התקנת מנעולי כספת לדלת

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעול כספת לדלת הבית

התקנת מנעול כספת לדלת רב בריח, החלפת מנעול כספת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעול כספת התקנת מנעול כספת police-tag
050-5757-888

מתי תזדקקו למנעול כספת לדלת הכניסה

אז מהו בעצם מנעול כספת לדלת

כאשר פורצים לביתכם זה לא נעים, מעבר לגניבת הרכוש מדובר בתחושה של חדירה למרחב האישי והמוגן שלכם. ברור שכולנו מחפשים אחר אמצעים להתגונן מפני פריצות לבתים ומסיבה זו אנו מחפשים את המנעולים הכי טובים אשר יסייעו לנו לשמור על הביטחון. אחד מאותם המנעולים שניתן להיעזר בהם על מנת להקשות על הפורצים הוא מנעול כספת לדלת כניסה או כפי שגם קוראים לו מנעול כספת עליון לדלת.?

היתרונות של מנעול כספת לדלת כניסה:

מנעול כספת לדלת הוא מנעול חזק במיוחד אשר נחשב לאחד המובילים בשוק. את הטכנולוגיה שלו הוא שואל מעולם הכספות אשר ידועות כבעלות אמצעי נעילה קשה לפריצה. ראשית כל יש לו בריחים ממתכת חזקה אשר נכנסים לעומק המשקוף ומקשים מאוד על הפריצה. היתרון השני של מנעול כספת לדלת הוא המנגנון הרגיש במיוחד. לכל חלק קטן במנגנון ישנה חשיבות וכאשר משהו משתבש, כמו במקרה של פורץ המנסה להתעסק עם המנעול, המנגנון פשוט נתקע ואינו מאפשר את פתיחת הדלת.

מנעול כספת - הרתעה חזקה

מבחינתנו היתרון הכי גדול של מנעול כספת הוא עצמת ההרתעה שלו; אולי אתם שומעים בפעם הראשונה על מנעול כספת עליון לדלת, אך תהיו בטוחים שהפורצים והגנבים מכירים אותו היטב. בגלל הקושי הרב לנטרל מנעול שכזה גנבים רבים מעדיפים לוותר ולחפש דירה אחרת לפרוץ אליה. מסיבה זו משטרת ישראל ממליצה על התקנת מנעול שכזה.
אם הזמנתם התקנת מנעול כספת לדלת וודאו שהוא מגיע בקופסה מקורית סגורה והגיעו איתו כל המפתחות. שכפול מפתחות של מנעול שכזה דורש איש מקצוע מתאים אך בתור אמצעי זהירות עליכם לעבוד אך ורק עם מנעולן מוכר ומנוסה.
שימו לב כי אנשים רבים מתעוררים רק אחרי הפריצה הראשונה לביתם. מיד לאחר הפריצה הם רוצים לשדרג את רמת הביטחון שלהם והם מזמינים מנעולן להתקין מנעול כספת לדלת כניסה. ההמלצה שלנו היא לשים את הדגש על מניעה - אל תחכו לפריצה, הזמינו עכשיו התקנת מנעול כספת עליון לדלת. גם המחיר של מנעול כספת עליון לדלת הוא משתלם במיוחד וחבל לקחת סיכונים מיותרים.
במידה ואתם זקוקים להתקנת מנעול לדלת כניסה כנסו ללינק - מנעול לדלת כניסה


התקנת מנעול כספת לדלת

כאשר הפריצות לבתים בישראל הן עניין שגרתי והמשטרה חסרת אונים, אנו חייבים לשמור על עצמינו ולנקוט בכל האמצעים אשר ישמרו עלינו ועל ביתנו. מנעול כספת עליון הוא בדיוק מה שיכול לעשות את ההבדל! מנעול כספת לדלת הוא שילוב של עוצמה והרתעה ולכן מומלץ להזמין התקנת מנעול כספת. אז מה בעצם צריך לדעת על התקנת מנעול כספת לדלת?

מנעול ג‘ואל או מנעול איטלקי? ראשית כל בואו נעשה לכם סדר בראש; לפעמים אנו שומעים על מנעול כספת; מנעול כספת עליון; מנעול ג‘ואל; מנעול כספת איטלקי ועוד כל מיני שמות. כולם שמות של אותו הדבר.

התקנת מנעול כספת לדלת נעשית בנוסף למנעול הקיים. כלומר כאשר אתם מזמינים התקנת מנעול כספת לא מחליפים לכם את המנעול הקיים אלא מתקינים אותו בנוסף למנעול הקיים, בחלקה העליון של הדלת. אם המנעול שיש לכם אינו תקין או שתרצו לשדרגו, זהו עניין אחר שלא קשור להתקנת מנעול כספת לדלת. כמובן שהמנעולן יכול באותה ההזדמנות לטפל גם בבעיה הזו.

מנעול כספת לדלת משתמש בטכנולוגיה מעולם הכספות וזהו מקור השם, אך כמובן שהוא מיועד עבור דלתות כניסה ולא עבור כספות. בעזרתו הבית שלכם יקבל הגנה טובה יותר, ממש כמו כספת. מנעול כספת לדלת הוא מנעול רב בריחי; יש בו שלושה בריחים אשר ננעצים אל תוך המשקוף ומקשים על פריצת הדלת.

התקנת מנעול כספת לדלת - הגנה משולשת

התקנת מנעול כספת לדלת בעצם נותנת לכם הגנה משולשת. מצד אחד יש לכם את המנעול הרגיל. במידה ויגיעו פורצים הם יצטרכו קודם כל להתמודד עם המנעול הראשון. במידה והצליחו לפרוץ אותו עדיין לא ניתן לפתוח את הדלת מכיוון שישנו מנעול נוסף המעגן את הדלת לקיר וזוהי נקודת ההגנה השנייה. אך לגנבים ישנה שיטה נוספת לפריצה - עיקום וכיפוף הדלת באמצעות לום. כאשר הדלת מעוגנת היטב לקיר עם מנעול כספת, הדבר מקשה מאוד על פעולת העיקום של הדלת וזוהי נקודת ההגנה השלישית.

הרתעה

התקנת מנעול כספת לדלת מעניקה לכם הרתעה - היא שולחת מסר לגנבים שאומר בברור שעדיף לא להתעסק עם הדלת שלכם. כאשר גנב רואה דלת עם מנעול כספת עליון הוא מבין שפריצה דורשת זמן רב וגורמת לרעש, דבר אשר מבחינתו מגדיל את הסיכון להיתפס. גנבים הם פחדנים שאינם אוהבים להיתפס ולכן בדרך קל מעדיפים טרף קל ולא דלתות קשות לפיצוח.

התקנת מנעול כספת אצל יוסי המנעולן

אם ברצונכם לשדרג את הביטחון שלכם ולהרתיע את הגנבים, התקשרו ליוסי המנעולן והזמינו התקנת מנעול כספת לדלת. יוסי הוא מנעולן מנוסה ומקצועי אשר מבצע התקנה מקצועית ללא גרימת שום נזק לדלת. ליוסי אינספור לקוחות מרוצים ושנים של ניסיון. אל תחכו לפריצה בשביל להתעורר, דאגו למשפחתכם כבר עכשיו והזמינו התקנת מנעול כספת לדלת אצל יוסי המנעולן.