יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן בפרדס כץ

שירותי מנעולנות בשכונת פרדס כץ בני ברק

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן פרדס כץ מנעולן בפרדס כץ police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן בפרדס כץ בני ברק?

תושבי האזור עשויים להזדקק לשירותים שונים מידיו של מנעולן פרדס כץ. כאשר מדובר על עבודות מנעולנות לא ניתן להפקיר אותן בידיו של כל אדם, ולכן חשוב לבחור באדם מתאים ומנוסה לצורך ביצוע העבודה. אם לא תבחרו נכונה את המנעולן, אתם עלולים ליפול על חובבן ולהיתקל במגוון של בעיות שונות הכוללות : עבודה באיכות נמוכה, זמן המתנה ארוך, מחירים מופקעים ושאר התנהגויות בלתי מקצועיות שאינכם מעוניינים בהן.

על מנת להבטיח שבחרתם נכון מנעולן פרדס כץ בני ברק חשוב לוודא שאכן יש לו תעודת מנעולן, אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר), וכמובן גם ניסיון רב. אנו ממליצים לכם לפנות ליוסי שלום על מנת ליהנות משירותי מנעולנות מקצועיים.

יוסי שלום מעניק כבר שנים רבות שירותים לתושבי פרדס כץ ובני ברק בכלל. יוסי מעניק את כל שירותי המנעולנות, שירותים הכוללים:

פריצת דלתות - המקרים הכי דחופים הם המקרים בהם אתם זקוקים לפריצה של דלת הכניסה. זה יכול להתרחש בעקבות איבוד מפתחות או תקלות טכניות. במידה ואינכם יכולים לפתוח את דלת הכניסה אתם זקוקים לשירותיו של מנעולן פרדס כץ אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה ויכול להעניק שירות בכל שעה. אך לא רק דלתות כניסה צריך לפרוץ, בהחלט ישנם מקרים בהם מזמינים מנעולן בפרדס כץ על מנת לבצע פריצה של דלתות פנים.

פריצת רכבים - די ברור למה לפעמים צריך פריצה של רכבים, למשל אם איבדתם את מפתחות הרכב. כמובן שמנעולן פרדס כץ עושה הרבה יותר מפריצת הרכב, הוא מעניק לכם שירות הכולל גם מתן פתרון לבעיה ולא רק את הפריצה. למשל אם הסיבה לפריצה היא אבדן מפתחות הרכב, אתם במקביל צריכים שירות של שחזור מפתחות הרכב. חשוב לציין שיש צורך במנעולן סופר מקצועי לצורך פריצת רכב. ראשית כל יש לזהות את מנגנון הנעילה על מנת להשתמש בשיטת הפריצה המתאימה ולא לגרום נזק. כמו כן יש לקחת בחשבון ששחזור מפתחות הרכב עשוי לדרוש התחברות למחשב הרכב, ממש לא עבודה לחובבנים. חשוב להיות זהירים.

תיקון דלתות הזזה - בבתים רבים ישנן דלתות הזזה, כמו למשל דלת המרפסת. לאחר שנים כתוצאה מבלאי יתכן שהגלגלים הקטנים המניעים את הדלת התקלקלו, או שישנן תקלות אחרות. לא צריך להילחם כל היום בדלת, פשוט מתקשרים למנעולן פרדס כץ בבני ברק אשר יבוא ויעניק לכם את השירות.

התקנת עינית בדלת - עינית בדלת, אפילו הפשוטה ביותר יכולה לתרום הרבה לביטחון שלכם. בזכות העינית תוכלו לראות מי נמצא בצד השני של הדלת ולדעת האם זה בטוח לפתוח את הדלת או לא. הזמינו מנעולן פרדס כץ לצורך התקנת עינית לדלת.

כאשר המפתח נתקע - לפעמים המפתח נתקע בחור המנעול, ואולי אפילו נשבר. הזמינו מנעולן אשר יחלץ את המפתח ויתקן את הבעיה על מנת שתוכלו להשתמש בדלת בצורה תקינה וללא הפרעות.