יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעול נגד פריצה שקטה

שירות החלפת מנעולים נגד פריצה שקטה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעול נגד פריצה מנעול נגד פריצה שקטה police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעול נגד פריצה שקטה?

על פי הנתונים הזורמים מהשטח, כלומר מהמקרים בהם אני ועמיתי המנעולנים פוגשים במהלך יום העבודה, נראה שישנה עלייה במספר המקרים של פריצה שקטה. גם משטרת ישראל מודעת לתופעה. פריצה שקטה היא פריצה מתוחכמת אשר אינה גורמת נזק למנעול ולמעשה אינה משאירה שום סימן. הסימן היחידי שתוכלו לראות הוא כאשר תחזרו הביתה ותראו את הדלת לא נעולה ותבחינו בחסרונם של חפצי הערך בבית. במקרים של פריצות לבתים, משטרת ישראל אינה מסוגלת להתמודד עם הבעיה ועליכם לנקוט בפעולות אשר יחזירו לכם את הביטחון וימנעו את הפריצה הבאה. הפתרון שיכול לעזור לכם הוא התקנת מנעול נגד פריצה שקטה.

מהו מנעול נגד פריצה שקטה?

מבלי להיכנס לשמות הדגמים השונים, מנעול נגד פריצה שקטה הוא מנעול הכולל צילינדר מתוחכם ומתקדם המעניק הגנה מפני שיטות פריצה שונות בהם נוהגים להשתמש הגנבים. הצילינדרים הישנים הם קלים מאוד לפריצה ומי שיש לו את הידע יכול לייצר מפתח פיראטי רק על פי מבט עין בצילינדר, דבר שאינו אפשרי במנעול נגד פריצה שקטה. כמו כן הוא מעניק הגנה מפני שיטות פריצה נוספות כמו שימוש בפיקלים ואקדח ה"באמפקי" שהם כלי פריצה מקצועיים של מנעולנים.

אך זוהי רק ההתחלה! מנעול נגד פריצה שקטה נוקט גם באמצעים מתקדמים המקשים על שכפול מפתחות בלתי מורשה. ראשית כל, בניגוד לדגמים אחרים של מנעולים, כאן הגלמים אינם זמינים בשוק. למי שלא יודע מהם גלמים – גולם הוא המפתח הלא חרוט שבו משתמשים לצורך שכפול מפתחות. אפילו המנעולנים אינם יכולים להשיג את הגלמים של מנעול נגד פריצה שקטה. במידה ויש צורך בשכפול מפתחות, יש לעשות זאת במרכז שכפול מטעם היצרן. כמו כן לא כל אחד יכול להגיע ולשכפל את המפתחות מכיוון שישנו מנגנון בקרת שכפול הדורש שימוש בכרטיס מגנטי ייחודי לצורך שכפול מפתח למנעול נגד פריצה שקטה. דרך אגב, בעזרת אותו הכרטיס המגנטי ניתן לשחזר מפתח כאשר המפתח המקורי אבד.

יתרון נוסף של מנעול נגד פריצה שקטה הוא עמידותו לאורך זמן. צילינדרים רגילים כוללים קפיצים ולאורך זמן הקפיצים נשחקים. הצילינדר של מנעול נגד פריצה אינו עושה שימוש בקפיצים ולכן מחזיק מעמד זמן רב יותר בהשוואה למנעול רגיל.

התקנת צילינדר נגד פריצה שקטה

אם אינכם רוצים ליפול קרבן לשוד, פנו אל יוסי המנעולן והזמינו שירות של מניעת פריצה שקטה. הגיע הזמן לקחת אחריות על הביטחון שלכם ולהתקין מנעול נגד פריצה. אצל יוסי המנעולן תקבלו שירות מעולה עם התקנה מקצועית ואחריות על העבודה. אל תתמהמהו, בכל רגע עלולים לפרוץ את ביתכם, העניקו ביטחון לבני משפחותיכם עכשיו - התקשרו ליוסי מנעולים.

מנעול נגד פריצות

אנשים רבים שואלים אותי לגבי פריצות לבתים. הם רוצים לדעת מתי מתבצעות הפריצות לבתים, כיצד הן מתרחשות ומה אפשר לעשות על מנת למנוע אותן. ובכן, פריצות לבתים לצערנו מתרחשות בכל שעות היממה. ישנם הרבה אנשים אשר ביתם נפרץ בצהרי היום והם מצאו את עצמם מופתעים. אל תהיו מופתעים, דווקא בשעות היום רבים מאיתנו היוצאים לזמן קצר מהבית אינם נועלים אלא רק טורקים את הדלת ואז מתרחשת פריצה במהירות.

רבות מהפריצות מתרחשות בשיטת הדגדוג (שיטת הפריצה השקטה). זוהי השיטה המועדפת על הגנבים מכיוון שהיא מהירה ואינה מרעישה. בשיטה זו הם יכולים להיכנס לביתכם ממש כאילו היה להם מפתח והם אפילו לא ישאירו סימן על הדלת. מפחיד… יש מה לעשות נגד מקרים אלו, הפתרון הוא מנעול נגד פריצה שקטה.

מנעול נגד פריצת שקטות הוא למעשה צילינדר ולא מנעול. אתם יכולים להמשיך להשתמש במנעול שלכם, אך חשוב שתזמינו מנעולן על מנת להתקין צילינדר נגד פריצה שקטה וזה מה שבעצם הופך את המנעול שלכם למנעול נגד פריצות.

לפני שאסביר עוד על מנעול נגד פריצה שקטה חשוב לי לציין שתי נקודות חשובות מאוד:

1. מנעול נגד פריצה שקטה נועד לספק הגנה לדלת הכניסה בלבד. אך גנבים עלולים להיכנס גם דרך חלונות ודלתות ולכן חשוב למצוא גם אמצעי מיגון עבורם (כמו למשל סורגים או אמצעים אחרים שאינם מותקנים באמצעות מנעולן).

2. מנעול נגד פריצות, כפי שמייד תבינו, מספק הגנה נגד שיטת פריצה מסוימת (הפריצה השקטה), אך באמתחתם של הגנבים גם שיטות אחרות ולכן כדאי לשלב אותו עם מנעול כספת עליון שאליו אתייחס בסוף בכמה מילים.

מהו מנעול נגד פריצה שקטה

על מנת לבצע פריצה שקטה הגנבים משתמשים בכלי עבודה המכונים פיקלים. אלו הם כלי פריצה מקצועיים המוחדרים לחור הצילינדר ובעזרתם מאלצים את הצילינדר להסתובב. זה אמנם דורש מיומנות גבוהה, אך הגנבים פיתחו מיומנות זו.

כפי שאמרנו מנעול נגד פריצות הוא בעצם צילינדר. לצילינדר ישנו מבנה מיוחד אשר אינו מאפשר את החדרת הפיקלים ולכן לא ניתן לפרוץ אותו בשיטה זו. יש לו גם ערך מוסף, כרטיס מגנטי לבקרת שכפול, דבר אשר יכול לסייע במניעת שכפול פיראטי של המפתחות.

אך למנעול נגד פריצה שקטה ישנן גם נקודות חולשה ולבדו הוא אינו אמצעי יעיל למניעת פריצות. ניתן בקלות לקדוח את הצילינדר ולכן מומלץ לשלב אותו עם מנעול כספת איטלקי. זהו מנעול המותקן בנוסף למנעול הקיים, כלומר עצם התקנתו היא שכבת הגנה נוספת. למנעול זה ישנה הגנה נגד קידוח. השילוב של שני הפתרונות יוצר הרתעה נגד הגנבים.

אם אתם רוצים להרתיע את הגנבים ולגרום להם לחפש קרבן אחר, התקשרו ליוסי המנעולן והזמינו את התקנת מנעול נגד פריצות, כלומר התקנת צילינדר נגד פריצה בשילוב עם מנעול כספת עליון.