יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעולן 24 שעות תוך 20 דקות

שירות פריצת מנעולים ותיקון ממנעולן זמין 24/7

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעולן 24 שעות מנעולן 24/7 police-tag
050-5757-888

באילו מקרים נזדקק למנעולן 24 שעות?

כולנו יודעים שכאשר נזקקים לשירותיו של מנעולן חשוב להקפיד על מנעולן אשר יש לו תעודת מנעולן, כלומר מי שלמד מנעולנות בצורה מסודרת. כמו כן, מנעולן אך ורק עם בעל אישור מטעם משטרת ישראל (תעודת יושר). אך ישנו עוד פרט קטן וחשוב - מנעולן 24 שעות. אמנם זוהי לא חובה לעבוד עם מנעולן 24 שעות, אך ישנם מקרים רבים בהם אין לכם פשוט ברירה.

אם מדובר בשעת לילה מאוחרת בה אינכם מצליחים לפתוח את דלת הכניסה או שיש לכם בעיה בנעילת הרכב, סביר להניח שלא תרצו לחכות לאור הבוקר ותצטרכו להיעזר בשירותיו של מנעולן 24 שעות. רבים מהמנעולנים מעניקים שירות 24 שעות, אפילו בימי שבתות וחגים, אך לא כולם. זה לא נעים להתחיל לחפש מנעולן באמצע הלילה ולכן אנו ממליצים להיות ערוכים מראש, כך תבטיחו לעצמכם שתהיו מוכנים אם חס וחלילה תהיה לכם בעיה שכזו.

הערכות מראש

הערכות מראש עם מנעולן 24 שעות היא דבר מומלץ. איננו מדברים רק על העובדה שמדובר במנעולן 24 שעות, אלא היערכות מראש המוודאת שאכן מדובר באיש מקצוע אמין.

אם תחשבו על מהלך ההתרחשויות כאשר אתם נתקעים באמצע הלילה, תבינו שלא תתחילו לעשות סקרי מחירים או לבקש הצעות והמלצות ממכרים. אם תחזרו הביתה בארבע בבוקר ותגלו שהדלת לא נפתחת סביר להניח שתחפשו מנעולנים באינטרנט ותבחרו במי שיכול להגיע הכי מהר. לא תשאלו אם יש לא תעודת יושר, לא תבדקו אם יש לו הסמכה למנעולנות ובטח שגם תשלמו כל מחיר שיבקש. אבל אם תיקחו אחריות ותחפשו עכשיו מנעולן, אפילו שעדיין אין לכם צורך בשירותיו, כך יהיה לכם את הזמן לחפש בצורה מושכלת ולהיות מוכנים למקרה שבו תזדקקו לשירותיו.

יוסי - מנעולן 24 שעות

לא כל המנעולנים יענו לכם בלילה לשיחות ובטח שלא כולם יעניקו שירות בימי שבת ובחגי ישראל. אבל יוסי מבין את המצוקה שלכם והוא מנעולן 24 שעות אשר תמיד זמין לכל קריאת שירות. כמובן שליוסי ישנה תעודת מנעולן וגם תעודת יושר ואפשר לסמוך עליו בכל סוג של עבודה.