יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בפנקס תל אביב

שירותי מנעולנות ברחוב פנקס תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בפנקס תל אביב מנעולן פנקס תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בפנקס?

מתגוררים או מנהלים עסקים ברחוב פנקס בתל אביב? אם כך חשוב שתהיו מוכנים ליום שבו תיתקלו באיזו תקלה ותזדקקו לשירות של מנעולן בפנקס. השירותים של מנעולן פנקס תל אביב יכולים לסייע לכם במצבים שונים, ואפילו לפצור בעיות דחופות. כך שאם אתם גרים כאן, מנהלים עסקים באזור, לומדים באזור או מרבים לבקר מאיזו סיבה - כדאי שתשמרו את מספר הטלפון 050-5757-888. זהו מספר הטלפון של יוסי שלום.

יוסי שלום, או כפי שמכנים אותו באזור ’יוסי המנעולן‘, מעניק שירותי מנעולנות לתושבי האזור. יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר מבצע את כל עבודות המנעולנות, דבר הכולל גם שירותי מנעולנות לרכב. ולכן השירותים שלו יכולים להיות רלוונטיים גם למי שרק מבקר באזור ועלול להיתקל באיזו בעיה כמו איבוד מפתחות הרכב או משהו אחר. יוסי הוא כתובת אמינה לכל צורך במנעולן ויש לו אינספור לקוחות מרוצים אשר יכולים להעיד על כך.

אילו שירותים מעניק מנעולן בפנקס?

להלן רשימה קצרה של שירותים אשר ניתן לקבל אצל מנעולן פנקס תל אביב. חלקם הם שירותים שכיחים אשר מרבים להזמין, אחרים קצת פחות. אבל מה שבטוח זה שבאמת מדובר בשירותים מגוונים אשר יכולים לתת מענה למגוון סוגים של בעיות ומגוון סוגים של לקוחות.

תיקון כספות - גם אנשים פרטיים המחזיקים כספת בבית, וגם בעלי עסקים עם כספת משרדים זקוקים לפעמים לשירות לכספות. זהו יכול להיות תיקון תקלות טכניות בכספות או פריצת כספות. יוסי מנעולן בפנקס מעניק פתרון לכל סוגי הכספות בדיסקרטיות מלאה ובאופן אשר יאפשר לכם להמשיך להשתמש בכספת גם לאחר הפריצה.

פריצת כל סוגי הרכבים - לפעמים איבוד מפתח ולפעמים תקלה אחרת, אבל מה שבטוח הוא שרבים פונים למנעולן פנקס תל אביב ומעוניינים בשירותי פריצה לרכב. יוסי מנעולן מקצועי בתל אביב מבצע פריצה של כל סוגי הרכבים, זאת באמצעות ציוד מקצועי.

התקנת ציוד בטיחות - אם יש לכם ילדים בבית אל תיקחו סיכון. הדלת הכבדה יכולה להיות גורם לתאונות לא נעימות. התקינו מגן אצבעות, מעצור לדלת או אמצעי בטיחות אחרים. כך תוכלו לשמור על האצבעות של הילדים שלכם.

פריצת מנעולי אופניים - באזור פנקס תוכלו למצוא שבילי אופניים וזוהי בהחלט דרך נוחה, נעימה ואפילו בריאה להתנייד בתוך העיר. תוכלו להשתמש באופניים על מנת להגיע לבית הקפה האהוב עליכם או חוג היוגה. כמובן שתשימו מנעול על מנת למנוע גנבות. אך במידה והמנעול ניתקע ואינכם יכולים לפתוח אותו, הזמינו מנעולן בפנקס על מנת לבצע פריצת מנעול אופניים.

התקנת מנעול כספת עליון - אם יש לכם מנעול רגיל בבית אז ישנה סכנה גדולה שיפרצו את הדירה שלכם. לא קשה לפרוץ את המנעול, אפילו כאשר מדובר בדלת רב בריח או פלדלת. לכן מומלץ מאוד להוסיף מנעול כספת עליון על מנת להקשות על הפורצים. כך תעשו להם עבודה כפולה. למעשה חברות הביטוח ממליצות להתקין מנעול כספת עליון יחדיו עם צילינדר נגד פריצה שקטה. מנעולן פנקס תל אביב יכול לבצע את שתי ההתקנות.