התקנת מנעולי כספת לדלת

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעול כספת לדלת הבית

התקנת מנעול כספת לדלת רב בריח, החלפת מנעול כספת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעול כספת התקנת מנעול כספת police-tag
050-5757-888
facebook

מתי תזדקקו למנעול כספת לדלת הכניסה

אז מהו בעצם מנעול כספת לדלת

כאשר פורצים לביתכם זה לא נעים, מעבר לגניבת הרכוש מדובר בתחושה של חדירה למרחב האישי והמוגן שלכם. ברור שכולנו מחפשים אחר אמצעים להתגונן מפני פריצות לבתים ומסיבה זו אנו מחפשים את המנעולים הכי טובים אשר יסייעו לנו לשמור על הביטחון. אחד מאותם המנעולים שניתן להיעזר בהם על מנת להקשות על הפורצים הוא מנעול כספת לדלת כניסה או כפי שגם קוראים לו מנעול כספת עליון לדלת.?

היתרונות של מנעול כספת לדלת כניסה:

מנעול כספת לדלת הוא מנעול חזק במיוחד אשר נחשב לאחד המובילים בשוק. את הטכנולוגיה שלו הוא שואל מעולם הכספות אשר ידועות כבעלות אמצעי נעילה קשה לפריצה. ראשית כל יש לו בריחים ממתכת חזקה אשר נכנסים לעומק המשקוף ומקשים מאוד על הפריצה. היתרון השני של מנעול כספת לדלת הוא המנגנון הרגיש במיוחד. לכל חלק קטן במנגנון ישנה חשיבות וכאשר משהו משתבש, כמו במקרה של פורץ המנסה להתעסק עם המנעול, המנגנון פשוט נתקע ואינו מאפשר את פתיחת הדלת.

מנעול כספת - הרתעה חזקה

מבחינתנו היתרון הכי גדול של מנעול כספת הוא עצמת ההרתעה שלו; אולי אתם שומעים בפעם הראשונה על מנעול כספת עליון לדלת, אך תהיו בטוחים שהפורצים והגנבים מכירים אותו היטב. בגלל הקושי הרב לנטרל מנעול שכזה גנבים רבים מעדיפים לוותר ולחפש דירה אחרת לפרוץ אליה. מסיבה זו משטרת ישראל ממליצה על התקנת מנעול שכזה.
אם הזמנתם התקנת מנעול כספת לדלת וודאו שהוא מגיע בקופסה מקורית סגורה והגיעו איתו כל המפתחות. שכפול מפתחות של מנעול שכזה דורש איש מקצוע מתאים אך בתור אמצעי זהירות עליכם לעבוד אך ורק עם מנעולן מוכר ומנוסה.
שימו לב כי אנשים רבים מתעוררים רק אחרי הפריצה הראשונה לביתם. מיד לאחר הפריצה הם רוצים לשדרג את רמת הביטחון שלהם והם מזמינים מנעולן להתקין מנעול כספת לדלת כניסה. ההמלצה שלנו היא לשים את הדגש על מניעה - אל תחכו לפריצה, הזמינו עכשיו התקנת מנעול כספת עליון לדלת. גם המחיר של מנעול כספת עליון לדלת הוא משתלם במיוחד וחבל לקחת סיכונים מיותרים.
במידה ואתם זקוקים להתקנת מנעול לדלת כניסה כנסו ללינק - מנעול לדלת כניסה