יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מנעול תקוע בדלת / מנעול נתקע בדלת

שירות פריצה וחילוץ מנעולים שנתקעו בדלת

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מנעול תקוע בדלת מנעול נתקע בדלת police-tag
050-5757-888

מה עושים כאשר מנעול תקוע בדלת?

לפעמים ישנם מצבים בהם אינכם יכולים לפתוח את המנעול. אתם מכניסים את המפתח ומנסים לסובב אך המנעול פשוט תקוע והמפתח לא זז. במקרים אלו ישנו צורך במנעולן לתיקון מנעול תקוע בדלת. אל תנסו להשתמש בכוח על מנת לסובב את המפתח, ישנו סיכוי גדול שתגרמו למפתח להישבר בתוך חור המנעול. הפתרון היחידי הוא להזמין מנעולן לצורך תיקון מנעול פלדלת תקוע.

מנעול תקוע היא בעיה אשר יכולה להיגרם בגלל בלאי טבעי או אפילו לכלוך שחדר אל תוך הצילינדר. הבעיה יכולה להיות במנעול עצמו או כתוצאה מבעיה בצילינדר, את זה המנעולן יבדוק. כאשר יש לכם מנעול תקוע הזמינו מנעולן והוא יבדוק את מקור הבעיה ויעניק את הטיפול הנכון.

בחלק גדול מהמקרים ניתן לפתור בעיה של מנעול תקוע בדלת באמצעות החלפת הצילינדר, אך ישנם גם מקרים בהם יש צורך לבצע החלפת מנעול. לפני שאתם מזמינים מנעולן תוכלו לנסות לשמן את חור המנעול באמצעות שמן WD40 ולשחק בעדינות עם המפתח ואולי זה ישתחרר, אך אנו מדגישים לשחק בעדינות ולא לשבור את המפתח.

החלפת צילינדר במנעול תקוע

על מנת לבצע החלפת צילינדר במנעול תקוע בדלת יש קודם כל לפתוח את הדלת על מנת לקבל גישה אל הברגים הנסתרים בין הדלת לבין המשקוף. אם הדלת במצב סגור קודם כל יש צורך בפריצת הדלת. לאחר פריצת הדלת המנעולן מקבל גישה ויכול לשחרר את הבורג המקבע את הצילינדר. לאחר שחרור הבורג יש ליישר את לשון הצילינדר במקביל לגוף הצילינדר. כאשר הלשון משוחררת ניתן לשלוף את הצילינדר. אך כאשר הצילינדר תקול לא תמיד ניתן ליישר את הלשון של הצילינדר. במקרה שלא ניתן ליישר את לשונית הצילינדר יש לשבור אותו לשניים. הדבר דורש קצת מיומנות מכיוון שגוף הצילינדר נמצא עדיין בתוך הדלת. מרכז הצילינדר שאיננו רואים הוא נקודת החולשה שאותה אפשר לשבור. ניתן לנסות לעשות זאת באמצעות פלאייר פטנט, או יותר נכון שני פלאיירים אחד מכל צד בעזרתם מזעזעים את הצילינדר עד לשבירתו. על מנת לאפשר לפלייר לאחוז בצילינדר יש לפרק את לוחיות הידית. לאחר שבירת הצילינדר ניתן בקלות לשלוף אותו ולבצע החלפת צילינדר אשר תפתור את הבעיה של מנעול תקוע בדלת.

מנעול פלדלת תקוע - רק עם מנעולן

כאשר יש לכם מנעול תקוע בדלת מוטב שתפנו למנעולן מוסמך אשר יפתור לכם את הבעיה. למנעולן מקצועי יש גם ניסיון וגם כלי עבודה מתאימים. בזכות הניסיון והמיומנות של מנעולן מקצועי הוא יכול לעשות פעולה זה במהירות, להחליף את הצילינדר ולפתור את הבעיה של מנעול פלדלת תקוע. כמו כן מנעולן מקצועי מעניק לכם אחריות על העבודה.

בכל בעיה של מנעול תקוע בדלת, התקשרו ליוסי מנעולים ותקבלו פתרון מהיר במחירים זולים. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה.

מנעול דלת תקוע - תקלות שיכולות להתרחש

בחיים לפעמים יש לנו כל מיני תקלות מעצבנות שאנו לא מצפים להן והן משבשות לנו את כל התכניות. אחת הבעיות שיכולות להתרחש היא מנעול תקוע. זהו יכול להיות מנעול פלדלת תקוע או כל מנעול דלת תקוע אחר. כאשר מנעול נתקע אנחנו פשוט לא יכולים לפתוח את הדלת ואז אנו צריכים להזמין פורץ מנעולים.

נסו לדמיין את הסיטואציה שבה אתם חוזרים הביתה, אולי מזיעים אחרי מכון הכושר ורוצים להתקלח, אולי אחרי בילוי מאוחר בלילה או סתם יום עבודה קשה. אתם עולים במעלית, עומדים מול דלת הדירה, מכניסים את המפתח לחור המנעול, מסובבים… משהו לא מסתובב… משהו אינו תקין - יש לכם מנעול תקוע !

אז למה בעצם מנעול נתקע ולמי עלינו לפנות כאשר ישנו מנעול פלדלת תקוע? המשיכו לקרוא.

יכולות להיות בעיות שונות אשר בגינן מנעול נתקע. קחו בחשבון שגם לא בהכרח מדובר במנעול דלת תקוע, יתכן שהבעיה היא בצילינדר. מבחינתכם, אלו אשר תקועים בחוץ, זה אולי לא ממש משנה. אך לצורך התיקון של הבעיה זה כן משנה, אך את זה תוכלו להשאיר ליוסי.

אז למה בעצם מנעול נתקע? ישנם הרבה דברים שיכולים להשתבש כתוצאה מבלאי טבעי וחדירת אבק. אם יש לכם מנעולים וצילינדרים איכותיים הם צפויים להחזיק מעמד שנים ארוכות, אך בסופו של דבר גם הם עשויים להתקלקל ביום מן הימים ואז תמצאו את עצמכם מול מנעול פלדלת תקוע. ראיתי אפילו מקרים שמישהו התעסק עם הצילינדר (גנב חובב) וגם לנזק במהלך ניסיון הפריצה ואחר כך המנעול נתקע.

אם המנעול נתקע כנראה אין שום דבר שתוכלו לעשות בעצמכם ועליכם להזמין מנעולן. יתכן שאתם מגלים את הבעיה כאשר אתם רוצים לפתוח את הדלת ויתכן שהבעיה מונעת מכם לסגור את הדלת. במידע ויש לכם מנעול דלת תקוע אשר אינו מאפשר לכם לפתוח את הדלת, המנעולן יבצע פריצת דלת ולאחריה יתקן את הבעיה, תיקון אשר יכול להיות החלפת צילינדר או החלפת מנעול.

לאחר תיקון הבעיה תוכלו להמשיך ולחזור לשגרה.

למי פונים כאשר המנעול נתקע?

כאשר יש לכם מנעול תקוע עליכם לפנות למנעולן, לא סתם מנעולן אלא יוסי המנעולן.

מנעולן 24 שעות ביממה - עליכם לקחת בחשבון שמנעול דלת תקוע הוא דבר אשר יכול להתרחש בכל שעה משעות היממה ובכל יום מימות השבוע. למנעול אין שעון ואין לוח שנה. הוא יכול להיתקע בשבת בבוקר והוא יכול להיתקע באמצע הלילה. אם אינכם יכול להיכנס הביתה בגלל מנעול פלדלת תקוע, התקשרו ליוסי ותקבלו שירות מיידי.

ניסיון - יוסי המנעולן עוסק במקצוע שנים רבות. במהלך שנות עבודתו הרבות הוא טיפל בכל סוגי המנעולים, כל סוגי הדלתות וכל סוגי הדלתות. הניסיון של יוסי מאפשר לו לפתור בעיה של מנעול תקוע בקלות ובמהירות. לא תצטרכו לחכות הרבה זמן ובמהרה תוכלו להמשיך בשגרת החיים.