יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעול כספת איטלקי

התקנת מנעול כספת תוצרת איטליה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

התקנת מנעול כספת מנעול כספת police-tag
050-5757-888

מתי תזדקקו למנעול כספת איטלקי?

אף אחד מאיתנו לא רוצה שיפרצו לו את הבית. כאשר הגנבים פורצים לביתנו, מלבד גנבת חפצי הערך, הם משאירים תחושה שאיננו מוגנים. פריצה לבית עלולה להשאיר אותנו עם צלקות נפשיות. ביתנו הוא מבצרנו, או לפחות כך אנו רוצים להאמין, ולא נעים לגלות באיזו קלות ניתן לפרוץ לבתים. הגנבים משתמשים בשיטות פריצה שונות, כאשר הם מעדיפים את שיטות הפריצה השקטות שאינן משאירות סימן או נזק לדלת. לא כי אכפת להם מהדלת שלכם, אלא כי יש בזה פחות סיכון עבורם. כאשר פריצה שקטה אינה אפשרית, למשל במקרים בהם התקנתם מנעול נגד פריצה שקטה, הם עוברים לשיטות אחרות של עיקום הדלת באמצעות ג'ק או לום. על מנת להתגונן מפני פריצות מומלץ להתקין מנעול כספת איטלקי, בשילוב עם צילינדר נגד פריצה שקטה.

מהו מנעול כספת איטלקי

מנעול כספת איטלקי מופיע בשמות שונים, לפעמים קוראים לו מנעול כספת עליון ולפעמים מנעול ג'ואל. השם מנעול כספת עליון מרמז לנו על הטכנולוגיה שנמצא במנעול כספת איטלקי. מנעול זה עושה שימוש בטכנולוגיות אשר מאפיינות בדרך כלל את תעשיית הכספות, אך הוא אינו מיועד עבור כספת אלא עבור דלת הכניסה שלכם. מנעול כספת איטלקי מותקן בתור מנעול נוסף לזה הקיים והוא מותקן מעליו. מנעול כספת איטלקי הוא מנעול רב בריחי בעל מבנה פנימי מיוחד המקשה על פריצתו. במקום פינים סטנדרטים של צילינדר, יש בו לוחות פלדה המקשות על הפריצה. השילוב של מנעול כספת איטלקי לצד המנעול הרגיל משדרג לכם את הביטחון. למעשה הוא מכפיל את שכבת ההגנה. כאשר מותקן אצלכם מנעול כספת עליון זהו עוד מנעול שעל הגנבים להתמודד איתו. כאשר הם פורצים את המנעול הראשון הם עדיין אינם יכולים להיכנס לדירה מכיוון שישנו מנעול נוסף אותו צריך לפרוץ. פריצת מנעול נוסף מבחינתכם היא תוספת זמן ותוספת סיכון, מה גם שהוא לא פשוט לפריצה. לכן ישנו סיכוי שיוותרו מראש.

לא כל שיטות הפריצה של הגנבים מתמקדות במנעול, ישנם גנבים המנסים שיטות אגרסיביות של כיפוף הדלת באמצעות לום או באמצעות ג'ק, כאשר הנסיבות מאפשרות להם לעשות זאת. מנעול כספת איטלקי מעניק נקודת עיגון נוספת לדלת ומקשה על שימוש בשיטות אלו.

התקנת מנעול כספת איטלקי

אם ברצונכם ליהנות מתוספת ביטחון, פנו ליוסי מנעולים והזמינו התקנת מנעול כספת עליון. ישנם דגמים שונים המגיעים ברמות מחיר שונות. היקר ביותר הוא לא בהכרח הטוב ביותר. פנו אליי ואתקין לכם מנעול כספת איטלקי איכותי אשר יעניק לכם ביטחון. אל תצטרפו לסטטיסטיקה, נקטו בפעולות מניעה על מנת למנוע את הפריצה הבאה. בעזרת מנעולים איכותיים ועבודת התקנה מקצועית ניתן להילחם בפשיעה.

מנעול כספת איטלקי - אמצעי התגוננות

בכל אזורי הארץ ישנה בעיה קשה של פריצות לבתים. הפורצים אינם מפחדים מכלום ולא בוחלים בשום דרך על מנת לפרוץ לבתים. אנשים רבים נוטים לחשוב שפריצות לבתים הן דבר המתבצע בשעות הלילה, אך זה ממש לא נכון, פריצות לבתים מתרחשות בכל שעות היום. מנעול כספת איטלקי הוא אחד האמצעים בהם אתם יכולים להשתמש על מנת להתגונן מפני פריצות.

למנעול כספת איטלקי יש שמות שונים - מנעול עליון לדלת, מנעול כספת עליון ומנעול ג‘ואל. חברות הביטוח וגם משטרת ישראל ממליצות על התקנת מנעול כספת איטלקי. אבל לא כדאי להסתפק במנעול זה בלבד, מומלץ לשלב אותו עם התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה; מייד תבינו מדוע.

מהו מנעול כספת איטלקי

מנעול כספת איטלקי הוא מנעול נוסף המתקינים בחלקה העליון של הדלת. זהו מנעול תלת בריחי אשר מקשה על הגנבים לבצע פריצות אלימות. הגנבים עשויים לנסות לכופף את הדלת באמצעות לום, אך תוספת הבריחים מעגנת היטב את הדלת ומקשה עליהם לכופף את הדלת.

אפשרות אחרת היא לנסות לקדוח את המנעול. זוהי אמנם אינה השיטה שהגנבים אוהבים מכיוון שהיא מרעישה וגוזלת זמן, אך בהינתן הנסיבות המתאימות הם לא יהססו להשתמש בשיטה זו. במידה והתקנתם מנעול כספת איטלקי והגנבים ינסו לקדוח אותו, הם יגלו שיש לו הגנה נגד קידוח. למעשה הגנבים אינם מופתעים, הם מכירים היטב את המנעול הזה והם מעדיפים להימנע מלנסות לפרוץ אותו. במילים אחרות מנעול עליון לדלת מייצר הרתעה.

עוד שיטת פריצה אשר דורשת קצת יותר תכנון מראש היא באמצעות הכנת מפתח פיראטי. אחת מהשיטות להכנת מפתח פיראטי היא באמצעות הטבעת פלסטלינה. המבנה המיוחד של המפתח אינו מאפשר הטבעת פלסטלינה.

ועכשיו כמה מילים על החבר הכי טוב של מנעול כספת עליון - צילינדר נגד פריצה. הגנבים אינם ממהרים להשתמש בשיטות פריצה הדורשות כלים כבדים וגורמות לרעש. הם מעדיפים ללכת על בטוח ולהשתמש בשיטת הדגדוג, רק בלית ברירה הם יקדחו את הצילינדר. אם אתם רוצים הרתעה אמתית כנגד הגנבים כדאי לכם גם להחליף את הצילינדר הקיים בדלת בצילינדר נגד פריצה שקטה. זהו צילינדר הכולל מבנה מיוחד אשר אינו מאפשר את השימוש בכלי הדגדוג.

השילוב של שני האמצעים הללו פשוט חוסם את הגנבים מכל הכיוונים בכל הנוגע לפריצת דלת הכניסה. כמובן שהם עלולים לנסות לפרוץ דרך חלונות ומרפסות ולכן חשוב שתמגנו גם אותם.

מי מתקין מנעול כספת איטלקי

התקנת מנעול כספת איטלקי דורשת קידוח בדלת, יש לה גם היבטים טכניים וגם היבטים אסתטיים ולכן חשוב לבצע את ההתקנה אך ורק באמצעות מנעולן מקצועי אשר יודע לבצע עבודה איכותית ואסתטית. אם תרצו להתקין מנעול עליון לדלת תוכלו לפנות ליוסי המנעולן ולקבל את השירות הטוב ביותר. יוסי הוא מנעולן אמין ומנוסה אשר מבצע את כל עבודות המנעולנות.