יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מפתח רב בריח נכנס קשה

שירות תיקון והחלפת מנעולים 24 שעות במיממה

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מפתח רב בריח נכנס קשה מפתח נכנס קשה בדלת police-tag
050-5757-888

מה עושים כאשר מפתח רב בריח נכנס קשה?

הדלתות בביתנו עלולות לעורר בעיות שונות, דבר טבעי בהתחשב בשימוש התכוף שאנו עושים בדלתות. אם יש לכם דלת ומנעול של יצרן איכותי, ובהנחה שהותקנו על ידי אנשי מקצוע, אתם צפויים להיתקל בפחות בעיות. אבל בסופו של דבר הזמן עושה את שלו ואתם עשויים להזדקק לשירותי תיקונים. אחת הבעיות השכיחות היא בעיה של מפתח רב בריח נכנס קשה.

כאשר רוצים לפתוח את דלת הכניסה של הבית, הכל אמור להיות פשוט וקל. אתם אמורים להכניס את המפתח וזה צריך להיות בצורה קלה וחלקה. גם הסיבוב אמור להיות חלק ולבסוף פתיחה של הדלת מבלי שהיא עושה רעשי חריקה או נוגעת ברצפה. אם משהו לא הולך חלק בתהליך הזה, כמו מפתח רב בריח נכנס קשה או שקשה לסובב אותו - זוהי בעיה שאין להתעלם ממנה. אם משהו אינו עובד חלק, במוקדם או במאוחר אתם יכולים להגיע למצב שבו הדלת בכלל לא נפתחת ואז תצטרכו להזמין מנעולן חירום.

כאשר מפתח רב בריח נכנס קשה יכולות להיות לכך סיבות שונות. לעתים זוהי בעיה במפתח ולעתים זוהי בעיה בצילינדר. נכון שנראה לכם שהמפתחות המתכתיים הם דבר חזק, אך בקלות הם יכולים להתעקם. למשל אם פעם אחת טעיתם והכנסתם לדלת המשרד את מפתחות הבית וניסיתם לסובב, יתכן שהדבר גרם לעיוות במפתח. ועכשיו כאשר תנסו להכניסו לדלת ביתכם הוא נכנס קשה. לכן לפני שמזמינים מנעולן כדאי לוודא שהבעיה היא אינה המפתח עצמו.

אתם יכולים פשוט להתבונן על המפתח ולראות אם יש בו איזה שהוא פגם. אך אולי הדרך הטובה ביותר לעשות זאת היא לבדוק עם מפתח אחר שיש לכם בבית. אם גם המפתח ספייר שלכם נתקל באותה הבעיה, אז כנראה שהבעיה היא אינה המפתח אלא הצילינדר.

יתכן שזוהי תוצאה של משהו החוסם את הצילינדר. לאורך זמן אבק מצטבר בצילינדר, וביחד עם השמנים בצילינדר הוא יכול להפוך למשקע המפריע לפעולה. אך באותה המידה יתכן גם כי משהו כבר שבור בתוך הצילינדר והגיע הזמן להחליפו.

ישנם מקרים בהם לא רק שמפתח רב בריח נכנס קשה, הוא גם לא מסתובב בקלות או לא מסתובב בכלל. כפי שאמרנו, מפתח אמור להסתובב בקלות. אם זה לא מתקיים, אז ברור שישנה בעיה הדורשת תיקון. אל תנסו להפעיל כוח, אתם עלולים להביא לשבירת המפתח בתוך חור המנעול. כמו כן האינסטינקט של רבים הוא לרסס שמן מכונות על חור המנעול, דבר שהוא לא בהכרח הפתרון האידאלי. זה עלול להביא להידבקות האבק בפנים.

יתכן שזוהי בעיה בצילינדר או בעיה במנגנון עצמו. גם כאשר הדלת יוצאת מכיוון יתכן כי תיתקלו בבעיות דומות. זהו הרגע שבו יש לפנות לאיש מקצוע ולהזמין שירות.

כאשר מפתח רב בריח נכנס קשה, או שיש לכם בעיה אחרת הקשורה לסיבוב המפתח, עליכם לפנות למנעולן. אתם יכולים לפנות ליוסי המנעולן ולקבל את השירות הטוב ביותר.