייף. אם אתם מרגישים שמשהו אינו תקין הזמינו בהקדם מנעולן פלדלת תל אביב. אחרת אתם עשויים להגיע למצב שתתקעו בלי יכולת להיכנס הביתה.

נזק מפריצה - לצערנו הרב ישנן הרבה פריצות לבתים. לעתים הפריצות מצליחות ולפעמים הן נכשלות, אך גם כאשר הן נכשלות הגנבים בדרך כלל משחיתים את הצילינדר בתהליך הפריצה ואז יש צורך להחליפו.

שדרוג הצילינדר - ישנו מרוץ מתמיד בין יצרני הצילינדרים לבין הגנבים. הגנבים משפרים את שיטות הפריצה ועל יצרני הצילינדרים לפתח מנגנונים טובים יותר. לכן פעם בכמה שנים מומלץ להזמין מנעולן פלדלת בתל אביב לצורך שדרוג הצילינדר לדגם חדש וטוב יותר.

אלו הן אינן הבעיות היחידות, לפעמים מזמינים מנעולן פלדלת תל אביב לביצוע תיקונים אסתטיים והחלפת פרזול. בכל בעיה שיש לכם אתם מוזמנים לפנות ליוסי מנעולן אמין בתל אביב בכדי לקבל את השירות הטוב ביותר. יוסי הוא מנעולן מוסמך ובעל ניסיון של שנים והוא יודע לתת לכם פתרון איכותי ובמחירים סבירים. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה.

מנעולן פלדלת תל אביב - מנעולן מוסמך ומנוסה

כאשר אתם נזקקים לשירות עבור דלת הפלדלת שלכם עליכם לפנות אך ורק למנעולן פלדלת תל אביב. רק מי שהוסמך באופן מקצועי יכול לבצע עבודה זו. יוסי המנעולן הוא מנעולן מוסמך ומנוסה אשר עומד לשירותכם בכל בעיה הקשורה לדלת הפלדלת שלכם.

החלפת צילינדר - אנשים פונים למנעולן פלדלת תל אביב לצורך החלפת צילינדר. יכולות להיות סיבות שונות מדוע יש צורך להחליף צילינדר. למשל אם אתם מתגוררים בדירה שכורה וחוששים שלדיירים קודמים יש העתק של המפתח; אם הצילינדר התקלקל בגלל סיבות טכניות; אם איבדתם את מפתחות הבית; אם הצילינדר הושחת במהלך ניסיון פריצה או אם תרצו לשדרג לצילינדר מתקדם יותר.

תיקון צירים - דלתות פלדלת הן דלתות כבדות ויתכן שלאורך זמן ושימוש ממושך יש יש צורך לחזק ולכוון את צירי הדלת. כאשר הצירים מתרופפים עלולות להתעורר בעיות שונות אשר פוגעות בתפקוד הדלת. למשל הדלת יכולה לשפשף את הרצפה; הבריחים אינם מסונכרנים עם התעלות וכו‘.

פריצת דלתות - במקרים רבים יש צורך להזמין מנעולן פלדלת תל אביב לצורך פריצת דלת פלדלת. אולי איבדתם את המפתחות, אולי הצילינדר התקלקל או הושחת. לא משנה מה הסיבה, יוסי המנעולן יגיע במהרה ויבצע פריצה ותיקון של הבעיה.

קיצור דלתות פלדלת - מנעולן פלדלת תל אביב מעניק לכם הרבה יותר משירותי פריצה ותיקונים. במקרים רבים, בהם הדלת תקינה לחלוטין, אתם נזקקים לשירות של קיצור דלתות. זה יכול לקרות כאשר אתם מתקינים פרקט או שטיח מקיר לקיר על הרצפה הקיימת. במצב זה הפרקט עלול להפריע לדלת ויש לקצר את הדלת על מנת למנוע את החיכוך עם הפרקט.

החלפת פרזול - מסיבות שונות, אפילו אם אלו רק סיבות עיצוביות, אתם עלולים לרצות להחליף פרזול בדלת הפלדלת. מנעולן פלדלת תל אביב יכול לבצע החלפת פרזול וגם להחזיר לדלת את המראה החדש. זוהי יכולה להיות החלפת עינית לדלת, ידיות, מברשות, גומיות, צירים ועוד.

מנעולן פלדלת תל אביב 24/7

הניסיון מראה שבעיות בדלתות ומנעולים יכולות להתרחש ביום ובלילה ולכן יש צורך במנעולן זמין אשר יכול לתת שירות גם בשעות לא נוחות וגם בימי שבת וחג, מסיבה זו יוסי מעניק לכם שירותי מנעולן פלדלת תל אביב 24/7. אתם עלולים לאבד את המפתחות במהלך בילויי סוף השבוע, הצילינדר עשוי להתקלקל כאשר אתם חוזרים הביתה בשעת לילה מאוחרת… אלו הם מצבים הדורשים פתרון מידי ועל יוסי אתם יכולים לסמוך.

שירות מקצועי

יוסי המנעולן מעניק לכם שירות מקצועי של מנעולן פלדלת תל אביב. כאן תקבלו שירות מסור ומקצועי מידי מנעולן מוסמך ומנוסה ובעל תעודת יושר מטעם משטרת ישראל. בזכות הניסיון הרב כל עבודה מתבצעת במקצועיות ובמהירות רבה. לאחר סיום העבודה תקבלו דלת תקינה וללא שריטות ושום פגם אסתטי.