יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן רב בריח תוך 20 דקות

שירותי פריצה, תיקון והחלפת מנעולים 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן רב בריח רב בריח מנעולן police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן רב בריח?

דלתות רב בריח הן דלתות איכותיות המספקות ביטחון רב. דלתות אלו עושות שימוש במנגנון נעילה מתקדם המקשה על הפורצים. אך על מנת ליהנות מדלתות תקינות ובטוחות חשוב לעבוד עם מנעולן רב בריח, כלומר מנעולן שהוסמך על ידי רב בריח לתת שירות לדלתות אלו. רק מי שהוסמך יודע לבצע עבודה תקינה, תחזוקה ושירות תיקונים בצורה הנכונה אשר תבטיח ביטחון ודלת תקינה לאורך זמן.

מנעולן רב בריח מוסמך הוא איש המקצוע שאליו יש לפנות כאשר צריך להחליף מנעול או צילינדר או כאשר ישנה בעיה באחד מהם ונדרש תיקון. לעתים בגלל השחתה של המנעול בניסיון פריצה או רצון לשדרג את המנעול לקוחות מזמינים שירות לצורך החלפתו. אל תנסו להחליף מנעול בעצמכם כי זה כך לא תוכלו לקבל אחריות על המוצר. החלפת מנעול מתבצעת אך ורק עם מנעולן רב בריח. במקרים אחרים נדרשת רק החלפת צילינדר, פעולה פשוטה יחסית כאשר היא נעשית על ידי מנעולן רב בריח מוסמך.

ישנם גם מקרים בהם תזדקקו לשירות פריצה, כאשר מאבדים מפתחות או כאשר ישנה תקלה חמורה אשר אינה מאפשרת את פתיחת הדלת. רק מנעולן רב בריח מוסמך יכול לבצע פריצה נקייה ללא גרימת נזק נוסף לדלת או למנגנון הנעילה המתוחכם.

מנעולן רב בריח מומלץ 24 שעות

מחפשים מנעולן רב בריח? איך מחפשים או איך יודעים שזהו איש המקצוע הנכון? כמובן שהדבר הראשון שצריך לוודא הוא שמדובר במנעולן רב בריח מוסמך ושיש לו אישור מטעם משטרת ישראל. אלו הם שני דברים בסיסים שהם הכרחיים ואין להתפשר בנושא. כל מי שבוחר לעבוד עם מנעולן שלא הוסמך צריך לדעת שהוא בוחר בחובבן. באותה המידה עם למנעולן אין אישור מטעם משטרת ישראל... אל תתלוננו אחר כך...

אבל ישנה עוד נקודה חשובה בבחירת מנעולן. צריך לקחת בחשבון שתקלות עלולות להתרחש בכל שעה משעות היממה ובכל יום מימות השנה. כאשר מדובר בתקלות מהסוג שאינו מאפשר לפתוח את הדלת ואתם נתקעים בחוץ, לא משנה מה השעה אתם רוצים שמנעולן יבוא מייד ויפתור את הבעיה. לכן העדיפו מנעולן רב בריח המעניק שירות תיקונים ופריצה 24 שעות ביממה.

בכל בעיה עם דלתות רב בריח התקשרו ליוסי מנעולים, מנעולן רב בריח מוסמך המעניק שירות מקצועי 24 שעות ביממה לכל מקרה של פריצה ותיקון תקלות בדלתות רב בריח.

תקלות שונות המצריכות מנעולן רב בריח

אם יש לכם דלת רב בריח אתם עלולים להיתקל בתקלות שונות המצריכות מנעולן רב בריח. שלא תבינו לא נכון, אין הכוונה להגיד שדלתות אלו מועדות לתקלות. דלתות רב בריח הן בהחלט דלתות אמינות ומומלצות, אך כמו כל דלת אחרת עלולות להתגלות בהן בעיות במשך הזמן. במידה ואתם צריכים מנעולן רב בריח, תמיד תוכלו לסמוך על יוסי שלום.

שירותים לדלת רב בריח

כיוון צירים - לעתים כתוצאה ממשקל הדלת הברגים של הצירים מתרופפים והצירים יוצאים זזים ממקומם, דבר אשר פוגע בתנועת הדלת. הדלת הכבדה מפעילה לחץ על הצירים ומושכת אותם כלפי מטה לכיוון הרצפה. לא רק שתתקשו לפתוח את הדלת במצב שכזה, יתכן שתשמעו רעשי חריקה. אין צורך להחליף דלת, פשוט הזמינו מנעולן רב בריח והוא יבצע עבורכם כיוון של הצירים. במידה והצירים אינם תקינים, יוסי יבצע עבורכם גם החלפת צירים לדלת רב בריח.

התקנת עינית לדלת - רוצים עינית לדלת רב הבריח, עינית אשר תאפשר לכם לראות מי דופק בדלת לפני שאתם פותחים? התקשרו למנעולן רב בריח והוא יבצע עבורכם עבודה יפה ואסתטית של התקנת עינית לדלת.

החלפת ידיות - אם אינכם מרוצים מעיצוב הידית, אם יש לכם ידית בלוייה או שאולי היא בכלל לא עובדת או שתרצו להחליף ידית קבועה בידית חופשית (או להפך), התקשרו ליוסי שלום מנעולן רב בריח והוא יבצע עבורכם החלפת ידית בדלת הרב בריח שלכם.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה - דלת רב בריח היא אומנם דלת טובה וחזקה, אך חשוב להיזהר מפריצות שקטות. הפתרון הטוב ביותר שיש היום הוא התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה. צילינדר זה אינו מאפשר את פריצת הדלת בשיטת הדגדוג והוא מומלץ על ידי חברות הביטוח.

התקנת מנעול כספת עליון - אם הזמנתם מנעולן רב בריח להתקנת צילינדר נגד פריצה, כדאי שתבקשו גם מנעול כספת עליון (מנעול כספת איטלקי). זהו מנעול המוסיף עוד הגנה לדלת. הוא דורש חיתוך של הדלת לצורך ההתקנה ולכן חובה לעשות זאת אך ורק עם מנעולן מקצועי. מנעול זה מותקן בחלק העליון של הדלת, הוא מוסיף לדלת עוד בריחים המונעים את עיקום הדלת. יש לו הגנה נגד קידוח ושילובו עם צילינדר נגד פריצה שקטה הוא כאב ראש לא קטן עבור הגנבים. למעשה הם יעדיפו לוותר.

החלפת צילינדר - הצילינדר התקלקל? איבדתם את המפתחות או שנכנסתם לגור בדירה שכורה? פנו למנעולן רב בריח על מנת לבצע החלפת צילינדר בדלת.

פריצת דלתות - אם אינכם יכולים לפתוח את הדלת עליכם לפנות ליוסי מנעולן רב בריח. לא משנה אם מדובר בבעיה במנעול, או שאיבדתם את המפתחות, יוסי המנעולן תמיד יעניק לכם פתרון.

אם אתם נזקקים לשירות לדלת הרב בריח, פנו ליוסי מנעולן רב בריח. יוסי הוא מנעולן מוסמך ובעל תעודת יושר. יש לו שנים של ניסיון בתיקון דלתות רב בריח והוא האיש שיתקן לכם את הבעיה.