יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מפתח מסתובב על ריק | מפתח מסתובב קשה בדלת

שירותי פריצה ותיקון מפתחות מסתובבים על ריק או קשה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מפתח מסתובב על ריק מפתח מסתובב קשה בדלת police-tag
050-5757-888

מה עושים כאשר מפתח מסתובב על ריק?

כאשר אתם רוצים לפתוח או לנעול את הדלת אתם כמובן עושים זאת בעזרת המפתחות. פעולת המפתח אמורה להיות חלקה ונוחה. אם מפתח מסתובב קשה בדלת, או שמפתח מסתובב על ריק, ברור שיש לכם בעיה הדורשת את עזרתו המקצועית של מנעולן.

מפתח מסתובב על ריק - כאשר אתם מסובבים את המפתח אבל התנועה שלו לא יוצרת שום תגובה זהו המצב שאנו קוראים לו ”מפתח מסתובב על ריק“. מצב זה יכול להיות תוצאה של צילינדר פגום, ליתר דיוק פגיעה בגלגל השיניים של הצילינדר. יתכן שהצילינדר מסתובב אך התנתק הקשר שבין ה“תוף“ במנעול לבין גלגל השיניים של הצילינדר. יתכן שצריך להזמין מנעולן לצורך החלפת צילינדר ויתכן שניתן לפתור את הבעיה באמצעות חיבור הקשר שנותק.

מפתח מסתובב קשה בדלת - אם המפתח מסתובב קשה ישנה סבירות גבוהה שזה בגלל אבק אשר מפריע לתנועה. ניתן לנסות להשתמש בשמן WD40, אך אם באמת יש הרבה לכלוך ככל הנראה יש צורך בניקוי החור. מקרים אחרים של מפתח מסתובב קשה יכולים להיות תוצאה של התרופפות ברגים במנגנון ואז ניתן לפתור אותם באמצעות הידוק הברגים.

אם יש לכם מפתח מסתובב על ריק או מפתח מסתובב קשה בדלת, פנו למנעולן. המנעולן יבדוק מה מקור הבעיה ויעניק טיפול מיידי ומהיר. אם ש לכם מפתח מסתובב על ריק אז המשמעות של זה היא שאנכם יכולים לנעול או אינכם יכולים לפתוח את הדלת ואז אתם צריכים שירות מידי. אם יש לכם מפתח מסתובב קשה, אתם עוד אולי יכולים לפתוח ולנעול את הדלת. אך שימו לב! אל תזניחו את הבעיה, אתם לא רוצים להגיע למצב שבו הדלת לא תיפתח ואז תזדקקו לשירותי חירום של מנעולן.

האם ניתן להימנע מבעיות אלו?

התשובה היא כן ולא. שום צילינדר ושום מנעול לא יחזיקו לנצח ובסופו של דבר יתקלקלו ביום מן הימים. אך בהחלט ניתן לצמצם את המקרים ותכיפותם. על מנת לצמצם את המקרים שבהם תתמודדו עם מפתח מסתובב על ריק או מפתח מסתובב קשה בדלת, חשוב להקפיד על כמה דברים:

1. הקפידו על מוצרים איכותיים - הימנעו מצילינדרים ומנעולים זולים ובעלי איכות ירודה.

2. הקפידו על עבודה מקצועית - התקנה מקצועית ומדויקת בה כל בורג מחוזק כפי שצריך יכולה בהחלט למנוע בעיות של מפתח מסתובב על ריק.

3. הקפידו על תחזוקה, מומלץ לרסס את המנעול ב WD40 פעם בחצי שנה.

הקפדה על דברים אלו תמנע סוגים שונים של בעיות ולא רק מקרים בהם מפתח מסתובב על רקיק או מפתח מסתובב קשה.

למי פונים כאשר יש בעיה

אם יש לכם מפתח מסתובב קשה בדלת או בעיה של מפתח מסתובב על ריק, פנו למנעולן. מנעולן הוא האיש אשר יודע לזהות את מקור הבעיה ולהעניק את התיקון הנכון. במידת הצורך המנעולן יבצע פריצה, החלפת צילינדר, החלפת מנגנון או כל תיקון אחר שנדרש.

אם נתקלתם בבעיות אלו, או כל בעיה אחרת מתחום המנעולנות, פנו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות המקצועי ביותר אשר פותר כל בעיה בקלי קלות.

יוסי הוא מנעולן מוסמך ומנוסה. יוסי שלום עובד שנים במקצוע ויש לו ניסיון בכל סוגי הבעיות. מקרים של מפתח מסתובב קשה בדלת או מפתח מסתובב על ריק הם בעיות שהוא פתר מאות פעמים.

חשוב מאוד לציין שאצל יוסי תוכלו לקבל שירות 24 שעות ביממה. בעיות מסוג זה יכולות להשאיר אתכם תקועים בחוץ וזה ממש לא נעים אם זה קורה באמצע הלילה. מהבחינה הזו אתם תמיד יכולים לסמוך על יוסי המנעולן.