יוסי מנעולים לדלתות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעול לדלת כניסה

שירות החלפת מנעולים לדלתות פלדלת ופנים

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעול לדלת כניסה מנעול לדלת כניסה ראשית police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק להחליף מנעול לדלת כניסה?

מנעול לדלת כניסה הוא אחד המרכיבים החשובים ביותר בביטחון האישי שלכם. לצערנו הרב במציאות של היום ישנם הרבה מאוד מקרים של פריצות לבתים. הגנבים הופכים ליותר ויותר מתוחכמים והם יודעים לנטרל מנעולים. מסיבה זו גם המנעולים הולכים ומשתכללים ולא מומלץ לחסוך בנושא. כאשר מחפשים מנעול לדלת כניסה חובה להתקין מוצר איכותי אשר יספק לכם ביטחון ולא מנעול זול שקל לפרוץ אותו ושיש לו בלאי מואץ.

מנעול לדלת כניסה - המלצות

כאשר מחפשים מנעול לדלת כניסה מומלץ מאוד להשתמש במנעול בעל מספר בריחים, כמו למשל מנעול כספת עליון. מנעולים מסוג זה הם מנעולים שקשה מאוד לפרוץ אותם; יש להם מספר בריחים חזקים ועמידים הנכנסים עמוק אל תוך המשקוף. כל ניסיון פריצה יכול להביא במהרה לתקיעת המנגנון, דבר שאינו מאפשר לפתוח אותו. ישנם גם מנעולים חכמים, כלומר כאלו אשר ניתן לשלוט בהם באמצעות הטלפון הנייד. מנעולים אלו אפילו נותנים לכם בקרת כניסה מתוחכמת והתראות על מצב הדלת (פתוחה או סגורה). אפילו ישנם דגמים עם זיהוי טביעת אצבע.
כפי שהבנתם ישנם סוגים שונים של מנעולים לדלת הכניסה, הם מגיעים ברמות מחיר שונות ואיכויות שונות. מומלץ להתייעץ עם מנעולנים על מנת לקבל המלצות לגבי דגמים איכותיים. שימו לב שישנם דגמים המומלצים על ידי משטרת ישראל וחברות הביטוח; אלו הם מנעולים איכותיים אשר נמצאו יעילים נגד גנבים ואף מסייעים במניעה - פורצים רבים פשוט מוותרים כאשר הם רואים מולם מנעול איכותי וקשה לפריצה.
היזהרו מצילינדרים שאותם קל לשכפל בקלות באמצעות הטבעות וכל מיני שיטות של גנבים. העדיפו צילינדרים עם בקרת שכפול הנותנת לכם ביטחון מרבי. כך הגנבים פשוט יעדיפו לוותר ולעבור לדלת הבאה.

התקנת מנעול לדלת כניסה רק אצל מנעולן אמין

איש המקצוע שמתקין עבורכם את המנעול הוא בעל אחריות רבה. אתם לא רוצים מנעולן המקושר לעולם הפשע שיבגוד באמונכם וישכפל מפתחות לגורמים עבריינים. התקנת הצילינדר במנעול לדלת כניסה חייבת להיעשות כאשר הכל מגיע במארז סגור וכל המפתחות שאמורים להיות נמצאים בפנים ולא חסר אף אחד. התקנת מנעול לדלת כניסה, כמו כל עבודת מנעולנות אחרת, עושים אך ורק עם מנעולן מקצועי ובעל אישור ממשטרת ישראל.
במידה ואתם זקוקים למנעול כספת לדלת כנסו ללינק - מנעול כספת לדלת