יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן ברדינג תל אביב

שירותי מנעולנות באזור רדינג תל אביב 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בתל אביב רדינג מנעולן רדינג תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברידינג תל אביב?

תושבי האזור ובעלי העסקים תמיד צריכים את השירותים של מנעולן ברדינג. נכון שלא כל יום מזמינים מנעולן רידינג תל אביב, אך תמיד צריך להיות מוכנים מכיוון שמשהו עלול להשתבש או שאולי תזקק לשירות מסוים וחשוב שתדעו אל מי לפנות כאשר אתם זקוקים לשירות.

מנעולן ברדינג יכול להעניק שירותים חיוניים לבעלי העסקים המפעילים מסעדות, חנויות ועסקים אחרים באזור. האנשים אשר מגיעים לבקר באזור על מנת ליהנות מהמסעדות, הבילויים, הקניות וחיי הלילה. וכמובן תושבי האזור.

מנעולן רידינג תל אביב - מגוון שירותים

התקנת ידיות בהלה - על פי התקנות עסקים ומקומות ציבוריים זקוקים לדלתות חירום עם ידיות בהלה. אלו הן למעשה דלתות מילוט אותן ניתן לפתוח בקלות באמצעות דחיפה הידית. התכנון של ידיות הבהלה נועד לאפשר מילוט מהיר, גם בתנאים של עשן וללא צורך של מפתח. זהו דבר חשוב מאוד לצורך קבלת רישיון העסק ואתם זקוקים להתקנה מקצועית עם אישור התקנה. כל התקנה או תיקון של ידיות בהלה היא עבודה למנעולן ברדינג.

מחזיר דלת הידרואלי - מחזיר שמן לדלת הוא פשוט חובה בכל עסק שבו אנשים יוצאים ונכנסים. ללקוחות ישנה נטייה להשאיר את הדלת פתוחה, דבר הגורם לבריחה של קור המזגן ועלייה בהוצאות האנרגיה. הזמינו מנעולן רדינג תל אביב על מנת ליהנות ממחזיר דלת הידראולי ואסתטי. ישנם פתרונות שונים לכל סוג של דלת.

פריצת כספות - הפדיון היומי שמור בכספת אבל היא לא נפתחת ואתם נכנסים ללחץ? אל דאגה, הזמינו את יוסי המנעולן וקבלו שירות של פריצת כספות. מנעולן ברדינג מעניק לכם שירותי פריצה מקצועיים המאפשרים לכם לחזור ולהשתמש בכספת גם בעתיד.

פריצת רכב ושחזור מפתחות - הגעתם לבלות באחד המועדונים של האזור, אך כאשר חזרתם לרכב גיליתם שאיבדתם את המפתחות. אל דאגה, זה אמנם מלחיץ מאוד אך ליוסי המנעולן יש פתרון לכל בעיה. מנעולן רדינג תל אביב יבצע עבורכם פריצה של הרכב, ויבצע את השחזור של המפתחות, השלט והצ‘יפ.

תיקון ממ"ד - תושבי האזור עשויים למצוא את עצמם תחת התקפת טילים. מבצע שומר חומות הראה לנו ששום מקום אינו בטוח. לכן חשוב שתדעו לתקינות דלת הממ“ד על מנת שלא תהיו מופתעים בשעת חרום. מנעולן ברדינג יכול לבצע את כל שירותי התיקונים לדלת הממ“ד שלכם.

התקנת עינית דיגיטלית - מי שרוצה תוספת ביטחון בביתו יכול להזמין את יוסי המנעולן לצורך התקנת עינית דיגיטלית. בעזרת עינית תוכלו תמיד לראות ולהקליט את מי שנמצא בצד השני של הדלת. זה מעניק תוספת ביטחון למשפחה כאשר אתם בבית או מחוץ לבית.

וישנם עוד שירותים רבים שתוכלו לקבל אל מנעולן רדינג תל אביב כמו פריצת מנעולי אופניים; התקנת מנעול רתק; פריצת דלתות כניסה; פריצת ארגז אופנוע; חילוץ מפתח שבור; החלפת צילינדר; תיקון דלת פלדלת ועוד.