יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן רוטשילד תל אביב

שירותי מנעולנות ברחוב רוטשילד תל אביב תוך 20 דקות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן בתל אביב רוטשילד מנעולן רוטשילד תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעולן ברחוב רוטשילד תל אביב?

שדרות רוטשילד בתל אביב הן אחת מפינות החמד של תל אביב. זהו רחוב מלא היסטוריה והוא אחד מארבעת הרחובות הראשונים של תל אביב. היום תוכלו לראות בו מבנים ארכיטקטוניים מעניינים, מסעדות מעולות, מוזאון ההגנה ועוד נקודות מעניינות. מסיבה זו רחוב רוטשילד מושך אליו מבקרים רבים ואנשים שעובדים או מתגוררים במקום. וכאשר יש תנועה כזו של אנשים ברחוב, חלקם מידי פעם נזקקים לשירותיו של מנעולן רוטשילד תל אביב.

מנעולן רוטשילד תל אביב יכול לפתור מגוון של בעיות הקשורות למנעולים ודלתות, לבצע תיקונים, החלפות והתקנות. להלן רשימה של שירותים שונים אשר תוכלו לקבל אצל יוסי המנעולן המעניק שירותים לתושבי רוטשילד והרחובות הסמוכים בתל אביב:

פריצת דלתות - אם איבדתם את המפתחות או שמשהו השתבש במנעול, יוסי המנעולן מבצע פריצת דלתות. יוסי פורץ את כל סוגי הדלתות.

פריצת רכבים - בדיוק כפי שלפעמים יש צורך בפריצת דלתות כניסה, כך אתם גם עלולים להזדקק לשירותיו של מנעולן רוטשילד תל אביב לבצע עבורכם פריצת רכב מקצועית.

פריצה ותיקון כספות - לאנשים רבים יש בבית או במשרד כספת. לפעמים כספות יכולות להתקלקל ואז יש צורך במנעולן רוטשילד תל אביב שיתקן אותן. לפעמים גם מאבדים מפתחות או שוכחים קוד סוגי ואז יש לבצע פריצת כספות.

תיקון דלתות - מנעולן רוטשילד תל אביב יכול לטפל בבעיות שונות המתעוררות בדלת שלכם, כולל החלפת פרזולים ותיקונים אסתטיים.

קיצור דלתות - במקרים בהם מתקינים שטיחים מקיר לקיר או פרקט על רצפה קיימת בדרך כלל יש צורך לבצע קיצור של הדלת. הרימו טלפון למנעולן ברוטשילד תל אביב ותקבלו שירות מקצועי של קיצור דלתות.

החלפת צילינדר - לעתים החלפת צילינדר נעשית במסגרת פריצת דלתות אך ישנם גם מקרים בהם אנשים מזמינים החלפת צילינדר ללא תלות בפריצת דלתות. למשל אנשים המתגוררים בדירה שכורה וחוששים שלזרים יש מפתח יכולים להזמין החלפת צילינדר. גם אלו אשר מבינים שיש להם צילינדר ישן ורוצים צילינדר חדיש נגד פריצה מזמינים מנעולן רוטשילד תל אביב לבצע עבורם החלפת צילינדר.

תיקון תיבות דואר - תיבות הדואר בבית או בבניינים משותפים עשויות להתקלקל, לצערנו לפעמים כתוצאה מוונדליזם מכוון. בכל בעיה בתיבות הדואר אתם מוזמנים להתקשר ליוסי המנעולן אשר יפתור לכם את הבעיה.

חילוץ מפתח שבור - לפעמים מתרחשים מקרים בהם המפתח נשבר בתור חור המנעול ובכך מונע מכם לפתוח או לנעול את הדלת.

התקנת מנעול כספת עליון - אנשים רבים מבינים שיש לנקוט באמצעים על מנת להגן על ביתם מפני פריצה. לכן רבים פונים ליוסי ומזמינים התקנת מנעול כספת עליון אשר מעניק לכם תוספת ביטחון.

אם אתם נזקקים לשירותיו של מנעולן בתל אביב התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו שירות אישי. יוסי הוא מנעולן עתיר ניסיון הפותר כל בעיה באחריות ובמקצועיות.