יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעול נוסף לדלת | התקנת מנעול נוסף לדלת

שירות התקנת מנעול נוסף לדלת - רב בריח, פלדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעול נוסף לדלת התקנת מנעול נוסף לדלת police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למנעול נוסף לדלת או התקנת מנעול נוסף לדלת?

ישנן סיבות רבות מדוע לפנות למנעולן. הוא יכול לעזור לכם בכל בעיה הקשורה לדלתות ומנעולים. אחת הסיבות מדוע אנשים מתקשרים למנעולן היא לצורך התקנת מנעול נוסף לדלת. במאמר זה נסביר לכם מדוע תרצו להתקין מנעול נוסף לדלת ואיזה מנעול אתם צריכים.

למה צריך מנעול נוסף לדלת?

המנעולים נועדו להגן עלינו מפריצות. פריצות לבתים הן בעיה אמתית ובכל רגע מתרחשת פריצה לבית בישראל. אין שום יישוב אשר מוגן, מירוחם ועד הרצליה, מירושלים ועד גבעתיים, בכל מקום מתרחשות פריצות לבתים. הגנבים הופכים ליותר ויותר מתוחכמים ומצליחים לנטרל מנעולים במהירות.

כאשר גנבים מגיעים לפרוץ לבית הם מעוניינים לבצע את הפריצה בשקט ובמהירות, אחרת הם מגדילים את הסיכון שאחד השכנים ישמע וישים לב. כאשר יש מנעול אחד בדלת הם יכולים לעשות זאת תוך דקות בודדות ובשקט מופתי. זוהי פריצה קלה עבורם וזה מה שהגנבים הפחדנים אוהבים. התקנה של מנעול נוסף לדלת מסבכת את העבודה לגנבים. לאחר שנטרלו את המנעול הראשון הם עדיין אינם יכולים להיכנס לביתכם והם צריכים להתחיל לנטרל את המנעול השני. זה לקוח להם זמן כפול או אפילו יותר כאשר מתקינים מנעול מוגן יותר.

איזה מנעול מתקינים?

כאשר מדברים על מנעול נוסף לדלת כדאי להתקין מנעול כספת עליון. הוא ידוע גם בשמות מנעול ג‘ואל ומנעול איטלקי. מנעול זה הוא מנעול המותקן על החלק העליון של הדלת. זהו מנעול חזק כמו בכספות והוא כולל 3 בריחים המעגנים את הדלת למשקוף בצורה חזקה. גם לאחר שהגנבים נטרלו את המנעול הראשון מחכה להם עוד עבודה קשה.

מנעול נוסף לדלת מעניק לכם שכבות הגנה נוספת. הוא כולל כרטיס מגנטי אשר מונע שכפול מפתחות בלתי מורשה ועוד הגנות נגד פריצה. הוא גם אינו מאפשר את עיקום הדלת. התקנת מנעול נוסף לדלת תורמת לביטחון שלכם ויוצרת הרתעה גדולה מאוד - כאשר הגנבים יראו שיש לכם מנעול נוסף לדלת הם יעדיפו לוותר ולחפש קרבן אחר לצורך הפריצה.

התקנת מנעול נוסף לדלת

התקנת מנעול נוסף לדלת (מנעול כספת עליון) דורשת קידוח בדלת. ניתן להתקין אותו על כל סוגי הדלתות אך חשוב להפקיד לבצע את העבודה אצל מנעולן מוסמך ומנוסה. רק אצל מנעולן מוסמך ומנוסה תוכלו לקבל התקנה איכותית, ללא נזקים למראה הדלת ובאחריות.

אם אתם מעוניינים להתקין מנעול נוסף לדלת, או שחברת הביטוח מחייבת אתכם לעשות זאת, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות הטוב ביותר. יוסי הוא מנעולן ותיק ומנוסה; יש לו ניסיון בהתקנת מנעולי כספת וכל עבודות המנעולנות. בזכות הניסיון הרב תוכלו לקבל שירות מהיר ועבודה באיכות גבוהה.