יוסי מתקן דלתות 24/7

מתחייבים להגיע בשיא המהירות

24/7 שיחת חירום

050-575-7888

לחץ לחיוג - 050-5757-888

מתקן דלתות פלדלת | מתקן דלתות רב בריח

שירותי תיקון דלתות, החלפת מנעולים 24 שעות

שימו את הביטחון האישי שלכם בידיים מקצועיות

מתקן דלתות פלדלת מתקן דלתות רב בריח police-tag
050-5757-888

תחומי העיסוק של מתקן דלתות

אם יש לכם בעיה בדלת הכניסה מוטב להזמין שירות של תיקון דלתות באופן מיידי. מי שעובד בתחום מכיר את אותו הסיפור שחוזר על עצמו. בדרך כלל מדובר במנגנון הנעילה של הדלת אשר אינו עובד כראוי; כל פעם שאתם חוזרים הביתה אתם נלחמים בו ומשחקים ימינה ושמאלה עד אשר הדלת נפתחת. אנשים רבים נותנים לבעיה להימשך ולא מזמינים מתקן דלתות כניסה עד שהמנגנון מתקלקל באופן מוחלט ולא ניתן להיכנס הביתה. מזל שניתן לקבל שירות של מנעולן 24 שעות ביממה אך חבל להגיע למצב זה. אם יש לכם בעיה בדלת יש להזמין שירות תיקון באופן מיידי ולא לחכות לרגע הזה שבו אתם צריכים להזמין מנעולן בשעות לא שגרתיות ולשלם בהתאם.

ישנם סוגים שונים של דלתות ומנעולים וחשוב לעבוד עם מנעולן אשר מכיר את כל הדגמים ויודע איך לטפל בהם. המנגנונים הפנימיים והצילינדר יכולים להיות שונים. חוסר ניסיון של מתקן דלתות כניסה יכול לגרום ליותר נזק מתועלת ולכן חשוב לעבוד עם מנעולן מוסמך אשר יודע מה הוא עושה.

אנשים רבים גם מחפשים מתקן דלתות פנים על מנת לפתור בעיות בדלתות אשר בתוך הבית. אלו יכולות להיות דלתות החדרים, השירותים או כל דלת אחרת שיש לכם בבית. דלתות פנים הן בדרך כלל דלתות פשוטות יותר לתיקון. מכיוון שאין צורך במנגנוני בטיחות מורכבים בדרך כלל נעשה שימוש במנגנוני נעילה פשוטים יותר. אך לצערנו הרב הם בדרך כלל גם מתקלקלים יותר מהר. כאשר מזמינים מתקן דלתות פנים, יש לשים את הדגש על עבודה איכותית שלא תגרום נזק אסתטי.

אנשים רבים מקבלים את זה כמובן מאליו שכל יום הם יכניסו את המפתח, יסובבו והמנגנון יפעל בצורה תקינה. אבל האמת שיש לתת קצת תחזוקה מידי פעם, דבר קל ופשוט אשר יכול להאריך את חיי המנעול ולמנוע הזמנה של מתקן דלתות כניסה. שימון המנגנון מידי פעם הוא דבר הכרחי, בדרך כלל יש צורך במפתח אלן על מנת לקבל גישה, אך הדבר תלוי מאוד בסוג המנעול. במידה ואתם זקוקים למנעולן בכדי שיתקן לך את הדלת כנסו ללינק - מנעולן


מתי נזדקק למתקן דלתות רב בריח

בנסיבות שונות אנו נזקקים למתקן דלתות לצורך תיקון דלת הכניסה. במקרים רבים זהו מתקן דלתות פלדלת ומתקן דלתות רב בריח, מכיוון שאלו הן הדלתות הנפוצות ביותר בישראל. אך למעשה מנעולן יכול לתקן עבורכם את כל סוגי הדלתות.

ישנם דברים רבים אשר יכולים להשתבש בדלת או באחד מרכיביה ואז יש להזמין מתקן דלתות פלדלת. לצורך העניין נכנסים לכאן גם ענייני הפריצה וגם התקנות שונות אשר תרצו לבצע והן לא בהכרח תוצאה של תקלה הדורשת תיקון. אז אלו תקלות ניתן לתקן ואילו שירותים תוכלו לקבל אצל מתקן דלתות רב בריח?

מתקן דלתות - רשימת השירותים:

כיוון צירי הדלת - הצירים הם מה שמחזיק את הדלת תלויה ומה שמאפשר את תנועתה החופשית. אם יש לכם דלת פלדלת או רב בריח, או כל דלת באיכות גבוהה, אתם בוודאי יודעים שמדובר בדלת כבדה, דבר אשר מעמיס על צירי הדלת. לאחר שנים של עומס משקל יתכנו בעיות שונות בצירים. יתכן שישנה שחיקה בצירים ויש להחליפם ויתכן שיש רק צורך בכיוון וחיזוק הברגים. אך גם אם מדובר בבעיה קטנה, היא פוגעת לחלוטין בתפקוד הדלת ואף מקשה על פתיחתה ונעילתה. לכן עליכם להזמין בהקדם מתקן דלתות פלדלת.

התקנת עינית לדלת - מתקן דלתות רב בריח יכול לבצע עבורכם התקנת עינית לדלת, עינית רגילה עינית דיגיטלית. זהו פתרון המעניק ביטחון בבית, בעזרת העינית תוכלו לבדוק מי נמצא בצד השני של הדלת לפני שאתם פותחים. כדאי מאוד להתקין אצל הוריכם המבוגרים.

התקנת אמצעי מיגון נגד פריצה - מתקן דלתות פלדלת יכול גם להתקין עבורכם אמצעים לצורך שיפור הביטחון. אמצעים המקובלים היום הם מנעול כספת איטלקי וצילינדר נגד פריצה שקטה. אלו הם שני אמצעים אשר שילובים מעניק לכם בטחון רב ויוצר הרתעה נגד הפורצים.

התקנת אמצעי מיגון בטיחותיים - מתקן דלתות רב בריח יכול לעזור לכם גם בעניינים בטיחותיים. אחת הסכנות בבית ובמוסדות חינוך היא שהילדים יכניסו את אצבעותיהם לרווח הקטן שלצד דלת ושם הן ימעכו בעת תנועת הדלת. מתקן דלתות יכול להתקין עבורכם מגן אצבעות.

החלפת ידיות - רוצים לשנות סגנונות או להחליף בגלל בעיה? מתקן דלתות פלדלת יבצע עבורכם החלפת ידיות.

פריצת דלתות - כאשר הדלת אינה נפתחת ואינכם יכולים להיכנס הביתה אתם צריכים פריצת דלתות. מתקן דלתות רב בריח מעניק לכם את שירותי הפריצה ובמקביל מתקן את הבעיה לצמיתות.

החלפת צילינדר - הצילינדר מקולקל, איבדתם מפתחות או שנכנסתם לגור בדירה שכורה, הזמינו מתקן דלתות לצורך ביצוע החלפת צילינדר.

יוסי מתקן דלתות

אם אתם נזקקים למתקן דלתות רב בריח או מתקן דלתות פלדלת, התקשרו ליוסי המנעולן ותקבלו את השירות מידיו של מנעולן עתיר ניסיון. יוסי מבצע את כל סוגי התיקונים בכל סוגי הדלתות. יוסי הוא מנעולן מוסמך אשר יכול להעניק לכם מגוון שירותי מנעולנות ובמידת הצורך גם שירותי חירום 24 שעות ביממה.