יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעול כספת לדלת | התקנת מנעול כספת

התקנת מנעול כספת לדלת רב בריח, החלפת מנעול כספת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעול כספת לדלת התקנת מנעול כספת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעול כספת לדלת?

”היום, סביב השעה 5:00 בבוקר, אירעו שתי פריצות לבתים בסוף רחוב פורצי הדרך בשכונת נווה עמל (הרצליה), בקטע שבין רחוב אבוקה לרחוב יצחק שדה, בזמן שדיירי הבתים ישנו. מהבתים נגנבו לפטופים וכסף, בדומה לשתי הפריצות שהתרחשו לפני פחות משבועיים בשכונה, האחת ברחוב פורצי הדרך והשנייה ברחוב גיל. עכשיו מנסים במשמר השכונה לאסוף תיעוד ממצלמות האבטחה של התושבים באזור כדי לסייע לחקירה המשטרתית.“ מתוך צומת השרון, 14 ינואר, 2020.

אל תגידו לי זה לא יקרה! פריצות לבתים הן מכת מדינה אשר מתרחשת בכל רחבי הארץ. משטרת ישראל חסרת אונים ואין ביכולתה לפתוח בחקירה על כל מקרה פריצה. המשמעות של זה היא שעלינו האזרחים לקחת אחריות אישית על מנת לשמור על ביטחוננו. ישנם אמצעים שונים אשר בעזרתם נוכל להגביר את הביטחון. מנעול כספת לדלת הוא אחד מהמצעים המומלצים ביותר ולעתים התקנת מנעול כספת זו דרישה של חברות הביטוח.

מה זה מנעול כספת לדלת?

מנעול כספת לדלת הוא מנעול תלת בריחי המותקן על הדלת. הוא ידוע בשוק בשמות שונים כמו מנעול כספת איטלקי, מנעול ג‘ואל וגם שמות אחרים. התקנת מנעול כספת מתבצעת כמנעול שני בנוסף למנעול הקיים. כלומר גם אם הפורצים הצליחו לפרוץ את המנעול הרגיל, עדיין הם אינם יכולים לפתוח את הדלת והם נדרשים להשקיע זמן בניסיון הפריצה. ככל שזה גוזל מהם יותר זמן כך גדלים הסיכויים שהם יתגלו ולכן הם יעדיפו לוותר מראש. ישנם גנבים אשר מעקמים את הדלת בעזרת לום, אך כאשר ישנו מנעול כספת לדלת המעגן אותה למשקוף בנקודה נוספת הם אינם יכולים לעקם את הדלת.

התקנת מנעול כספת לדלת יכולה להתבצע על כל סוגי הדלתות, כמו למשל דלתות פנדור, פלדלת, רב בריח, חוסם ומותגים אחרים. מנעול כספת עליון מעניק לכם לא רק מכשול נוסף בפני הגנבים אלא גם הרתעה!

אצל מי מתקינים מנעול כספת לדלת?

התקנת מנעול כספת לדלת מבצעים אך ורק אצל מנעולן מורשה. התקנת מנעול כספת היא אינה פעולה מסובכת, לפחות לא עבור מנעולן שלמד את המקצוע ויש לו ניסיון. היא לוקחת בין שעה לשעתיים. במהלך ההתקנה יש לקדוח בדלת ולכן חשוב שמנעולן מוסמך ומנוסה יבצע את ההתקנה - כך תקבלו עבודה איכותית ויפה. מדובר בדלת הכניסה שלכם ולכן תרצו שההתקנה תראה אסתטית.

אם אתם רוצים לשמור על הביטחון שלכם בהחלט מומלץ לבחור בהתקנת מנעול כספת לדלת. יש לו תמורה גדולה לביטחון שלכם. מומלץ לפנות ליוסי המנעולן לצורך התקנת מנעול כספת לדלת. יוסי הוא מנעולן מוסמך ועתיר ניסיון בביצוע עבודות מסוג זה. כל העבודות מתבצעות באחריות ומקצועיות. אצל יוסי תקבלו שירות טוב ומחירים הוגנים.

מתי תזדקקו למנעול כספת לדלת הכניסה?

אז מהו בעצם מנעול כספת לדלת

כאשר פורצים לביתכם זה לא נעים, מעבר לגניבת הרכוש מדובר בתחושה של חדירה למרחב האישי והמוגן שלכם. ברור שכולנו מחפשים אחר אמצעים להתגונן מפני פריצות לבתים ומסיבה זו אנו מחפשים את המנעולים הכי טובים אשר יסייעו לנו לשמור על הביטחון. אחד מאותם המנעולים שניתן להיעזר בהם על מנת להקשות על הפורצים הוא מנעול כספת לדלת כניסה או כפי שגם קוראים לו מנעול כספת עליון לדלת.?

היתרונות של מנעול כספת לדלת כניסה:

מנעול כספת לדלת הוא מנעול חזק במיוחד אשר נחשב לאחד המובילים בשוק. את הטכנולוגיה שלו הוא שואל מעולם הכספות אשר ידועות כבעלות אמצעי נעילה קשה לפריצה. ראשית כל יש לו בריחים ממתכת חזקה אשר נכנסים לעומק המשקוף ומקשים מאוד על הפריצה. היתרון השני של מנעול כספת לדלת הוא המנגנון הרגיש במיוחד. לכל חלק קטן במנגנון ישנה חשיבות וכאשר משהו משתבש, כמו במקרה של פורץ המנסה להתעסק עם המנעול, המנגנון פשוט נתקע ואינו מאפשר את פתיחת הדלת.

מנעול כספת - הרתעה חזקה

מבחינתנו היתרון הכי גדול של מנעול כספת הוא עצמת ההרתעה שלו; אולי אתם שומעים בפעם הראשונה על מנעול כספת עליון לדלת, אך תהיו בטוחים שהפורצים והגנבים מכירים אותו היטב. בגלל הקושי הרב לנטרל מנעול שכזה גנבים רבים מעדיפים לוותר ולחפש דירה אחרת לפרוץ אליה. מסיבה זו משטרת ישראל ממליצה על התקנת מנעול שכזה.
אם הזמנתם התקנת מנעול כספת לדלת וודאו שהוא מגיע בקופסה מקורית סגורה והגיעו איתו כל המפתחות. שכפול מפתחות של מנעול שכזה דורש איש מקצוע מתאים אך בתור אמצעי זהירות עליכם לעבוד אך ורק עם מנעולן מוכר ומנוסה.
שימו לב כי אנשים רבים מתעוררים רק אחרי הפריצה הראשונה לביתם. מיד לאחר הפריצה הם רוצים לשדרג את רמת הביטחון שלהם והם מזמינים מנעולן להתקין מנעול כספת לדלת כניסה. ההמלצה שלנו היא לשים את הדגש על מניעה - אל תחכו לפריצה, הזמינו עכשיו התקנת מנעול כספת עליון לדלת. גם המחיר של מנעול כספת עליון לדלת הוא משתלם במיוחד וחבל לקחת סיכונים מיותרים.
במידה ואתם זקוקים להתקנת מנעול לדלת כניסה כנסו ללינק - מנעול לדלת כניסה

התקנת מנעול כספת לדלת

כאשר הפריצות לבתים בישראל הן עניין שגרתי והמשטרה חסרת אונים, אנו חייבים לשמור על עצמינו ולנקוט בכל האמצעים אשר ישמרו עלינו ועל ביתנו. מנעול כספת עליון הוא בדיוק מה שיכול לעשות את ההבדל! מנעול כספת לדלת הוא שילוב של עוצמה והרתעה ולכן מומלץ להזמין התקנת מנעול כספת. אז מה בעצם צריך לדעת על התקנת מנעול כספת לדלת?

מנעול ג‘ואל או מנעול איטלקי? ראשית כל בואו נעשה לכם סדר בראש; לפעמים אנו שומעים על מנעול כספת; מנעול כספת עליון; מנעול ג‘ואל; מנעול כספת איטלקי ועוד כל מיני שמות. כולם שמות של אותו הדבר.

התקנת מנעול כספת לדלת נעשית בנוסף למנעול הקיים. כלומר כאשר אתם מזמינים התקנת מנעול כספת לא מחליפים לכם את המנעול הקיים אלא מתקינים אותו בנוסף למנעול הקיים, בחלקה העליון של הדלת. אם המנעול שיש לכם אינו תקין או שתרצו לשדרגו, זהו עניין אחר שלא קשור להתקנת מנעול כספת לדלת. כמובן שהמנעולן יכול באותה ההזדמנות לטפל גם בבעיה הזו.

מנעול כספת לדלת משתמש בטכנולוגיה מעולם הכספות וזהו מקור השם, אך כמובן שהוא מיועד עבור דלתות כניסה ולא עבור כספות. בעזרתו הבית שלכם יקבל הגנה טובה יותר, ממש כמו כספת. מנעול כספת לדלת הוא מנעול רב בריחי; יש בו שלושה בריחים אשר ננעצים אל תוך המשקוף ומקשים על פריצת הדלת.

התקנת מנעול כספת לדלת - הגנה משולשת

התקנת מנעול כספת לדלת בעצם נותנת לכם הגנה משולשת. מצד אחד יש לכם את המנעול הרגיל. במידה ויגיעו פורצים הם יצטרכו קודם כל להתמודד עם המנעול הראשון. במידה והצליחו לפרוץ אותו עדיין לא ניתן לפתוח את הדלת מכיוון שישנו מנעול נוסף המעגן את הדלת לקיר וזוהי נקודת ההגנה השנייה. אך לגנבים ישנה שיטה נוספת לפריצה - עיקום וכיפוף הדלת באמצעות לום. כאשר הדלת מעוגנת היטב לקיר עם מנעול כספת, הדבר מקשה מאוד על פעולת העיקום של הדלת וזוהי נקודת ההגנה השלישית.

הרתעה

התקנת מנעול כספת לדלת מעניקה לכם הרתעה - היא שולחת מסר לגנבים שאומר בברור שעדיף לא להתעסק עם הדלת שלכם. כאשר גנב רואה דלת עם מנעול כספת עליון הוא מבין שפריצה דורשת זמן רב וגורמת לרעש, דבר אשר מבחינתו מגדיל את הסיכון להיתפס. גנבים הם פחדנים שאינם אוהבים להיתפס ולכן בדרך קל מעדיפים טרף קל ולא דלתות קשות לפיצוח.

התקנת מנעול כספת אצל יוסי המנעולן

אם ברצונכם לשדרג את הביטחון שלכם ולהרתיע את הגנבים, התקשרו ליוסי המנעולן והזמינו התקנת מנעול כספת לדלת. יוסי הוא מנעולן מנוסה ומקצועי אשר מבצע התקנה מקצועית ללא גרימת שום נזק לדלת. ליוסי אינספור לקוחות מרוצים ושנים של ניסיון. אל תחכו לפריצה בשביל להתעורר, דאגו למשפחתכם כבר עכשיו והזמינו התקנת מנעול כספת לדלת אצל יוסי המנעולן.

מנעול כספת כאמצעי מיגון

בעקבות ריבוי מקרי הפריצה רבים פונים אלינו ומתעניינים בהתקנת אמצעי מיגון ועל זה נדבר הפעם. חשוב לדעת שעל מנת להתגונן נגד פריצות יש לנקוט באסטרטגיה משולבת. האסטרטגיה צריכה לכלול גם התקנת אמצעי מיגון על כל הכניסות לבית (זכרו שפריצות יכולות להתבצע גם דרך חלונות ומרפסות) וגם התנהלות אישית נכונה אשר לא תחשוף אתכם לסיכונים מיותרים. נתייחס לדברים הללו בכמה מילים אך את הדגש נשים הפעם על התקנת מנעול כספת לדלת.

מניעת סיכונים

בשביל למנוע פריצות לבתים אתם חייבים להיות אחראיים. לא הכל תלוי במנעולים, דלתות, מצלמות ומערכות אזעקה. עליכם גם להיות חכמים. זכרו שהגנבים מחכים להזדמנות שתיסעו לאיזה צימר בצפון או חופשה בחו“ל. האם יעלה בדעתכם להרים טלפון לגנב ולהודיע לו שהבית עומד להיות ריק כל השבוע? ברור שלא! אך כאשר אתם משתפים מידע ברשתות החברתיות זה בדיוק מה שאתם עושים. מנעול כספת לדלת הוא מנעול שלא קל לפרוץ אותו, אבל כאשר הגנב יודע שאתם נמצאים הרחק בחו“ל הוא ימצא את הזמן הנדרש לפרוץ לביתכם. אז אנא מכם היזהרו. אם נוסעים לחו“ל את התמונות ניתן לפרסם באינסטגרם ובפייסבוק כאשר תחזרו. לא צריך גם לספר לכל העולם שאתם טסים.

מהו מנעול כספת לדלת?

מנעול כספת לדלת הוא מנעול אשר נועד להגביר את הביטחון שלכם. הוא אינו מחליף את המנעול הקיים אלא מותקן בנוסף בחלקה העליון של הדלת והוא עושה שימוש במערכת תלת בריחית ממש כמו בכספות. זוהי הסיבה מדוע מכנים אותו מנעול כספת או מנעול עליון לדלת. לפעמים גם מכנים אותו מנעול ג‘ואל על שם אחד היצרנים המובילים בתחום. בהזדמנות זו רצוי להדגיש שחשוב להשקיע במנעול כספת לדלת מאיכות גבוהה, אחרת לא עשיתם כלום.

מנעול כספת עליון נועד לתת מענה לפריצות העושות שימוש בקידוח או בכיפוף הדלת. הוא כולל הגנה נגד קידוח וגם עצם היותו נקודת עיגון נוספת במשקוף מקשה עוד יותר על עיקום הדלת.

מנעול כספת איטלקי מתאים להתקנה על רוב סוגי הדלתות. כמו כן ניתן להתקין אותו לצורך מיגון של שערים וארגזים. אם יש לכם ספק לגבי ההתקנה פשוט הרימו טלפון ליוסי המנועלן ותוכלו לקבל את לכל התשובות.

המנעול מגיע עם 3 מפתחות בעלי מבנה מיוחד אשר אינו מאפשר לבצע הטבעות פלסטלינה (עוד עוקץ של גנבים בשביל להכין העתק פיראטי). כמו כן תמצאו במארז סט כיסויים בגימור ניקל על מנת להעניק להתקנה מראה יפה.

היתרונות של מנעול כספת לדלת הם:

- הגנה נוספת לדלת.
- הרתעה.
- הגנת שכפול.
- קשה מאוד לפריצה באמצעות קידוח.
- מעניק חוזק לדלת.
- משתלם כאשר לוקחים בחשבון עלות מול תועלת.

התקנת מנעול כספת עליון

התקנת מנעול כספת לדלת לוקחת כשעה עד שעתיים עבודה. זה תלוי בסוג הדלת ורמת המקצועיות של המנעולן. במהלך ההתקנה על המנעולן לבצע קידוח בדלת על מנת להתקין אותו בתוך דלת הפלדה וגם קידוח עבור הבריחים.

התקנת מנעול כספת לדלת חייבת להתבצע על ידי מנעולן מקצוען ומנוסה. יש חשיבות לדיוק בקידוח, גם מסיבות אסתטיות וגם על מנת להבטיח שהבריחים יהיו מסונכרנים היטב עם התעלות ולא ייווצר קושי במהלך השימוש היום יומי. כמובן שגם תרצו לקבל אחריות על ההתקנה לכן די ברור שזו לא עבודה לכל אחד.

אם אתם מעוניינים בהתקנת מנעול כספת עליון, פנו ליוסי המנעולן ותזכו להתקנה מקצועית ומהירה.

התקנת מנעול כספת לדלת מחיר

פריצות לבתים הן בעיה חמורה ולכן חברות הביטוח ממליצות לכולנו להתקין אמצעים להרתעה ומניעה של פריצות. שני האמצעים המקובלים הם התקנת מנעול כספת עליון וצילינדר נגד פריצה שקטה. אם אתם מעוניינים באמצעים אלו עליכם לפנות למנעולן מוסמך ולהזמין את התקנתם. למנעול כספת עליון יש גם שמות נוספים כמו מנעול כספת איטלקי, מנעול דלת עליון, מנעול ג‘ואל ועוד. כבר עסקנו רבות בנושא זה, הפעם נשים את הדגש על עניין אחר שחשוב לכולנו - התקנת מנעול כספת מחיר.

ובכן כמו בכל הסוגים של עבודות המנעולנות יש לעבודה שני רכיבי עלות - העלות הראשונה היא העלות של העבודה, אך יש גם מחיר למנעול עצמו. בסופו של דבר התקנת מנעול כספת מחיר היא שילוב של שתי העלויות הנ“ל. יתכן שמנעולן אחד יגבה מכם קצת יותר במחיר העבודה לעומת אחר, וקצת פחות במחיר המנעול… יתכנו גם אפשרויות אחרות.

עלות העבודה - כאשר מדובר על התקנת מנעול כספת מחיר העבודה צריך להיות בהתאם לרמת המחירים המקובלת בשוק. על מנת לוודא שלא גובים מכם מחיר מוגזם תוכלו תמיד להיעזר במחירון מנעולנים באינטרנט, לעשות סקר שוק או להתייעץ עם אגודת המנעולנים. יתכנו הבדלי מחירים בין מנעולנים מסיבות שונות - אם המנעולן מגיע מרחוק או עשוי לגבות יותר, אם יש לו יותר ותק וניסיון אז הוא יכול להרשות לעצמו לגבות מחירים גבוהים יותר מאשר מנעולנים חדשים וחסרי ניסיון. העצה שלנו היא לעולם לא לבחור אך ורק על פי המחיר. תבחרו מישהו בטווח המחירים הנורמלי, אך שימו דגש גם על המקצועיות.

מנעול כספת לדלת מחיר - לצד העבודה יש לנו את העלות של המנעול עצמו. גם כאן המנעולנים עשויים לגבות מחיר שונה על המנעול. אך כאשר מדברים על מנעול כספת לדלת מחיר, הנקודה החשובה היא לעשות השוואה אשר לוקחת בחשבון גם את הדגם/יצרן. יתכן שמנעולן אחד מציע לכם מנעול כספת לדלת מחיר זול במיוחד, ואחר מציע לכם מנעול יקר. אך האם מדובר באותו היצרן ואותה האיכות? אלו יכולים להיות מנעולי כספת מוכרים ואיכותיים של חברת רב בריח או חברת ג‘ואל האיטלקית, אך באותה המידה אלו יכולים להיות גם מנעולים זולים ולא איכותיים מיצרנים סיניים. מנעול כספת לדלת מחיר הוא כ 250 ש“ח עבור מנעול של יצרן מוכר.

התקנת מנעול כספת מחיר היא אחד השיקולים, אך כאשר מדובר בביטחון האישי שלכם ושל בני משפחתכם, מנעול כספת לדלת מחיר הוא לא השיקול היחידי. עליכם לבחור במתקין מקצועי אשר יודע לבצע עבודה איכותית ואסתטית ולהעניק לכם אחריות על עבודתו. ועליכם להשתמש במוצר איכותי של יצרן מוכר. מנעולים זולים אינם עשויים מחומרים לא איכותיים והם עלולים להיות בעלי תוחלת חיים קצרה יותר ולא לגלות את אותה העמידות כנגד פורצים.

אצל מי מתקינים מנעול כספת

אם הבנתם שהתקנת מנעול כספת מחיר הוא לא השיקול היחידי, נשאלת השאלה אצל מי ניתן לעשות את העבודה. אנו ממליצים לכם להקפיד על מנעולן מוסמך, כלומר מנעולן שיש לו תעודת מנעולן המעידה על לימודים בתחום, כמו גם אישור מטעם משטרת ישראל. אלו הם הדברים שחייבים להקפיד עליהם. כמובן שכדאי לוודא שיש לו ניסיון, דבר אשר באופן טבעי מבטיח איכות גבוהה יותר.

אם אתם מחפשים התקנת מנעול כספת מחיר זול, אך ללא התפשרות על האיכות, אתם מוזמנם לפנות לשירותיו המקצועיים של יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מוסמך, בעל תעודת יושר וניסיון של שנים רבות בביצוע כל עבודות המנעולנות. אם ברצונכם להתגונן מפני פריצה התקשרו ליוסי והזמינו התקנת מנעול כספת לדלת במחיר זול.

התקנת מנעול נוסף לדלת

למה שנרצה מנעול נוסף לדלת? ובכן, תוספת ביטחון אף פעם לא תזיק. אך האם התקנת מנעול נוסף לפלדלת אכן מעניקה לכם תוספת ביטחון? זה כבר תלוי באיזה מנעול.

כאשר מדברים על התקנת מנעול נוסף לפלדלת אנו מדברים על התקנת מנעול עליון - ידוע גם בתור מנעול כספת עליון, מנעול כספת איטלקי ועוד קומבינציות של כל השמות.

התקנת מנעול נוסף לדלת מבוצעת על ידי מנעולן מקצועי והיא נועדה להעניק לכם תוספת ביטחון והגנה נגד פורצים. פריצות לדירות הן בעיה אמתית המאיימת על כולנו. גם אם אתם חושבים שבאזור שלכם אין פריצות והכל שקט ובטוח, אתם עשויים להיות מופתעים ולגלות שפרצו לכם לבית אפילו באמצע היום. אין ביכולתה של המשטרה לעשות הרבה לאחר הפריצה, ולכן חשוב להשקיע במניעת הפריצה. התקנת מנעול נוסף לפלדלת היא אחד האמצעים למניעת פריצות.

מנעול נוסף לדלת מקשה על הפורצים בצורות שונות. הוא הופך את מלאכת הפריצה של הגנב לבעייתית יותר - היא גוזלת זמן ומרעישה ולכן ישנו סיכוי גדול שהגנב פשוט יעדיף לוותר.

היתרונות של מנעול נוסף לדלת

אם התקנתם מנעול כספת תוכלו ליהנות מהיתרונות הבאים:

עוד עבודה עבור הגנב - אם קודם הוא נדרש לנטרל מנעול אחד בשביל להיכנס פנימה, עכשיו יש לו עבודה כפולה.

הגנה נגד קידוח - יתכן שהגנב בחר לקדוח את הצילינדר של המנעול הראשון. אך כאשר ישנו מנעול נוסף לפלדלת הוא גם כולל הגנה נגד קידוח והגנב יאלץ למצוא דרך אחרת.

הגנה מפני כיפוף הדלת - אחת משיטות הפעולה של הגנבים היא כיפוף הדלת באמצעות לום וכלים כבדים. הגנבים יכולים להפעיל כוח על הקצה העליון של הדלת ולכופף אותו. אמנם לא דבר פשוט, אך בהחלט אפשרי. התקנת מנעול נוסף לדלת מתבצעת בחלק העליון של הדלת ומוסיפה לדלת נקודת עיגון נוספת לקיר באמצעות מנעול רב בריחי. כך גם פעולת כיפוף הדלת יכולה להיות בעייתית.

המלצות לשמירה על הביטחון

אם חשוב לכם הביטחון האישי שלכם ושל בני המשפחה, אל תסתפקו בהתקנת מנעול נוסף לפלדלת, ישנן סכנות נוספות:

1.כדאי גם להחליף את הצילינדר הקיים בצילינדר נגד פריצה שקטה. בתים רבים נפרצים בשיטה זו וישנו צורך בצילינדר הכולל מנגנוני הגנה מפני שיטות הפריצה השקטה.

2.השתמשו בצילינדר עם בקרת שכפול - אמצעי ביטחון נוסף הוא בקרת שכפול. המשמעות של זה הוא שגם אם נתתם מפתחות לעוזרת הבית היא לא תוכל לשכפל אותם ללא הכרטיס האישי.

3.אל תשכחו את החלונות והמרפסות - פריצה לבית היא לא בהכרח באמצעות דלת הכניסה. אם הגנב יראה שיש לכם אמצעי הגנה מתקדמים על הדלת הוא עשוי לחפש נקודות חולשה אחרות. רבים מזניחים את החלונות, בעיקר כאשר גרים בקומות גבוהות. אך הגנבים יכולים לטפס ולהשתלשל מגגות. כאשר אתם מזמינים מנעולן לצורך התקנת מנעול נוסף לדלת, בקשו ממנו גם להתקין מנעול תריס לחלונות ההזזה.

התקנת מנעול נוסף לפלדלת

זקוקים להתקנת מנעול נוסף לדלת? חשובה לכם עבודה מקצועית, בטוחה ואסתטית? פנו ליוסי המנעולן על מנת ליהנות מהתקנה מקצועית ואסתטית. ליוסי ניסיון רב בכל עבודות המנעולנות. הוא עובד בתחום במשך שנים והוא יכול להמליץ לכם על הצילינדרים הטובים ביותר, אמצעי ההגנה נגד פריצות וכל מה שצריך לדעת.

יוסי מבצע התקנות מקצועיות ובאחריות. תוכלו לקבל אצלו שירותי התקנת מנעול נוסף לפלדלת כמו גם כל שירותי המנעולנות האחרים לבית ולרכב. משירותי התקנה ותיקונים ועד שירותי חירום 24 שעות ביממה. יוסי תמיד זמין ותמיד מעניק לכם את השירות הטוב ביותר.

מנעול כספת מומלץ

אם אתם קוראים את השורות הללו זה כנראה בגלל שאתם מודאגים מנושא הפריצות לבתים. והאמת שישנה הרבה מאוד סיבה לדאגה. לגנבים של היום אין גבולות ופריצות לבתים מתבצעות באור היום. הגנבים משכללים את שיטות הפריצה ומצליחים לנטרל מנעולים מתוחכמים בשניות ולפרוץ בלי להותיר סימנים. בהתאם לכך גם יצרני המנעולים נדרשים לתת מענה ולמצוא פתרונות. מנעול כספת מומלץ הוא אחד הפתרונות הקיימים בשוק. הוא יעיל מאוד וגם מומלץ על ידי חברות הביטוח.

מנעול כספת מומלץ מותקן על הדלת כמנעול נוסף. מתקינים אותו על החלק העליון של הדלת והוא מוסיף לנעילת הדלת הרגילה עוד בריחים המחזקים את הביטחון. הוא כולל הגנה נגד קידוח וגם מונע את האפשרות של כיפוף הדלת. ובכלל זהו עוד מנעול שהגנבים צריכים להתמודד איתו.

איזה מנעול כספת מומלץ?

רצוי לבחור במנעולים של יצרנים מוכרים המקפידים על שימוש בחומרים חזקים ואמינים. ישנם מנעולי כספת ברמות מחיר שונות ויש לבחור לא על פי המחיר אלא על פי האיכות. איננו אומרים שהכי יקר הוא הכי טוב, אך ברור שהכי זול הוא לא הפתרון המומלץ. תמיד תוכלו להתייעץ עם מנעולן לגבי מנעול כספת מומלץ. מנעולן עוסק בתחום באופן יום יומי והוא הכתובת הטבעית לפנות אליה בכל שאלה וגם צורך בהתקנה של מנעול כספת.

חברת ג‘ואל, סיקורם ודדבולט נחשבות לחברות מוכרות המציעות לכם מוצרים איכותיים, חזקים ובעלי עמידות לשנים ארוכות. אך ישנן גם חברות אחרות ותמיד מומלץ להתייעץ עם המנעולן לגבי המוצרים החדשים בשוק.

מתקין מומלץ למנעול כספת

לא רק מנעול כספת מומלץ, חשוב גם לבחור באחריות את המתקין של המנעול. התקנת מנעול דלת עליון היא עבודה למנעולן מוסמך ומנוסה. מנעולן יודע כיצד להתקין אותו בצורה נכונה וגם אסתטית. אם אתם מעוניינים בהתקנה אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי יכול לסייע לכם גם בהתקנת אמצעים אחרים נגד פריצות, כמו מנעול תריס ומנעול נגד פריצה שקטה. למעשה תוכלו לקבל אצל יוסי את כל שירותי המנעולנות שלהם אתם זקוקים - שירותי מנעולנות הכוללים מנעולנות לבית ומנעולנות רכב.

כמה עולה מנעול כספת לדלת כניסה?

אחת השאלות שלפעמים שואלים היא כמה עולה מנעול כספת לדלת כניסה. אך לפני שנדבר על כמה עולה מנעול כספת ואצל מי כדאי להתקין אותו, בואו ננסה להסביר מה זה.

מנעול כספת לדלת כניסה נועד להעניק לכם תוספת ביטחון ולהפחית את הסיכוי שמישהו ינסה לפרוץ לביתכם. מנעול מסוג זה עושה לגנבי הרכוש עבודה קשה יותר. בשביל לפרוץ לביתכם הם יצטרכו לפרוץ יותר ממנעול אחד, דבר שיגזול מהם יותר זמן. זה מגדיל את הסיכוי שהם יתפסו ומפחית את הסיכוי שהם בכלל ינסו לפרוץ אליכם. מנעול כספת עליון גם מקשה על פריצת הדלת באמצעות לום. הוא מעניק נקודת עיגון נוספת עם בריחים ולכן מקשה על כיפוף הדלת. וכמובן הוא מצויד במנגנוני הגנה נוספים המקשים על קדיחת הצילינדר. חברות הביטוח ומשטרת ישראל ממליצים מאוד על התקנת מנעול כספת עליון.

כמה עולה מנעול כספת?

אז כמה עולה מנעול כספת לדלת כניסה? המחירים נעים בטווח של 400-500 שקל, כולל ההתקנה. אל תשימו את כל הדגש על המחיר, אלא גם על איכות המנעול ועל איכות ההתקנה המקצועית. לא כל המנעולים הקיימים בשוק הם בעלי אותה האיכות וכדאי להתייעץ עם מנעולן לגבי הסוג המועדף. כמו כן, מכיוון שמדובר בדלת הכניסה שלכם, תרצו התקנה אסתטית ויפה על הדלת. וכאן חייבים מנעולן מקצועי ומנוסה.

זה בסדר לערוך השוואות מחירים ולשאול כמה עולה מנעול כספת, אך אסור לכם להתפשר על המקצועיות. הקפידו תמיד להפנות את השאלה אל מנעולן מוסמך, מנוסה ובעל אישור מטעם משטרת ישראל.

רוצים לדעת כמה עולה מנעול כספת לדלת כניסה? הפנו את השאלה אל יוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מקצועי אשר יכול להמליץ לכם על הדגמים הנכונים ולבצע התקנה מקצועית במחיר משתלם. כך תוכלו ליהנות מהתקנה אסתטית ויפה המעניקה לכם תוספת ביטחון למשפחה ועמידות לשנים רבות.

זכרו שאין מחיר לביטחון האישי שלכם ושל בני משפחתכם. חשוב שתמגנו את ביתכם באמצעים יעילים ותמנעו פריצות. יוסי המנעולן עומד לשירותכם עם מבחר שירותים הכוללים התקנת מנעול כספת והתקנת צילינדר נגד פריצה שקטה, לתוספת הביטחון האישי.