יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מפתח תקוע במנעול | מפתח נתקע בדלת

שירות פריצה וחילוץ מפתחות שנתקעו במנעול

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מפתח תקוע במנעול מפתח נתקע בדלת police-tag
050-5757-888

מה עושים כאשר מפתח תקוע במנעול?

רבים פונים אליי במקרים שבהם ישנו מפתח תקוע במנעול ושואלים אותי על הוצאת מפתח תקוע, להלן מדריך קצר שהכנתי עבורכם למקרים אלו.

כאשר אתם מכניסים את המפתח לחור המנעול, אתם מצפים לסובב אותו ולפתוח את הדלת בקלות אך לפעמים יש הפתעות ואז נתקלים במפתח אשר נתקע במנעול. יתכן שהצלחתם לפתוח את הדלת והמפתח נשאר תקוע ויתכן שלא הצלחתם לפתוח את הדלת. אז מה עושים כאשר כאשר מפתח פלדלת תקוע או כל מפתח תקוע אחר?

כאשר הכנסתם את המפתח לחור המנעול וגיליתם שהמפתח נתקע בדלת חשוב שתתנהלו בזהירות על מנת לא להחמיר את הבעיה. יתכן שהבעיה היא במפתח עצמו או שהבעיה במנעול, אולי זה גם רק בגלל לכלוך שחדר לחור המנעול - את זה מנעולן צריך לבדוק. אבל כרגע כאשר יש לכם מפתח פלדלת תקוע צריך לנסות לשלוף אותו בעדינות וללא הפעלת כוח, על מנת למנוע מקרה שבו המפתח יישבר בתור חור המנעול. לצורך חילוץ מפתח תקוע יש להשתמש בשמן WD40 ולהתיז אותו אל תוך חור המנעול. השמן יכול לעזור למפתח להחליק החוצה, ברוב המקרים זה עובד. רק הבעיה שלא לכל אחד יש שמן WD40 בהישג יד כאשר זה קורה.

במידה והצלחתם לשחרר מפתח תקוע בחור המנעול, קחו בחשבון שהבעיה לא באמת נפתרה. אמנם כרגע הצלחתם אבל עדיין יתכן שישנה בעיה במנעול או במפתח והדבר יחזור על עצמו גם בפעם הבאה שתכניסו את המפתח לחור המנעול. לכן אל תתמהמהו והזמינו בהקדם מנעולן על מנת לבדוק ולתקן את הבעיה.

במידה והמפתח לא יוצא, זה אולי מאוד מפתה לנסות בכוח אבל אל תעשו זאת, התקשרו למנעולן אשר יבצע את העבודה הזו. גם אם זה קורה לכם באמצע הלילה, ניתן לקבל שירות של מנעולן 24 שעות במקרים דחופים.

במידה והגעתם למצב שבו המפתח נשבר בתוך חור המנעול המצב קצת יותר מסובך. במקרה זה התקשרו ליוסי מנעולים ותקבלו פתרון. אך כדאי שתדעו שלא תמיד ניתן לחלץ מפתח שבור בתור המנעול, ישנם מקרים בהם אין מנוס מלהחליף את המנעול.

ומה לגבי מקרים של דלת טרוקה עם מפתח מהצד השני?

במקרים בהם יש לכם דלת טרוקה בדרך כלל אין לכם מפתח כי הוא פשוט נשאר בתוך הבית. אבל כאשר יש לכם מפתח ובמידה וישנו מפתח נוסף בתוך חריץ המנעול מהצד השני לא תוכלו לפתוח את הדלת ותזדקקו להזמין שירות של מנעולן לפריצת דלתות. על מנת להימנע ממצבים אלו אנו ממליצים על שימוש במנעול פרפר; זהו מנעול הכולל מפתח מקובע בצד הפנימי. בשיטה זו תוכלו לנעול את הדלת מבפנים ללא שימוש במפתחות, ובמידה ותתמודדו עם דלת טרוקה, המפתח במידה ויש לכם תמיד יפתח את הדלת.
בכל מקרה אנו ממליצים תמיד להתייעץ עם מנעולן בכל בעיה.


מפתח נתקע בדלת - מה עושים

כמה שזה לא נעים שמפתח נתקע בצילינדר. בדרך כלל אנו רגילים לחזור הביתה, להכניס את המפתח לחור המנעול, לסובב והדלת נפתחת ללא תקלות. לאחר מכן אנו שולפים את המפתח מחור המנעול. אך לפעמים המפתח פשוט מסרב לצאת, מפתח נתקע בצילינדר ואינכם מצליחים לשחררו.

מפתח נתקע בדלת בדרך כלל בגלל לכלוך אשר חדר אל הצילינדר. אבק והפרשות שומניות עלולים להידבק בפנים ולהפריע לפעולה התקינה של הצילינדר. על מנת למנוע זאת כדאי לנקות את הצילינדר באופן תקופתי באמצעות התזת שמן פנימה. אך גם שחיקה של המתכת, בצילינדר או במפתח עצמו, עלולה להביא למצב של מפתח תקוע בדלת.

כאשר מפתח פלדלת נתקע, או כל דלת אחרת הדבר הכי נכון לעשות הוא להזמין מנעולן. אך לפני שמזמינים מנעולן יתכן שתצליחו לחלץ את המפתח השבור בכוחות עצמכם. הסכנה הגדולה היא שהמפתח ישבר בתוך חור המנעול, דבר אשר יקשה עוד יותר על חילוצו, ואם אין לכם מפתח נוסף אותו ניתן לשכפל, סביר להניח שזה יגמר בהחלפת צילינדר.

כדאי גם לחשוב טוב, אם יש מפתח תקוע בדלת, גם אם תשחררו אותו, ככל הנראה יש בעיה. הצילינדר והמנעול אמורים לעבוד בצורה חלקה, ואם זה לא מתקיים אתם צריכים להזמין מנעולן שיבדוק את העניין.

מפתח פלדלת נתקע

אם אתם מרגישים שמשהו אינו כשורה כדאי תמיד להזמין מנעולן. אך תוכלו גם לנסות להשתמש בשמן מיוחד למנגנונים. הנקודה החשובה היא שתגיבו מהר ואל תתעלמו מהבעיה. אם משהו חורק, משהו אינו מסתובב בקלות זה אומר שאתם במרחק פסיעה מתקלה חמורה אשר לא תאפשר לכם לפתוח את הדלת. ואז לא רק שאין לכם שליטה על הרגע שבו תתרחש התקלה, אתם גם עלולים למצוא את עצמכם משלמים יותר. במקום לשלם על חילוץ של מפתח תקוע בדלת אתם תמצאו את עצמכם משלמים על פריצת דלת והחלפת צילינדר. ואם כל זה התרחש באמצע הלילה, מעבר לאי הנוחות, אתם תשלמו גם תעריף לילה. באמצעות התנהגות אחראית ניתן להימנע מכאב ראש ומתשלומים מיותרים.

מפתח תקוע בדלת - שירות 24 שעות

מקרה שבו מפתח נתקע בדלת עלול להתרחש בכל יום ובכל שעה. אם מדובר בדלתות פנים בדרך כלל זה לא ממש דחוף, אך כאשר מדובר בדלתות כניסה זה ממש קריטי מכיוון שזה מונע מכם להיכנס הביתה. לכן אם מפתח פלדלת נתקע עליכם להזמין מנעולן אשר מעניק שירות 24 שעות ביממה. במידה ומפתח נתקע בצילינדר - פנו ליוסי המנעולן והוא יגיע מייד עם ניידת השירות ויפתור לכם את הבעיה. יוסי הוא מנעולן מנוסה וחרוץ המעניק שירות 24 שעות ביממה. יוסי הוא מנעולן באישור משטרת ישראל - עם יוסי שלום יש לכם תמיד על מי לסמוך כאשר מפתח נתקע בדלת.