יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מפתח לא נכנס עד הסוף | מפתח לא מסתובב עד הסוף

שירות פריצה ותיקון מפתח לא נכנס במנעול בדלת ולא מסתובב

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מפתח לא נכנס עד הסוף מפתח לא מסתובב עד הסוף police-tag
050-5757-888

מה עושים כאשר מפתח לא מסתובב עד הסוף?

הדלת שלנו כוללת מנגנון נעילה ובתוכו צילינדר. כאשר הכל תקין, אנו מכניסים את המפתחות אל תוך הצילינדר, מסובבים את המפתח והוא זה אשר מסובב את הצילינדר ומניע את המנגנון השולט בבריחים. כך אנו פותחים או נועלים את הדלת. אך לפעמים משהו משתבש בתהליך ואנו עשויים להיתקל בבעיות שונות. למשל יתכן שמפתח לא נכנס עד הסוף; יתכן שמפתח לא מסתובב עד הסוף ויתכן שמפתח בכלל לא נכנס לדלת? אז גורם לבעיות הללו ומה עושים כאשר מפתח לא נכנס למנעול?

הבעיות שהוזכרו, בהן מפתח לא נכנס בדלת, נכנס באופן חלקי או לא מסתובב, יכולות להיות כתוצאה מבעיה במפתח עצמו, בצילינדר, במנגנון ואפילו בדלת או במשקוף. הפתרון כמו תמיד הוא להזמין מנעולן בשביל לפתור את הבעיה. אך בטרם מזמינים מנעולן, חשוב פחות או יותר להבין וקבל קצת הסבר רקע על הבעיה. אז בואו נתייחס לכל אחד מהמצבים:

מצב בו מפתח לא נכנס עד הסוף

אתם חוזרים הביתה מהעבודה ורוצים לפתוח את הדלת, אתם מכניסים את המפתח אבל הוא לא נכנס עד הסוף. וכמובן שכך גם לא ניתן לפתוח את הדלת. לפני שאתם מזמינים מנעולן חשוב שתוודאו שהכנסתם את המפתח הנכון. יכול להיות שהתבלבלתם וניסיתם לפתוח את דלת הכניסה עם מפתח של המשרד או משהו כזה… אם בכל זאת מדובר במפתח הנכון יתכן שהמפתח נפגם. אולי כתוצאה מנזק שנגרם לו המפתח לא נכנס עד הסוף. הסתכלו על המפתח ונסו לראות אם הוא התעקם או שיש איזה נזק נראה לעין. אם המפתח התעקם מעט תוכלו לנסות להפעיל לחץ עדין ולעקם אותו בחזרה. עשו זאת מאוד בעדינות על מנת שלא ישבר. בשום פנים ואופן אל תשתמשו בחור המנעול בתור קונטרה לצורך עיקום המפתח, אתם עלולים לשבור אותו בחור המנעול. אם יש לכם מפתח ספייר, הפתרון המתבקש הוא לנסות אותו. עוד דבר שתוכלו לנסות לעשות כאשר מפתח לא נכנס עד הסוף זה לשמן את הצילינדר עם WD40. אבל בואו נהיה ריאלים, אתם תקועים מחוץ לבית… אם שום דבר לא עזר ככל הנראה צריך להחליף את הצילינדר. הזמינו מנעולן אשר בצע עבורכם פריצה ויאפשר לכם להיכנס לביתכם ואחר הוא יאתר את הבעיה ויבצע החלפת צילינדר במידת הצורך. תמיד בשעות הכי לא נוחות קורה לנו מצב בו מפתח לא נכנס עד הסוף וזה מוביל אותנו להזמין מנעולן בתל אביב 24 שעות בכדי שיפתור את הבעיה ללא נזק.

מצב בו מפתח לא מסתובב עד הסוף

אם המפתח לא מסתובב עד הסוף זוהי יכולה להיות בעיה בצילינדר, בעיה במנגנון או אולי אפילו סטייה בזווית הדלת; אם הצירים התרופפו, ולו במעט, הם אולי תקועים בתעלות ומתקשים לצאת כאשר הדלת סגורה, או מתקשים להיכנס כאשר רוצים לנעול ובגלל זה המפתח לא מסתובב עד הסוף. לא משנה מה מקור הבעיה, כאשר מפתח לא מסתובב עד הסוף הפתרון הוא תמיד להתקשר למנעולן. המנעולן יבדוק מה גורם לבעיה ויעניק את הטיפול הנכון. שימו לב! כאשר מפתח לא מסתובב עד הסוף אתם יכולים לנסות לשמן את הצילינדר, אולי זה יעזור. אך בשום פנים ואופן אל תנסו לסובב אותו בכוח, זה יביא לשבירת המפתח בצילינדר.

מצב בו מפתח לא נכנס למנעול

אם המפתח בכלל לא נכנס למנעול ישנה סבירות גדולה שהתבלבלתם במפתח ומדובר במפתח לא מתאים. וודאו שמדובר במפתח המתאים ושאין לו נזק. מקרים שבהם לחלוטין מפתח לא נכנס למנעול הם נדירים. הסתכלו על חור המנעול ונסו לראות אולי יש משהו שחוסם אותו כמו מפתח שבור בתוכו או אולי משהו שנשאר בו כתוצאה מניסיון פריצה כושל. בכל מקרה כאשר מפתח לא נכנס למנעול ואינכם יכולים להיכנס הביתה, עליכם להזמין פורץ דלתות (מנעולן). הוא יבצע את הפריצה ויעניק את הפתרון המתאים בהתאם לסוג הבעיה.

מפתח לא נכנס בדלת - מתקשרים למנעולן

באופן גורף וחד משמעי אני יכול להגיד לכם שבכל סוג של בעיה, בין זה מפתח לא נכנס עד הסוף או מפתח לא מסתובב עד הסוף, תמיד הפתרון נמצא בידי המנעולן. ממש לא כדאי להתעסק עם הדברים הללו לבד בגלל שיש סיכוי גבוה שהבעיה רק תחמיר. מנעולים ומפתחות הם דבר הרבה יותר עדין ממה שנראה לכם וכל התעסקות שלכם רק תסבך את הבעיה. התקשרו למנעולן, הוא מגיע מהר ומעניק פתרון. זה אפילו לא יקר. אם תנסו לפתור לבדכם גם תבזבזו על זה זמן וגם בסוף תשלמו למנעולן אז חבל על הזמן.

כאשר הדלת לא נפתחת…

כאשר מפתח לא נכנס בדלת, מפתח לא נכנס עד הסוף או שמפתח לא מסתובב עד הסוף הבעיה בסופו של דבר המצב הוא שאתם לא יכולים להיכנס הביתה. זאת בהנחה שמדובר בדלת הכניסה. אם אי אפשר להיכנס הביתה זהו לא מצב נעים ויש צורך בפתרון מהיר. מה שהופך את הבעיה ליותר קריטית היא כאשר זה מתרחש בשעות הלילה או בסופי השבוע כאשר רוב האנשים אינם עובדים. אך כאשר מדובר בבעיה הדורשת מנעולן אתם לא צריכים לדאוג. מנעולן מקצועי מודע לכך שלקוחות עלולים להזדקק לשירותיו באופן דחוף ולכן הוא תמיד זמין לתת שירות. אצל מנעולן מקצועי ניתן לקבל שירותי חירום 24 שעות ביממה. אם מפתח לא מסתובב עד הסוף, או שמפתח לא נכנס בדלת, ואינכם יכולים להיכנס הביתה, מנעולן יגיע במהירות ויפתור לכם את הבעיה.

יוסי המנעולן - שירות 24 שעות

כאשר מפתח לא נכנס למנעול או כאשר מפתח לא מסתובב עד הסוף, כמו כל בעיה אחרת במנעולים ודלתות, אתם תמיד יכולים לפנות ליוסי המנעולן. יוסי הוא מנעולן מקצועי ומנוסה. הוא פורץ לרכבים ומתקן כספות, לכן בעיה של מפתח שלא נכנס עד הסוף היא בעיה קטנה עבורו והוא פותר אותה בעיניים עצומות. אם יש לכם בעיה, התקשרו ליוסי 24 שעות ביממה.

מפתח לא מסתובב בדלת - מה הסיבה?

חוזרים הביתה ורוצים לעשות מקלחת חמה, לשכב ולהירגע. אבל ברגע שאתם עומדים מול הדלת ומתכוונים לפתוח אותה, מתרחש משהו בלתי צפוי - המפתח לא מסתובב בדלת. אתם מנסים לסובב אותו אבל רואים שמשהו תקוע. אם תנסו להפעיל הרבה כוח יש סכנה שהמפתח בכלל יישבר. אבל אתם מכניסים ומוציאים ומנסים לשחק במפתח, אבל שום דבר לא משתנה - המפתח לא מסתובב בדלת. במקרה שכזה עליכם להזמין מנעולן.

מדוע מפתח לא מסתובב בדלת?

יתכנו סיבות שונות אשר גורמות לתקלה זו, המנעולן יכול לבוא ולבדוק, אבל סביר להניח שבאמצעות כמה שאלות כבר בטלפון הוא יוכל להבין מה גורם לבעיה. להלן כמה אפשרויות.

1. צילינדר תקול - לא סתם רשמתי זאת במקום הראשון. יתכנו סיבות אחרות, אך זוהי אחת הסיבות השכיחות ביותר למקרה שבו המפתח לא מסתובב בדלת. אם המפתח לא מסתובב מבחוץ, אבל כן מסתובב בחלק הפנימי (אם יש לכם גישה) אז ככל הנראה מדובר בצילינדר תקול. במקרה שכזה מנעולן יבצע עבורכם החלפת צילינדר ויתקן את הבעיה.

2. בעיה במפתח - אמנם נראה לכם שהמפתח המתכתי שלכם הוא חזק ועמיד, אך מסתבר שמפתחות יכולים להתקלקל בקלות. עיקום קטן או קצת שחיקה יכולים לפגוע במפתח. אם אתם מאלו אשר נוהגים להשתמש במפתח בשביל ביצוע כל מיני פעולות, כלומר בתור כלי עבודה מאולתר, ישנו סיכוי גדול שתפגעו בו. במקרים מסוימים יתכן שמפתח לא מסתובב בדלת בגלל שהוא פגום. אם יש לכם עוד מפתח תוכלו לנסות אותו, אם בעזרת מפתח אחר המנעול נפתח בלי בעיה אז בוודאות הבעיה היא במפתח. תוכלו לבקש ממנעולן לבצע שכפול של המפתח התקין.

3. בעיה במנגנון - גם בעיה במנגנון הדלת יכולה להביא למקרה שבו מפתח לא מסתובב בדלת. בעיה במנגנון היא קצת יותר מורכבת מהחלפת צילינדר או שכפול מפתח, אך מצד שני השכיחות של הבעיה פחות גבוהה. אם המפתח אינו מסתובב משני צידי הדלת אז יתכן כי זהו אכן המנגנון.

4. בעיה באיזון הדלת - בשביל להבין מדוע בעיה באיזון הדלת גורמת למצב שבו המפתח לא מסתובב בדלת נסו לדמיין את הבריחים. כאשר אתם מסובבים את המפתח הבריח נכנס אל תוך התעלה. אך כאשר הדלת יצאה מאיזון הבריח אינו מסונכרן עם התעלה, דבר היוצר התנגדות ומפריע לכיוון המפתח.

בכל מקרה שבו המפתח אינו מסתובב בדלת, הזמינו מנעולן. המנעולן יבדוק מה גורם לבעיה ויעניק את הטיפול הנכון. אל תנסו לסובב אותו תוך כדי הפעלת כוח, זה בקלות עלול לגרום למפתח להישבר בתוך חור המנעול, דבר שלא יתרום לשום דבר.

יוסי המנעולן לשירותכם

אם המפתח לא מסתובב בדלת, או כל סוג של בעיה אחרת אשר פוגעת בתפקוד התקין של הדלת, היא סיבה לפנות ליוסי המנעולן. כאשר אתם פונים אל יוסי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם מקבלים שירות של מנעולן אמין ומנוסה אשר יודע לפתור את כל סוגי הבעיות, ועושה זאת במשך שנים. מאחורי אינספור לקוחות מרוצים אשר יכולים להמליץ על שירותיו. אצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות, וזה בהחלט יכול להיות דבר נחוץ במקרים שבהם מפתח לא מסתובב בדלת, או שישנה תקלה אשר אינה מאפשרת לכם לפתוח את דלת הכניסה. זה לא נעים להגיע הביתה בשעת לילה מאוחרת ולגלות שאינכם יכולים להיכנס הביתה. זהו מצב מאוד מתסכל ולכן חשוב שיהיה לכם מנעולן אשר זמין 24 שעות ביממה ותמיד מוכן להגיע ולתת את השירות. אם נתקלתם בבעיה, התקשרו ליוסי המנעולן.