יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מפתח תקוע מהצד השני של הדלת

שירות פריצה וחילוץ מפתחות שנתקעו מהצד השני

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מפתח תקוע מהצד השני של הדלת מפתח תקוע מהצד השני police-tag
050-5757-888

כאשר המפתח תקוע מהצד השני של הדלת

קרה לכם פעם שחזרתם הביתה, רציתם לפתוח אתה הדלת אבל לא יכולתם כי מישהו בפנים השאר מפתח תקוע מהצד השני של הדלת וככל הנראה נרדם?

אחת הסיבות שבגינה אנשים פונים לפעמים למנעולן היא כאשר יש מפתח תקוע מהצד השני של הדלת. בוודאי שמתם לב שאם אתם חוזרים הביתה ומישהו נמצא בבית עם המפתח בתוך חור המנעול, אינכם יכולים לפתוח את הדלת. על מנת שתוכלו לפתוח את הדלת מבחוץ יש להוציא את המפתח שנמצא בצד השני. בדרך כלל זוהי לא בעיה, מכיוון שאם יש מפתח תקוע מהצד השני של הדלת, זה אומר שיש מישהו בתוך הדירה אשר יכול לפתוח עבורכם את הדלת.

אך למרות זאת ישנם גם מקרים ונסיבות שבהם מפתח תקוע מהצד השני של הדלת ואין מי שיכול לפתוח את הדלת מפנים. במקרה שכזה אינכם יכולים לפתוח את הדלת ועליכם להזמין פורץ מנעולים אשר יבצע פריצה של הדלת. בעל מקצוע נוסף אשר יכול לעזור הינו מנעולן לבית תל אביב.

כל מה שהסברתי עד עכשיו התייחס למקרים של דלתות הכניסה. אך יתכנו גם מקרים של מפתח תקוע מהצד השני של הדלת בדלתות פנים. במקרים אלו יתכן שישנו פתרון פשוט, אך זה תלוי בסוג המפתח. אם למשל מדובר במפתח אפס, תוכלו להכניס מפתח מהצד השני ולדחוף את המפתח שנשאר בחור המנעול. אך אם ישנו מנעול צילינדר זוהי יכולה להיות בעיה וגם במקרה זה תצטרכו את עזרתו של מנעולן לצורך פריצת הדלת.

האם אפשר להימנע ממצבים שכאלו?

מצב של מפתח תקוע מהצד השני של הדלת יכול להיות מצב מאוד מתסכל. גם אם בסך הכל מישהו בתוך הבית נרדם ואתם צריכים לצלצל מאה פעם בפעמון עד שיפתח לכם, זה מספיק מעצבן ובוודאי לא תרצו להיקלע למצב זה. אז האם יש דרך למנוע מצבים שכאלו וכן לנעול את הבית מבפנים?

האמת שכן, ישנו פתרון והוא אפילו די מומלץ. ניתן להתקין מנעול פרפר. למי שאינו מכיר, מנעול פרפר הוא מנעול שמצד אחד (הצד הפנימי) ישנו מעין מפתח המקובע במקום. זהו לא מפתח רגיל, אלא חלק מהמנעול. ניתן לסובב אותו בשביל לנעול או לפתוח את הדלת, אך לא ניתן להוציא אותו. אם התקנתם מנעול פרפר לא תגיעו למצבים שבהם מפתח תקוע מהצד השני של הדלת. כמו כן זה גם הרבה יותר נוח, לא צריך לחפש את המפתח אם רוצים לנעול את הבית מבפנים.

אם יש לכם בעיה של מפתח תקוע מהצד השני של הדלת, אתם מוזמנים לפנות ליוסי המנעולן ולהזמין שירותי פריצה. כמו כן אם ברצונכם להתקין מנעול פרפר, יוסי מבצע כל התקנה במקצועיות ואחריות.