יוסי מנעולים 24 שעות

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מתקין מנעולים בתל אביב

שירות התקנת ותיקון מנעולים מסביב לשעון

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מתקין מנעולים בתל אביב מתקין מנעולים תל אביב police-tag
050-5757-888

מתי נזדקק למתקין מנעולים בתל אביב?

יוסי מנעולים מעניק לכם שירות אמין של מתקין מנעולים בתל אביב לדירות, בתים פרטיים, משרדים ועסקים שונים הנזקקים לשירותי מנעולנות. יוסי יכול להתקין מנעולים בכל דלת בבית או במשרד ולהעניק פתרון לכל בעיה ולכל צורך. מתקין מנעולים תל אביב מגיע עד אליכם ופותר את הבעיה. יוסי מנעולים מגיע אליכם עם ניידת שירות מקצועית המאפשרת לו לעשות את העבודה בבית הלקוח, במהירות ובקלות. בניידת השירות של מתקין מנעולים בתל אביב יש את כל כלי העבודה, המנעולים וחלקי החילוף על מנת לבצע את התקנת מנעולים, תיקוני מנעולים וגם פריצות מנעולים במידת הצורך.

מתקין מנעולים בתל אביב יכול להעניק לכם את השירותים הבאים:

- התקנת מנעולים על כל דלתות הבית, פנים וחוץ.
- פריצת דלת כניסה.
- פריצת דלת טרוקה.
- תיקון מנעול תקוע.
- חילוץ מפתח מחור המנעול, כולל מפתח שבור.
- תחזוקת מנעולים ודלתות.
- תיקון מנעול תיבת דואר.
- שירותי החלפת צילינדר.

מתי תזדקקו לשירותיו של מתקין מנעולים תל אביב?

אם יש לכם שכנים או מכרים שעברו פריצה, אתם בוודאי מודאגים. הדאגה שלכם מוצדקת מכיוון שמידי יום מתרחשות עשרות פריצות לבתים בישראל והמשטרה חסרת אונים. מתקין מנעולים בתל אביב יכול לעזור לכם להחזיר את תחושת הביטחון. הזמינו מתקין מנעולים תל אביב על מנת לשדרג את מנעולי הכניסה לבית. מנעולים ישנים העובדים בטכנולוגיות מיושנות הם קלים לפריצה והגנבים פשוט מחפשים אותם. ניתן להחליפם ולהתקין במקומם מנעולים מתקדמים אשר מרתיעים את הגנבים ומקטינים את הסיכוי שתפלו קרבן לפריצה.

מתקין מנעולים תל אביב יכול להתקין בדירתכם מנעולים מתקדמים המוסיפים שכבות נוספות של הגנה:

בקרת שכפול – אמצעי טכנולוגי המאפשר לשכפל את מפתחות הבית רק בעזרת כרטיס מגנטי, פתרון זה מסייע כאשר אתם מעניקים מפתח לעוזרת או לשכנים, כך תהיו בטוחים שהם לא ישכפלו את המפתחות.

הגנה מפני קידוח – קידוח הצילינדר בעצם הורס את המנעולים, אך לגנבים לא ממש אכפת וזוהי שיטת פריצה נפוצה. מתקין מנעולים בתל אביב יכול להתקין לכם מנעולים הכוללים הגנה מפני קידוח.

הגנה מפני פריצה שקטה – טכנולוגיה העושה שימוש במגנטים ופתרונות אחרים על מנת למנוע פריצה שקטה. פריצה שקטה מתבצעת באמצעות פיקלים המדמים את פעולת המפתח ומנגנון מתקדם זה אינו מאפשר זאת.

מנעול ג'ואל – מכונה גם מנעול כספת עליון. זהו מנעול נוסף אותו מתקינים בדלת. הוא מעניק שכבת הגנה נוספת, כלומר עוד מנעול רב בריחי המקשה על הפורצים.
אם אתם נזקקים לשירות של מנעולן בתל אביב, פנו עכשיו ליוסי מנעולים ותיהנו משירות אדיב, מקצועי וזול.