יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברביבים ראשון לציון

שירותי מנעולנות בשכונת רביבים תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן ברביבים ראשון לציון מנעולן רביבים ראשון לציון police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברביבים ראשון לציון?

זקוקים למנעולן רביבים ראשון לציון, להלן כמה תשובות לשאלות שכיחות בקרב אנשים אשר נזקקים לשירותי מנעולנות:

אילו שירותים מעניק מנעולן?

מנעולן רביבים ראשון לציון מעניק מגוון של שירותים העונים כל צורכי המנעולנות של לקוחות פרטיים, עסקיים ומוסדיים.

מה עושים כאשר אבדו מפתחות הרכב ואין מפתח נוסף אותו ניתן לשכפל?

ישנם פתרונות שונים בהתאם לסוג הרכב והמודל, אך מה שחשוב הוא שיש פתרון. מנעולן רביבים ראשון לציון יכול לשחזר את המפתחות במקום באמצעות תהליך של שיוף ומדידה עד ליצירת המפתח הנכון. האתגר האמתי הוא שחזור הצ‘יפ, זוהי הסיבה מדוע חייבים לעבוד אך ורק עם מנעולן מנוסה אשר יודע כיצד להתחבר למחשב הרכב לצורך השחזור.

כמה פעמים שכחתי את המפתחות בבית ונזקקתי לשירות של פריצת דלת טרוקה, הבנתי שלשכנים שלי יש מנגנון אחר ואצלם זה לא קורה. מה אפשר לעשות בדלת שלי בשביל שזה לא יקרה?

ההבדל בין הדלת שלך לבין הדלת של השכנים הוא הידית ולא המנגנון. הידית שלך היא ידית קבועה והידית של השכנים היא ידית חופשית. כאשר השכנים סוגרים את הדלת הם יכולים לסובב את הידית ולפתוח את הדלת מבחוץ. אך מכיוון שהידית שלך קבועה לא ניתן לפתוח מבחוץ. מנעולן רביבים ראשון לציון יכול להחליף את הידית הקבועה בידית חופשית. אך לא בהכרח מומלץ לעשות זאת. בדיוק כפי ששוכחים מפתח בתוך הבית, כך גם ניתן לשכוח לנעול והבית שלכם יישאר פתוח.

מה לעשות עם יש לי מקרה חירום באמצע הלילה?

האמת שלא מעט אנשים נתקלים במקרי חירום באמצע הלילה ובמהלך סוף השבוע. אם ישנה בעיה דחופה הדורשת פתרון בהול, כמו למשל בעיה בפתיחת דלת הכניסה או דלת הרכב, מנעולן רביבים ראשון לציון עומד לרשותכם עם שירותי חירום 24 שעות ביממה.

באזור שלנו התרחשו הרבה פריצות ואנו חוששים שבסוף זה יגיע גם אלינו, מה אפשר לשפר במנעולים על מנת שהגנבים לא יפרצו בכזו קלות?

החשש שלכם מוצדק, דירות רבות נפרצות בכל רחבי הארץ ובכל שעות היממה. הגנבים חסרי תקנה והמשטרה חסרת אונים. מנעולן יכול לסייע לכם להתקין אמצעים נגד פריצה על דלת הכניסה. אמצעים כמו מנעול דלת עליון וצילינדר נגד פריצה שקטה הוכחו כיעילים מאוד בהרתעת הגנבים. גם אותם ניתן לפרוץ, אך הדבר דורש זמן רב ועושה הרבה רעש, לכן ישנה סבירות גבוהה שהגנבים יחפשו קרבן אחר. כמו כן חשוב לזכור שהגנבים עשויים לפרוץ גם דרך חלונות ומרפסות.

יש לנו כספת בבית אבל איבדנו את המפתח ויש לנו בכספת תכשיטים, האם מנעולן רביבים ראשון לציון מנסר כספות?

מנעולן מקצועי יכול לפתור את הבעיה, אך חשוב להדגיש כי הוא אינו מנסר את הכספת. ניסור הכספת בעצם יהרוס את הכספת וימנע כל שימוש עתידי בכספת. כמו כן ישנה סכנה שבמהלך הניסור תיפגע תכולת הכספת. במקום זאת מנעולן בראשון לציון מבצע ”פריצה כירורגית“ ובסופה הוא מחזיר את הכספת למצב שמיש.